Snažíme sa o bábätko

petramaros
28. feb 2022

Ahojte s priatelom sa snazime uz pol roka,lekar povedal ze mam polycistycke vajecniky ale ze neni problem aby som otehotnela,ze spravi aj hormonalny profil a priatel pojde na spermiogram,zatial uzivam inositol a prednafolin 800 a pijem alchemilkovy caj a priatel uziva inositol,fertilman a tribulus dakujem popripade za odpovede 🙂

barus26
28. feb 2022

@petramaros odpovede na akú otázku?

nika0204
28. feb 2022

@petramaros polroka je kratka doba,to sa vacsinou ani neriesia take vysetrenia.nam to trvalo polroka,predsa mozes mat aj anovulacny cyklus..zdravy par otehotnenie do roka pri pravidlenom styku. Tym chcem len povedat ze nemusis sa stresovat a nerobte si zo sexu snazilkovanie to je najhorsie co sa da urobit😂

petramaros
autor
28. feb 2022

@nika0204 no berieme to v klude urcite si uzivame nemyslime na to,len skusame trochu tomu pomoct no kazda zena je smutna z toho aj trocha ze sa nedari,uz jedno dieta mam a islo to bez problemov skor tu hladam podporu zien ktore su tiez v takej situacii 🙂

nika0204
28. feb 2022

@petramaros viem co prezivas..aj ja som takto rozmyslala vkuse som sa sledovala,okolo mna vsetci otehotneli hned..vluse nejake priznaky pred kramami😂zase ti poviem klise ale fakt to prislo ked som si plvedala ze kaslime nato😂😂urcite to nieje preto ale prislo to asi na 7.cyklus a nemala som ziadne priznaky vobec len meskanie..drzim ti palceky urcite vam to vyjde..☺️

ummimaryam
28. feb 2022

@petramaros ahoj moja, neboj, coskoro sa zadari. Pol roka je priemerna doba snazenia. Snazte sa milovat v misionarskej polohe a ty po styku vyloz hore nohy a oddychuj aspon pol hodinku. A hlavne no stress 🌷

petramaros
autor
28. feb 2022

@nika0204 Dakujem ti moc za mile slova povzbudenia 😊😊😊😊😊

petramaros
autor
28. feb 2022

@ummimaryam Dakujem si zlata 🙂

petramaros
autor
28. feb 2022

@nika0204 no ved toto vsade okolo bruska kociky stale dufam ze uz sa podarilo je to kratka doba prosto to chce asi cas

evula2301
1. mar 2022

Ahojte, iba sa chcem opýtať, čo si myslíte? Podarilo sa?

olivia2001
1. mar 2022

@petramaros ahoj aj my sme na tom tak isto presne prva dcera bez problemov teraz tažko a malo ktora ti da podporu podla toho ako vidim jak pisu komenty mne. Drzim palce 🙏

olivia2001
1. mar 2022

@evula2301 vidim niečo 🙏

petramaros
autor
7. mar 2022

@olivia2001 dakujem podobne prajem aj ja. 🙂

alison11
19. mar 2022

@petramaros Áno je šanca ja som brala podobný vitamín Inofolic a duphaston a otehotnela som po 1,5mesiaci Inofolicu čo sa zhoduje z Inositol čo berieš. Držím palce.

petramaros
autor
20. mar 2022

@alison11 Dakujem 🙂

alison11
20. mar 2022

@petramaros Držím palce ja teraz beriem Viridian Myo-Inositol a folic acid je to tiež podobné zatiaľ ho pijem len 3 deň snažíme sa o tretie bábo.

kundiboo
26. apr 2022

@petramaros ahoj , pomohol troška fertilman ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre