Snažilky 2017

zuzu2901
10. dec 2016

Ahojte snazilky .Zakladam novu diskusiu pre tie zienky ktore uz tohto roku nestihli otehotniet .Mozme sa podelit vzajomne o rady,typy .Pomoct a podporit jedna druhu .Bez rozdielu ktora sa kolko snazi .Vsetky z nas tuzime,byt matkami .Drzme si palce aby rok 2017 bol pre vsetky ten naj a aby sme si vsetky nasli na teste // ciarocky .Tak sup sem vsetky zienky ktore snazilkuju 😉 .Drzme si navzajom palce a podporujme sa .🤰❤👍

liliputka23
30. dec 2017

Ahojte chcem sa vás spýtať som chorá a užívam momentálne antibiotiká myslíte že sa môžeme snažiť alebo to radšej odložiť

chvostik1
30. dec 2017

@liliputka23 ak si chora a beries lieky, odloz a vyliec sa. Co si ta ma najst si ta najde 🙂

miminkaaa3
1. jan 2018

Ahojte..tak tento rok sa nam hadam uz podari otehotniet.
Drzim kazdej jednej palceky😊

miruska114
17. jan 2018

AHOJTE ŽIENKY, MALI BY STE NIEKTORÁ ZÁUJEM O OVULAČNÉ TESTY?PREDÁVAM 100ks TESTOV ZA 20e.

miruska114
17. jan 2018

žienky chcem vám dodať podporu a silu dalej skusat..nam sa to podarilo v novembri, momentalne som v 11tom tyzdni a rodime v auguste..snazili sme sa 5 cyklov..co si mylsim, ze nam pomohlo - zemna prostredia(malinke sme splodili na predlzenom vikende v Tatrach), sledovanie plodneho hlienu (ked bol, snazili sme sa kazdy den, dokopy trikrat), po styku ostat polhodinku lezat a milovanie si vychutnat...velmi s auz na babattko, tesime, zo ♥vam prajem aby sa vam to podarilo cim skor.Hlavne sa nevzdavat!

zuzka6432
17. jan 2018

Žienky myslíte si, že ak sa snažíme o bábo "len" 8 mesiacov (myslím to tak že to ešte nieje ten rok, po ktorom sa dr zaoberá príčinami) ale už pár mesiacov podľa ovu testov nemám ovulku , tak môžem ísť za dr s požiadavkou aby mi spravila folikulometriu alebo iné vyšetrenie keďže nezaznamenavam ovu? ( Ani hlien , ani pozitívne testy ani bazalnou teplotou niekoľko mesiacov), alebo musím čakať ešte tie 4 mesiace aby ma nevysmiala že ešte to nieje ani rok a ja chcem vyšetrenie? Ďakujem ❤

kakatulik
17. jan 2018

@zuzka6432 kľudne choď.
Niekde som čítala, že neexistujú blbé otázky, ale len odpovede.

zuzka6432
17. jan 2018

@kakatulik ďakujem pekne 🙂

didi2102
17. jan 2018

@zuzka6432 my sme sa snazili 7mesiacov a vzdy podla gyn super vsetko ok no bazalka mesiace nizka hoci ovulacne testy vychadzali...tlacila som na dr nech mi zobere krv zaklad ale ze tiez ok len kusok vyssi testosterom ale ok a neriesil objednali sme sa v centre a tam mi zistili pco a aj zadara robili folikumetriu dali mi aj lieky vraj som ovulu vobec nemala .. ako nasadili lieky som otehotnela ked som prisla.k svojmu len dvihol obocie ze heeeej pco??a nic viac neriesil

didi2102
17. jan 2018

@zuzka6432 a este neviem kolko mas rokovja mam 27 mala som 26ked sme sa zacali a idealne by som mala do pol roka byt tehu ak nie uz by mal aspon tie krvne testy robit

zuzka6432
17. jan 2018

@didi2102 ja mám vo februári 24. A to som si myslela, že veď som mladá , určite sa zadari. Minulý rok mmt a po 8 mesiacov odvety nič a mám z toho už takého riadneho chrobáka v hlave. Bola som aj na hsg vyšetrení a zistili mi, že mám pravý vajickovod nepriechodny a ľavý priechodný , no a akoby toho nebolo dosť ešte ani tú ovuláciu pravdepodobne nemám. Mam staršieho partnera , ktorý už tiež veľmi chce bábo , ja končím teraz školu a bábätko bolo vždy mojim veľkým snom.. ale máš pravdu, presne aj moja dr vždy mi vraví, všetko je super atď. No jasné , super až na to že je všetko zlé 😀😀 . Rozmýšľame tiež nad centrom ale ešte by som tomu chcela dať chvíľu šancu, beriem gynex tak uvidím 😐🤔

didi2102
17. jan 2018

@zuzka6432 poviem ti ze ked mas len 24 uz davno ta mal riesit dr ako..ak nemas ovulku neotehotnies ako ja nato potom treba lieky skus popytat ci by aa ti ta folikumetria nedala urobit ako si mlada ale ja som mala srdce uplne zlomene kazdy kociar kazda tehula ma bodala do ❤ citila som sa hrozne...ked pockaj do konca skoly a ked ani potom tehu nebudes zabehnite do centra nieje to hanba aj nam bolo blbo prvy krat ale bolo tak vela parov mladych starych a na kazdom je vidno ze dufa....ja som teraz taka stastna a vdacna dufam ze to dotiahnem do konca 💕💕💕💕

zuzka6432
17. jan 2018

@didi2102 dakujem veľmi pekne za podporu ❤. Presne aj ja keď vidím nejakú tehotnú ženu, na jednej strane jej to veľmi prajem a na druhej mi hneď vybehne slza , že či aj ja budem niekedy , je to naozaj zvláštne, snažím sa na to nemyslieť ale kazdy mesiac mám nádej no a vždy príde sklamanie.
Plánujem zavolať zajtra dr a poradiť sa , popýtať sa na folikulometriu a podobne 😊

didi2102
17. jan 2018

@zuzka6432 neda sa nato nemysliet my sme chodili na dovolenky uzivali si a mne stacilo aby som videla na plazi male dieta a plakala som na deke a milion pripadov ako pre psychiatra😊😀...drzi palce a nedaj sa od dr zase odpinkat ❤❤ puj puj😂😂nech si do konca roka tehu

kakatulik
17. jan 2018

@zuzka6432 noo,ale aj partner by sa mal dat vysetrit.

didi2102
17. jan 2018

@kakatulik samozrejme napr v centre sa robi automaticky spermiogram a komplet krvne testy u partnera ale ten spermio sa da urobit aj na urologii ak to robia

zuzka6432
17. jan 2018

@didi2102 dakujem pekne 🙂 budem sa snažiť nenechať sa zas odpinkat 😁 aj ja prajem všetko dobré 😍
@kakatulik áno určite , rozprávali sme sa o tom a samozrejme pôjde aj on, aj keď veľmi by ma prekvapilo ak by bola v ňom chyba , on totiž už má dcéru z predošlého vzťahu

ikaa76
3. feb 2018

Ahojte, včera som bola na folikulomtrii a povedal že pravdepodobne som už po ovulaciu, folikul nevidel žiadny ale na ultrazvuku niečo videl niečo tam bolo a na základe toho usúdil že som asi po ovulke. Stretli ste sa s niečím takým?

didi2102
3. feb 2018

@ikaa76 aj neprebehne ovulka tak nevidno nic ... to som mala ja proste bez ovulacie ... ak by prebehla videl by prasknuty folikul .... cize moze byt ked ti tvrdi ze vraj prebehla ovulka tak ze videl uz prasknute ja som sice chodila na folikumetriu do centra no od 10dna cyklu a sledovali ak nic nebolo o dvalsie dva dni ak stale o dalsie 3dni ... a bohuzial bol mesiac ze nic ... potom mi po liekoch rastol a tak som chodila kazde 2dni... a ked bol dost velky pichla som si injekcu aby sa vajko uvolnilo a vtedy sme mali nato vlietnut :D

ikaa76
3. feb 2018

On na UTZ čosi videl mne to prišlo ako ležata osmička a hovoril že asi som po ale nevedel mi to s určitosťou povedať. To som bola včera.

ikaa76
4. feb 2018

@didi2102 ešte by som sa ťa chcela spýtať bola som u neho 13den cyklu je možné že tak skoro by som bola po? Keď teda povedal že tam niečo je?

didi2102
4. feb 2018

@ikaa76 ano je to mozne preto ja som chodila od 10.dna ze ked by aj skor dozrelo tak toho 10by sa to stihalo no bud ti to nevysvetlil alebo je to na... dr a ma zly ultz on predsa musi jasne vidiet ci je alebo nieje prasknuty folik ... mne robievali vnutornym napr neexistuje aby to 13den nevedel s istotou urcit

ikaa76
5. feb 2018

@didi2102 ešte 🙂 keď hovoril že klikne na to a že keď bude okolo toho červené tak by som akože bola po, a keď klikol tak nebolo okolo toho ale iba trošku nad tým červené na UTZ. s takým si sa nestretla? prepáč že ťa takto bombardujem lebo neviem si to vysvetliť, teraz by som na dr. mala tisíc otázok ale keď som tam bola ma nenapadla ani jedna 🙂

didi2102
5. feb 2018

@ikaa76 nie s tymto som sa nestretla ten prasknuty folik je vlastne obal ze ostane a v pohode pytaj sa
Aj ja u doktora cusim a potom mylion ottazok doma😊pojdes esyr na tu folikumetriu?skis ist na 10den cyklu a ked nic tak chod o 2dni znovu len nwviem ci obycajny gynek to tak robi

zuzka6432
17. feb 2018

Žienky, chcem vás poprosiť o názor. Takýto ovulacny test (posledný na obrazku) môžem považovať za pozitívny alebo nie? Pretože o 5 hodín neskôr som si robila ešte jeden a ten bol už negatívny, preto chcem vedieť či tento bol teda pozitívny alebo nie? 😐🤔

kakatulik
17. feb 2018

@zuzka6432 áno, jasné, možno o hodinu bol už pozitívny. Urob ale ešte jeden, aby si vedela, nsisto. Ono to môže kolísat

zuzka6432
17. feb 2018

@kakatulik dakujem 🙂 robila som si ešte jeden a opäť negatívny, tak naozaj tomu nerozumiem. 😔

kakatulik
17. feb 2018

@zuzka6432 tak ber tento za pozitívny. To je úplne OK. A sup na snaženie.

zuzka6432
17. feb 2018

@kakatulik dakujem pekne ☺☺☺

zuzka6432
18. feb 2018

@kakatulik tak naozaj už nechápem. Včera hentaky takmer pozitívny, včera večer negatívny a dnes takyto... Ako ja už neviem 😁

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre