Som po kyretáži a chcem dieťa

valentinaaa5985
2. máj 2024

Ja som isla na kontrolu 24.4.2024 a na ultrazvuku nebol tep srdiecka... mala som byt 17tt ale ukazovalo 14tt.... hned nemocnica... dalsie vysetrenie.... ale ani tam nebol tlkot.... hospitslizacia... dalsi den operacia kyretaz... 26.4. Domov... tam mi povedali cakat tri cykly na dalsie tehotenstvo... moj gyn mi povedal ze mam prist na kontrolu po prvej menstruacii a mam ccakat pol roka.... preco tolko cakat a ked bude o mesiac vsetko ok tak preco cakat...

barbora0308
2. máj 2024

@valentinaaa5985 Myslim, ze som ti uz pisala, ale teda pockat musis preto, aby sa ti zregenerovala maternica a bola dostatocne silna na donosenie dietata. Mrzi ma tvoja strata, chapem, ze je tvoja tuzba silna, ale pocuvaj svojho lekara, ma pravdu.

inull5
2. máj 2024

@valentinaaa5985 nemáš pomýlené týždne? Nemyslela si 7 tt?

stellarstar
2. máj 2024

Tak asi preto aby sa telo dalo dokopy, aby sa maternica zregenerovala, aby si si nedostala infekciu atď atď ono to ma dôvod prečo

valentinaaa5985
autor
2. máj 2024

@inull5 nie mala som byt v 17tt a bola som len 14tt pretoze plod sa prestal vyvijat.... uvidim co povie na kontrole doktor

monnci2226
2. máj 2024

mrzi ma to, ja som si tým presla ked som bola v 16tt....tiez sme cakali 4 mesiace. je to preto aby sa ti po kyretazi obnovila vystelka maternice a bola dostatocne silna na to aby sa tam plodik udrzal. drzim palce aby bolo vsetko ok.

inull5
2. máj 2024

@valentinaaa5985 aha pochopila som to tak, ze si išla na prvú kontrolu. Aha, tak chápem už ze sa prestalo vyvíjať. Tiež by som počkala ako Ti riadia, verím ze sa to zdá dlho ale ubehne to. Ide leto, to prejde ako voda, choďte na dovolenku a skús myseľ zamerať inde🙂držím palce

vanilkovazmrzka
2. máj 2024

Ked mas na tele ranu zvonku, tiez sa ti hoji niekolko tyzdnov, az mesiacov, kym po nej nie je ani stopy. Myslis ze vnutri telo funguje inak?

stellarstar
2. máj 2024

@vanilkovazmrzka nechápem kam sa tie ženy ponáhľaju ako keby šlo o nejaké preteky v otehotnení

diewcatqoo
2. máj 2024

Mrzi ma tvoja strata a viem, cim si prechadzas - tiez sme prisli o babatko. Hovori sa, ze po kyretazi by sa malo cakat tak dlho, ako dlho bola zena tehotna, aby sa telo dostatocne zregenerovalo. Je to u teba velmi cerstve a chapem, ze chces hned na zronenu dusu nejaku zaplatu, ale neponahlaj sa. Odsmut si toto babatko, odpocin si, zregeneruj telo a dusu a potom sa mozete zacat snazit znovu.
Ak by si otehotnela prilis skoro, mohlo by sa stat, ze steny maternice nebudu dostatocne zhrubnute alebo krcok dost silny a znovu potratis. A zazivat toto znovu asi nechces... niet sa kam ponahlat. Drzim palce

bejbs123
3. máj 2024

Mrzi ma tvoja strata,ale rozhodne chvilu pockat,jednak kvoli regeneracii,telo sa musi trochu spamatat a mohol by sa scenar zopakovat,3mesiace utecu ako voda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre