Snažilky leto 2013

55alexandra55
24. jan 2013

Plánuje niekto snažilkovať v lete 2013??????

sanny228
24. jan 2013

my plánujeme od teraz a hádam to do leta aj výjde 🙂

boniqa
24. jan 2013

my sa už snažime od minuleho leta a stale nič ☹

voskovka
24. jan 2013

aj my snazilkujeme v podstate od leta a tiez nic....

radddus
24. jan 2013

my sa na to tiež tešíme🙂

ingmiriama
24. jan 2013

no my budeme začínať v auguste tak dúfam, že sa to podarí 🙂

tamarka9
24. jan 2013

my by sme chceli zacat az na jesen, najprv vysadim HAK, trochu sa ocistit a sup na to 😉
Ale pride mi to trochu take divne, ze si to tak planujeme, neviem ci je to spravne 😒

lupuky
24. jan 2013

My sme sa snažili od minuleho leta a v novembri sa podarilo.. bohužial mimomaternicove :( teraz čakam na prvu MS a hned potom ideme na to znova 🙂

tamarka9
24. jan 2013

@55alexandra55 a vy tiez planujete? 🙂

11miuska11
24. jan 2013

ahojky 😉 aj my planujeme, Uz od decembra, tak snad do leta uz budeme tehulkovat 😎

hruska82
24. jan 2013

Baby, ak vam mozem poradit, tak vyskusajte vitaminy Femibion. Drzim vam palceky!!!

catherine275
26. jan 2013

My tiez planujeme ale uz od maja 2013 tak uvidime ci sa podari🙂

dupinka
27. jan 2013

Ahojte!

predbežne to vyzerá tak, že aj my 😵

55alexandra55
autor
27. jan 2013

aj my plánujeme v začať od augusta

tamarka9
27. jan 2013

Baby aj sa na to nejako pripravujete? Psychicky, fyzicky...alebo len viete ze v tomto case zaciname snazenie 🙂

55alexandra55
autor
28. jan 2013

Moje pripravy su asi take, ze sa zacnem zdravsie stravovat a jest kyselinu listovu a ked uz bude v zahradke cerstva zelenina a ovocie, tak ju zaradim do jedalnicka 🙂 inak aj takych 3-5 kileciek by nezaskodilo zhodit 🙂 inak nic specialne neplanujem, mozno si len zacnem viac vsimat, ako sa sprava moj organizmus pocas plodnych a neplodnych dni.

dupinka
28. jan 2013

ja som si kupila cez viked kys. listovu, a presne ako pise
@55alexandra55

ja1985
28. jan 2013

ja som vysadila hak pred rokom v januari, povedali sme si ze to nechame na nahodu, zatial nic 😒 a teraz sme si povedali ze pokial sa nezadari do novembra tak v novembri to asi zacneme nejako riesit 😕 teraz si chcem hlavne upravit cyklus kedze po hak je ale totalne rozhadzany a to uz rok si chodi ako sa mu zachce 😠 zistujem co moze pomoct, napr. femigard, kvapky femi, alebo co 🙂

hruska82
30. jan 2013

@ja1985 Neskusala si brat femibion?

ja1985
30. jan 2013

@hruska82 ahoj neskusala, zatial neberiem nic 😒 pomaha?

hruska82
31. jan 2013

@ja1985 Ja som to puzivala od tej chvile, ako sme sa rozhodli pre babo. Hned na prvu supu som zostala tehotna. Niekedy ten organizmus potrebuje trocha pomoci. 🙂 Ja som to neprestala brat ani ked som otehotnela. Cely cas beriem tehotenske vitaminy a malicky chvala Bohu rastie ako z vody 🙂 Kamosky tiez brali a nemali problem s otehotnenim. Dufam, ze aj tebe to pomoze! Drzim palceky, aby ti cim skor vysli dve ciarky!!!

ja1985
31. jan 2013

@hruska82 dakujem krasne...tak si ma navnadila...asi sa na to dam 😉

hruska82
31. jan 2013

@ja1985 Myslim, ze sa oplati si to vyskusat ;) budem ti drzat vsetky prsty!!!! 🙂

somsa
31. jan 2013

@ja1985 ja som pocula ze tie femi kvapky su super...ale osobnu skusenost nemam

ivkafu
1. feb 2013

Ahojte dievcata. My by sme sa tiez radi pridali v lete, jeden zazrak uz mame doma (dnes si privstal)a na druhy sa velmi tesime, uvidime ako sa podari, ked tak ako pri synovi (mesiac a pol po svadbe) tak sa budeme tesit. Krasne snazenie 🙂

55alexandra55
autor
1. feb 2013

Som veľmi rada, že viacere planujete, aspoň si poradíme a potom sa nam bude spoločne dobre tehuľkovať 🙂 😉

dupinka
1. feb 2013

Ahojteee!

tak my sme zatial mali druhe dietatko v plane v lete len v teoretickej rovine, ale dostava to coraz realnejsie crty, aj termin zacatia snazilkovania, aj detaily ostatne...
Musime vsak pockat, kym pride manzel domov, nakolko je pracovne v zahranici, takze som slamenna vdova.
Ale namiesto uzivania odporucaneho Bkomplexu uzivam Kys. listovu s pridanymi B vitaminami 😵

@ivkafu my sme sa pri prvom snazili 4 mesiace, a MM sa vyjadril, ze o tu srandu okolo by nerad prisiel, kebyze sa hned zadari. 😀 Ale zase sklamanie pri MS, to tiez nechcem prezivat.

ingmiriama
1. feb 2013

baby teraz mám dilemu chcem začať snažilkovať v auguste ale ja ešte kojím malý bude mať v auguste rok aj 11 mesiacov ....a nechcem ho prestať kojiť nech si sám určí kedy....a môžem kojiť a aj byť tehotná ?? neublíži to môjmu synovi ?

uctovnicka
1. feb 2013

no mi sa snažíme už od leta a stále nič, berem aj femibion 800 píjem alchemilkový čaj a stále nič, ale nestračáme nádej veríme že to raz príde.

somsa
1. feb 2013

My sme chceli uz teraz ale ideme na dovolenku tak zacneme az tam..alebo po nej

skorvankova
1. feb 2013

Kočky, pridavam sa k vam, aj my zaciname v lete, ale vzhladom na to ze nemam narok na MD tak musime zacat az v lete. Neviete ako to presne je? Ja som pracovala na zmluvu 2 mesiace, potom som bola na podpore pol roka a teraz znova pracujem na zmluvu treti mesia, rataju sa mi aj tie dva mesiace pred podporou? drzim nam vsetkym palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre