Tehotenstvo na prvý pokus

8. jún 2022

Ahojte, viem že už tu takéto diskusie sú, ale sú celkom staré😅Zaujimalo by ma koľkým z vás sa podarilo otehotnieť na prvý pokus? Myslím tým že ste si cca odsledovali ovuláciu a mali vtedy nechránený styk a vyšlo to?

lenuska0075
8. jún 2022

👋😂

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sonnenshein
8. jún 2022

Druhe aj bez snahy a cez antikoncepciu, a tretie doslova 2 tyzdne po tom, ako sme si povedali, ze si prestaneme davat pozor, a uvidime.

autor
8. jún 2022

Tak uvidime či aj nám to tak rýchlo pôjde😅teraz je náš prvý cyklus pokusu o bábo🙏🏻

cyberk
8. jún 2022

Nam na prvy krat 🙏 🍀 ale to som mala nejaku aplikaciu na sledovanie ovulacie, a pisalo v ten den ze je vysoka sanca 🤣 i ked som tomu neverila tak to vyslo 🤩

nikdenikto
8. jún 2022

Nám sa podaril syn, rozhodli sme sa že chceme bábo ale vôbec nám to neponáhľalo, dom sme mali rozostavaný takže sme boli v kľude. Prestali sme si dávať pozor ale vôbec som nezistovala ovulaciu, plodné dni atď, ani som poriadne nevedela že niečo takéto sa sleduje lebo som sa dovtedy o to nezaujímala 😊 takže prvý krát sme skúšali 26.12. a 16.1. už som mala pozitívny test

elizabet173
8. jún 2022

nič som si nesledovala, rozhodli sme sa, že už chceme dieťa a vyšlo to na prvý šup, no o druhé sme sa snažili dva roky, kým sa podarilo

pukina
8. jún 2022

nam tiez, ja som to brala ako taky experiment, ze som si chcela skusit merat ovulaciu testami ci sa nam podari v case ked ukaze pozitiv test.. no a podarilo 😅

autor
8. jún 2022

@nikdenikto 26.12 na moje narodky haha😂

autor
8. jún 2022

@pukina presne taký experiment robím aj ja teraz😂tak uvidime😅

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
selena_luna
8. jún 2022

U nas prvy krat na prvy pokus. Zial v 10 tt MA. Ale hned ako sme sa zacali snazit po, sa podarilo na druhy pokus 🙂

drakvak
8. jún 2022

Ja obe tehotenstvá v treťom cykle. Keďže som mala cca 42-56-dňový cyklus v tom období, tak to manžel celkom rýchlo trafil 😀

jankalukasova
8. jún 2022

Všetky tri deti v prvom cykle, ktorý sme sa "snažili".🙈

travelllerka
8. jún 2022

Aj nám sa podarilo druhé dieťa na prvý pokus, robila som si ovulacne testy 2x denne.

lauriik
8. jún 2022

Nam sa podarilo prve dieta hned na prvy sup ale teda nepocitali sme ziadnu ovulaciu. Proste sme sa prestali chranit. Ja som cakala, ze otehotniem tak najskor za rok 😅

autor
8. jún 2022

@lauriik no tak podobne si to predstavujem aj ja že by to tak dlho trvalo😅asi by som bola moc prekvapená keby to vyšlo hneď ani by som tomu neverila 😅

rebellefleur
8. jún 2022

Bez sledovania ovulácie a kadejakých srand okolo toho, 3x na prvý šup

katarina51941
8. jún 2022

2x na prvý krát. Bez sledovania. Dokonca prvá spoldena cez ms.

queeninthenorth
8. jún 2022

Ja som vedela že budem mať ovu vďaka mojej dr., došla som domov, s manželom sme sa na tom smiali…a za necelé tri týždne mám termín 😂 hneď na prvý šup sa nám podaril náš Artur 🙏🫶❤️

aknamorka22
8. jún 2022

Prvé dieťa úplná náhoda, keďže sa mi z nicoho nič posunula ovulácia skoro o dva týždne! A ja som bola v tom, že idem dostať MS tak sme si nedali pozor. Skoro som odpadla, keď som zistila, že som tehotná. Druhé dieťa tak isto na prvý krát. Presne som vedela kedy ovulujem, zasmiali sme sa s mužom, že to určite nedáme na prvý pokus a za dva týždne pozitívny test 🙂

natalia137
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vasaol
8. jún 2022

Všetky 3 deti dokonca som si pri prvom a druhom vybrala aj mesiac kedy chcem aby sa narodili

klamema
8. jún 2022

Obe deti na prvý krát

kiki68
8. jún 2022

Mne to vyslo, ale paradoxne s mojim ex to neslo cca 5 rokov . S mojim muzom to vyslo naozaj na prvy pokus a uspesne

lenkike
8. jún 2022

Tri deti z troch sme počali v prvom cykle snaženia 🙈😁

nikasmile
8. jún 2022

Ja som si nikdy nič nesledovala a na prvú šupu som otehotnela aj so synom aj s dcérou ❤

melany4
8. jún 2022

Noo aj ja som v to dúfala, že mesiac a bude to a nakoniec sa to ťahá s nami už dva roky a to sme mladí...

petamich
8. jún 2022

ovulaciu som si neodsledovala, nikdy som ju nesledova a z troch pokusov tri uspesne (dva zial nedopadli dobre)

iva151
8. jún 2022

K sledovaniu ovulácia sme sa ani nedostali. Povedali sme si, že ideme mať bábätko a za tri tyždne boli dve čiarky 😊
Muž bol trocha v šoku. Interpretovala som mu slová môjho gynekológa, nech vôbec nepočítame s tým, že sa nám to podarí na prvý alebo druhýkrát. 😂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre