Snažilky - január 2015

mata1512
3. jan 2015

Ahojte babenky. V januari to uz urcite daaaaame... Musiiiiiiime!!!!!!!!!!!

mickao
3. jan 2015

Aj my sa snazime- od leta. Syn bol na druhy sup a teraz druhe sa nam nedari. Snad teraz v januari.

mata1512
autor
3. jan 2015

@mickao Urcite sa podari. Musi sa. Aj nieco beries? Nejake vitaminy...?

henika777
3. jan 2015

Ahojte, aj my sa snazime od leta...ake vitaminy beriete? ja som dnes kupila kyselinu listovu a este E vitamin pridam

mata1512
autor
3. jan 2015

@henika777 Ahoj. Ja mam tiez kyselinu listovu a kupila som si teraz aj Nosifol. Tak uvidime, ci nam tento mesiac pomoze. Ovulku by som mala mat o tyzden v nedelu.

atka1989
3. jan 2015

ahoj aj my sa snažíme od minulého roka brala som aj inofolic a nič teraz čakám na gynex som si objednala .. 😉 . Mi mešká ms mesiac taže pondelok idem ku gyn. na vyvolávačku ....

hennyinnsbruck
3. jan 2015

My sa snažíme vyše roka / rok beriem duphaston A nic. 😠 zdravý sme podľa doktora tak neviem . .asi to chce len pevné nervy A trpezlivosť . .

aktiz
3. jan 2015

My by sme chceli tento mesiac začať, synovi zaobstarať súrodenca 🙂

monika123654
3. jan 2015

ahojte baby my sa tiez snazime od leta a stale nic tak uz dufam ze sa nam konecne zadari 😉 .ovulka uz uspene za nami tak uz len cakat ci sa zadarilo ........ len to hrozne cakanie ufff ..... 🙂

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1512
autor
3. jan 2015

@mickao Takze snazit sa, snazit sa a snazit sa 😎

mima207
3. jan 2015

ahojte baby tak znovu sa k vam pridavam aj tento mesiac....

mickao
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mata1512
autor
3. jan 2015

@mickao Aj u nas je to take vseliake. Ja robievam len nocne, takze tiez sa zosuladit musime.

lenna71
3. jan 2015

Aj my sa snazime od leta a stale nic ☹ verim tomu ze to uz dame teraz, brala som infolic aj nosifol ale priberala som z toho tak som vysadila. Teraz beriem len vitamin E a pijem alechemilku.
Drzim palce vsetkym snazilkam 🙂

bohjelaska
3. jan 2015

Aj my sa snazime od leta, no zatial nic. Beriem Femibion 1, tak neviem, ci to staci no nechcem toho vela brat. Aj ja drzim palce vsetkym snazilkam, aby ten mesiac bol ten pravy. 🙂

maaarhulka
3. jan 2015

Ahojte 🙂 tak sa ku Vám pridávam ... snažili sme sa celý sviatky , prvý mesiac konečne trošku intenzívnejšie kedže drahý chodí pracovne mimo ale teraz konečne voľno....momentálne som 19 DC a dnes mi odišla polovička tak dúfam,že ovu už bola a stihli sme ju 😉 alchemilku som pila do 10 DC cyklu niekde som čítala,že sa má piť len do ovulácie ale neviem čo je na to pravdy

klaudisa
4. jan 2015

ahojte pridávam sa k vám minulý mesiac sme sa viac snažilkovali a včera mala prísť mrcha a nič 😉 dúfam že stratila adresu a už ani nepríde 🙂

zuzanka2905
4. jan 2015

Ahojte aj mi sa snazimie od oktobra min.roka zacala som brat acidum folikum a skusim aj gynex snad to pomoze

mata1512
autor
5. jan 2015

Ahojte baby. Ako sa mate? Ako ste na tom? Ja dnes 12DC, tak dnes skusim ovu testik. 😉

mata1512
autor
5. jan 2015

@maaarhulka Ahoj. Ano, mala by sa pit len do ovulky. Drzim palce, aby to po takom snazeni vyslo... 😉

zuzik1927
5. jan 2015

Ahojte, tak aj my sa snazime, som 20DC co je moj cas ovu 🙂 🙂 snazime sa kazdy druhy den, ale neviem ci to teraz zintenzivnit ked su plodne dni, alebo len obden staci..

mata1512
autor
6. jan 2015

@zuzik1927 ahoj. Asi staci obden. Ale pre istotu i v den ovu by som... 😉

zuzik1927
6. jan 2015

@mata1512 tak zatial sme to dodrzali, dnes je aj druhy den, aj den ovu 🙂 🙂

mata1512
autor
6. jan 2015

@zuzik1927 tak prajem nech sa zadariiiii 😎

lenula57
6. jan 2015

od zajtra plodné dni 🙂

zuzik1927
7. jan 2015

@mata1512 keby sa chcelo..nebola by som proti..a vy ste ako na tom?

adriana1991
7. jan 2015

Ahojte kočeny pridávam sa k vám 🙂 my sa sice snažime už od konca leta ale nadari sa zatial.no tento mesiac sa budeme musiet snait viac 😉

mata1512
autor
7. jan 2015

@zuzik1927 ja by som mala mat ovu cez viked. Este, ze mam tento vikend volny a mozme snazilkovat o stosest 😀

mata1512
autor
7. jan 2015

@adriana1991 Ahoj. Aj my sa snazime od augusta, tak verim, ze sa nam uz konecne zadari...

zuzik1927
7. jan 2015

@mata1512 no tak to je super, snad sa to podari 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre