Stále negatívne ovu testy

marianna044520
16. jan 2017

Ahojte zmienky chcem sa spýtať je tu nejaká z vás čo má alebo mala cely mesiac viac cyklov za sebou stále negatívne ovu testy?nedari sa mám otehotnieť a začínam byt zúfalá že preco neovulujem tak s chcem spýtať ako ste postupovali aha kde bol u vás problém?podla môjho gynekológa mám otočenú maternicu a na ľavom vaječníky cystu stále mi už štyri roky tvrdí že to neni dôvod na neotehotnenie no má sa stále nedarí a teraz dva mesiace robim testy a za cely cyklus 28. Dni som ani raz nemala náznak prichádzajúcej ovulácie poraďte mi čo robiť beriem femibion v minulosti duphaston aj infolic alchemilku a všetko možné nič nezabralo :(

adria88
16. jan 2017

Ahoj, ja už druhý mesiac som negatívna, čo sa týka testov a to som len minulý mesiac začala, ale už som si povedala, kašlem na ne... minulý mesiac mi ovulku potvrdila aj Dr. a tento mesiac som tiež mala ovu už, podľa pocitov, hlienu a ja pri tom aj mierne špiním a otočenú maternicu mám aj ja a to presne ako píšeš, nie je dôvod na to, aby sme nemohli otehu 😉 sama Dr. mi to povedala... a BT si meriaš?

alexik11
16. jan 2017

Ahoj, ja som tiež nikdy nemala pozitívny ovu test a som tehotná. 🙂 Merala som si bazálnu teplotu, sledovala hlien, zo začiatku aj krčok, aby som sa uistila, že ovulku naozaj mám. Ovulačné testy som už potom vôbec nepoužívala.

karmela
16. jan 2017

@marianna044520 ahojky síce stymto problém nemám ale lh hladina skáče aj počas dňa..Robíš 1 test každý deň? Niekedy treba použiť viac za deň a druha čiarka je úplne slabučká? Mávaš pravidelný cyklus ci všelijako?Kuk moje ovu testy slaba čiarka a neskôr pozitívny..A ta cysta ti rastie?dlho sa snažíte ? Držím palce nech sa čím skôr zadarí

bienennest
16. jan 2017

Ahoj, ak ti mozem poradit skus si dodatocne k ovul. testom meriat aj bazalnu teplotu.. ta jasne ukaze, ci k ovulacii doslo alebo nie. ak mas pocit, ze nie (pripadne to uvidis na zaklade bazalnej teploty) skus sa objednat ku gynekologovi a to s nim riesit.

Preposielam clanok o ovulacii a ovulacnych testoch, mozno ti pomoze - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/artic....

Ak mas cystu, skus si vyzistit, ci by ti nepomohol liek Inofolic, ten ma vraj dobre podporujuce ucinky na otehotnenie, taktiez u zien s cystou.
Drzim palce.

marianna044520
autor
16. jan 2017

@karmela lenže ja nemám ani len slabý prúžok ako mávaš ty ja ich mám poväčšine úplne biele to je to čo má hnevá :( skúsila som aj dva krát za deň ale atak ani len náznak druhej čiarky ,ja som už stvrtu rok snažilka ,partner má s bývalého vzťahu sedemročnú dcéru takze v ňom asi problém nebude.teraz sa aktívne snažíme druhý cyklus predtým som to nechávala na náhodu lebo som to predtým nezvládala dobre keď sa nám nedarilo takze som zase trochu v strese že stále nič.cysta nerastie je tam štvrtý rok a je stále rovnaká má 4cm tak nech mi niekto vysvetli prečo s nedarí :(

marianna044520
autor
16. jan 2017

@adria88 by si meriam a stále mám nad 37.0 takze neviem zistit kedy mi klesá lebo je stále rovnaká cca nad tých 37az do 37,3nechapem

bienennest
16. jan 2017

@ marianna044520 - dala si si uz vysetrit stitnu zlazu? 37 je pred ovulaciou relativne vysoka teplota (samozrejme zavisi od toho kde merias)ale takouto zvysonou bazalnou teplotou sa vacsinou prejavuje nadmerna funkcia stitnej zlazy (hypertyreóza).

kedze stitna zlaza ma vplyv aj na hormony, je mozne ze ti brani spravnemu vylucovaniu hormonou potrebnych na vyvolanie ovulacie. Ja som mala opak, teda nedostatocnu funkciu stitnu zlazu a zistila som to prave pomou bazalnej teploty.

pozri si k tomu tento clanok - http://www.fertility.sk/sk_SK/plodnost-a-zdravi...

ak sa po 4 rokoch tvoj lekar nesnazi najst vysvetlenie, skusila by som na tvojom mieste zmenit lekara.

karmela
16. jan 2017

@marianna044520 to je dlha doba tak chod za Dr nech ti spraví hormonálny profil ten ukáže ak by bol problém a nastaví lieky aby si ovulovala.Sa čudujem že ta po tolkom snežení nevolal na folikometriu a ovulaciu vyvolá injekciov.a na sone aspoň videl ci sa ti tvoria foliky a rastu ?

janulino
26. jan 2017

@marianna044520 aj ja mam BT stale okolo 36,8-37 a ovu testy negativne..sice mam 2 ciarky, ale 1 je neskutocne slaba stale..😢

janulino
27. jan 2017

Tak dievcata ja som zatial mala vzdy uplne slabu druhu ciarku a dnes som na tom takto..🙏moze byt ta ciarka este tmavsia? Pytam sa lebo som z toho uz na nervy a nechcem prepast sancu..ci cakat este do vecera?😖

bienennest
27. jan 2017

@janulino Ahoj, test je pozitivny..silnejsia uz ciarka asi nebude. cakat netreba, ale neboj, mas zhruba 24 hod. takze si nerob zbytocne stres.

janulino
27. jan 2017

@bienennest Dakujeeeem 😘 tesim sa a skacem tu ako blcha 😅lebo doteraz ani naznak zeby tmavol po tych 10.dnoch a uz som vobec necakala ze aj budem ovulovat lebo mam 18DC z 28dni 😇

bienennest
27. jan 2017

@janulino to nevadi.. ovulacia moze prebehnut aj neskor, len si daj pozor aby ti obdobie po ovulacii trvalo aspon 10 dni, inak ma oplodnene vajicko problem sa uhniezdnit. ked mas 28 dnovy cyklus, moze to byt na knap. Lutealnu fazu ti moze pomoct predlzit liek Pyridoxin (B6) a tiez bylinka Agnus Castuts. Drzim palce.

janulino
27. jan 2017

😲 ďakujem za info,idem to hned aj zhanat 😲🙏 si zlataaaa 😘

nuska
27. jan 2017

Ja som tiež nemala ovuláciu. Pri dvoch deťoch mi ju vyvolal lekár clostibegytom a pri treťom tehotenstve som si ju vyvolala sama pitím aloe vera gelu. Clostibegyt síce zabral hneď, aloe som pila tri mesiace, no clostibegyt som povedala, že už nebudem brať ani keby čo bolo. Pri druhom som skončila na kardiológií čo som mala také vedľajšie účinky. Manželovi som povedala, že radšej už ďalšie deti nebudeme mať ako to prvé ma prísť o matku. Ak by si chcela skúsiť to aloe napíš, poradím.

bienennest
27. jan 2017

@janulino Ale rada, pokial viem, rada poradim. Inak, Agnus castus mi bol odporucany mojim gynekologom a celkovo ma velmi dobry vplyv na regulaciu zenskeho cyklusu (pouziva sa aj na liecbu anovulacnych cyklov). Da sa kupit aj vo forme tabletiek a pouziva sa uz pradavno na liecku zenskych problemov. Volakedy bol pestovany v klastoroch preto sa vola aj po nemecky 'Mönchspfeffer' (korenie mnichov). Skus si o tom precitat v tomto clanku - https://www.modrykonik.sk/blog/bienennest/artic.... Mozem ti len odporucit pouzivat ak by sa ti v tomto cykle nepodarilo hned otehotniet.

darja12
21. júl 2018

niekde som čítala, že u niektorých báb lepšie ukáže LH ráno a u iných poobede.. mne napr dnes ráno 9 DC vyšla (nie z prvého ranného, ale o 9:15) silnejšia a poobede takmer neviditeľná a pila som schválne málo. KEd začnem mať viac hlienu začnem testovať 2x za den, možno aj 3x. Testujem prvý mesiac a meriam bt prvý mesiac,tak som zvedavá na výsledky meraní 🙂

darja12
21. júl 2018

@karmela podarilo sa otehotnieť? pekne si si merala.. tak treba.. aj viac krát za den, ked už sa to blíži (podla hlienu, pobolievania atd)

karmela
22. júl 2018

@darja12 áno podarilo 😊 Mám druhu 7mes dcérku 😍

darja12
23. júl 2018

a kedže sa podarilo dievčatko, tak ste skušali pred ovuláciou cmuky cmuk? či sa dievčatko podarilo v termíne ovulácie splodiť?

karmela
23. júl 2018

@darja12 vieš čo ti poviem môj pôrodník mi povedal že pohlavie určuje Muž a jeho spermie nie to či ste mali lásku počas ovu či pred alebo po.Ktore prevládajú tak a dostanú sa do vajíčka tak to už nevie určiť 😃Držím palce ja som chcela párik ale nemenila by som.Mozno do tretice bude chlapček ešte 😃 My sme čakali dvojky ale jedno odišlo medzi 6-8tt tak som vďačná za zdravú krásnu dcérku.Drzim palce

darja12
23. júl 2018

@karmela dvojičky a jedno odišlo? aj to je možné? že druhé to dotiahne do konca aj tak? fu..

karmela
23. júl 2018

@darja12 áno boli dvojičky zistili to v 12tt na 3D vyšetrení,dcérka bola Ok ale druhé babatko už sa vstrebavalo do placenty.Vzalo ma to ale ako som písala vyššie som vďačná za moju bojovníčku a druhý anjelik nas chráni z nebicka 😊A áno dotiahli sme to do 38tt pekne sekciou a váhou 3600g 50cm 😍

darja12
25. júl 2018

ahojte, čo poviete? je už pozit? pripájam aj graf..

karmela
25. júl 2018

@darja12 ešte mu kúsok chyba ale poobede už môže byt pozitívny.V grafe sa nevyznám tak neporadím

darja12
25. júl 2018

@karmela a tento o 15:00? dik

karmela
25. júl 2018

@darja12 môže byt že je menej farbiva na teste je silný,ale ešte nie pozitívny.Uz by som riešila mat lásku 😉 Držím palce

darja12
26. júl 2018

@karmela ahoj dnes totál pozit z ranného moču.. testovacia silnejšia ako kontrolná očividne. včera ťuťumuťu... teplota ráno o 0,2st nižšia ako posledné dva- tri dni.

darja12
26. júl 2018

😍

darja12
26. júl 2018

ále.. po zaschnutí predsa ešte tomu niečo chýba...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre