Snažíme sa o bábätko a zatiaľ bez výsledku

simca115
19. okt 2023

Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtať , s manželom sa pokusame o bábo ale zatiaľ bez výsledku. Chcem sa opýtať , chcem ísť ku gynekologičke a opýtať sa na ďalší postup ,teda konkrétne či existujú nejaké spôsoby zistiť či vôbec budem môcť mať deti. Bola ste niektorá z vás na takom vyšetrení ? Neviem čo od toho môžem očakávať . Ďakujem pekne za odpovede

ivkav5
19. okt 2023

@simca115 ako dlho sa snažíte?

anjelicek26
19. okt 2023

Zacnes preventivkou, potom cyklus monitoring, uvidite podla vysledku... a muz nech ide na spermiogram, ono ak je problem (co nemusi byt) tak je rovnako casto u zeny ako u muza...

dadka128
19. okt 2023

Ako dlho sa snažíte ? Niekomu to trva rok, niekomu polroka niekomu viac

simca115
autor
19. okt 2023

@simca115 vyše roka tomu už je . Viem že je to krátko ale pokiaľ má nám niečo byť bolo by lepšie o Tom vedieť.

pabla99
19. okt 2023

@simca115 odporúčam poslať manžela/partnera na spermiogram. Ty si zájdeš ku gynekologičke a ona určí ďalší postup. A cyklus máš pravidelný? Ovulaciu odsledovanu?

tenerifka
19. okt 2023

@simca115 v sucasnosti byva vacsinou problem v muzovi (v jeho spermiach), preto sa v pripadoch, ako je tvoj, najprv vysetruje muz, lebo je to rychlejsie a jednoduchsie, ak bude uñho vsetko ok, tak nasleduje kompletnejsie vysetrenie teba

heln
19. okt 2023

@simca115 ahoj, tak prva cesta urcite ku gynekologicke.
poradim indol3, alebo indonal uzivat obaja. nevravim, ze to 100% pomoze, ale ja som otehotnela v 40ke po tom ako som to uzivala, ked uz som si myslela, ze uz po rokoch neotehotniem.

vakatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
medda_beda
22. okt 2023

@simca115 Po 9 mesiacoch sme zašli do centra asistovanej reprodukcie s tým, že som vedela, že nemám problém čo sa cyklu týka.
Po vitamínoch, čínskej medicíne v centre urobili spermiogram, mne sledovali ovuláciu.
Zatiaľ je výsledok po 2 rokoch taký, že klasický spermiogram nestačí a u mňa sa zatiaľ nič nenašlo ,takže nasledujú vyšetrenia ako hematológia atď...

S mojou gynekologičkou som v podstate nemala čo riešiť.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre