Veľmi slabá menštruácia

iwuskapoh
30. jún 2020

Ahojte baby mám taky problém chcela by som sa poradiť keď že neviem či je to menštruácia ešte som takú nemala :/ s priateľom sa snažíme o bábo už 3 rok mám nepravidelnú ms ale keď beriem duphaston od 16d cyklu tak mavam presne každých 27, 28 dní .
No tento mesiac som brala ties.ale od 20.6 som mala iba hnedé spinenie as čierne trvalo to do 28.6 a od včera mám slabé krvácanie mislela som si že sa mi spustí ale nič stále je slabá dávam si vložky a sú čisté len pri utreti je krv aj stimi ciastockami dnes to isté slabá toto sa mi ešte nestalo ani bolesťi nemám ako ako pred ms len niekedy ma pichne ale keď som spinila 20.6 trošku ma pobolievalo pod bruško ako pred ms ale prestalo to trvalo to len 2 dní také slabé bolesti nestalo sa mi že som mala takú slabú ms a bez bolesti test som neskusala mislela som si že sa spustí poraďte mi mali ste to niektorá keď to skončí pojdem na vyšetrenie nepáči sa mi to :(

sonnenshein
30. jún 2020

Prosim, pouzivaj ciarky a bodky. Sialene zle sa to lusti.

Kazdopadne, sem tam sa raz za cas moze stat, ze mas extremne slabu menstruaciu, nemusi to byt este nic zle. Kedze mas vsak dalsie komplikacie (nepravidelnu MS), konzultovala by som to na Tvojom mieste s lekarom.

iwuskapoh
autor
30. jún 2020

@sonnenshein áno však preto beriem duphaston na úpravu ms, menštruáciu mám ale veľmi slabu len pri utreti a bez bolesti ešte som to nemala večšinov mám už týždeň pred ms bolesti,keď už sa zástavy ms mam strašne bolesti ale terás vôbec len občas ma pichne :/

lucka1310
10. apr 2021

Ahojte ja mam zas takýto problém poslednú ms som mala 16.2.. Snažíme sa z manželom o 3 babo od poslednej ms. Lenže testy sú negatívne pred 2 týždňami som bola u gynekológa a ten mi povedal len ze mam vyššie sliznicu a troska tekutiny v maternici. A keď sa do týždňa nedostávy ms tak mam prísť na vyvolavacku. No 7. 4. som začala spinit myslela som najprv že je ms ale to len pár kvapiek mam stále na vlozke a len keď sa utriem je toho troska viac. A raz áno a raz nie. Neviem co si o tom mam myslieť. Testy som si robila a negatívne. Ešte mi povedal ze som mala neskôr ovulaciu

1jk1
5. jún 2021

@lucka1310 ako sa potom vyvíjala ms? Stále bola taka slabá?

lucka1310
5. jún 2021

@1jk1 nie boli to len také spinenie asi 3 dňové. A asi po 2 týždňoch som si urobila test a bol pozitívny. Teraz sme už v 10 tt

1jk1
5. jún 2021

@lucka1310 ja mam už 2 mesiace slabšiu ms ale mám aj bolesti prevažne brucha, aj krížov a som hrozne unavená, len stále negatívne testy (posledný nega bol 23.5.) ku gyne idem až na konci mesiaca, tak netuším z čoho to môžem mať

1jk1
5. jún 2021

@lucka1310 a gratulujem, inak keď tak počítam tak od poslednej ms by si už bola v 18 TT a nie v 10tt, či sa mýlim?

lucka1310
5. jún 2021

@1jk1 áno zle mi to vychádza akosy

1jk1
5. jún 2021

@lucka1310 alebo si otehotnela medzitým niekedy

zuy1293
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
1jk1
24. jún 2022

@zuy1293 žiadne teho, prosto len narušený cyklus, zrejme cysta, gyne povedala že je všetko v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre