Veľmi slabá menštruácia po missed abort

kikusha2212
21. máj 2020

Ahojte. Chcem sa poradit, lebo sa mi vobec nepaci ako sa mi vyvyja cyklus. Vcera som dostala uz druhu ms po potrate, potrat bol vyvolany tabletkami a bol neskutocne silny, bolestivy a stratila som vela krvi. Bol vyvolany 27.3., po 5 tyzdnoch som dostala prvu ms 1.5., trvala 2-3 dni, veľmi slabe krvacanie, obcas kusok sliznice, v porovnaní s normálnou ms to nebolo ani stvrtinove krvacanie. Vcera som dostala druhu ms, na 20dc. Je to vsak este slabsie ako ta prva. Krv mam len pri utreti, bez vystelky a vyzera to tak, ze uz aj konci. Teda neviem, lebo aj vcera to bolo take, ze aj tri hodiny nic, potom par kvapiek a zase nic. Nepaci sa mi to a pripada mi to tak, ze mi ani nenarastla vystelka, preto nema co odchadzat. Ake mate skúsenosti s ms po ma? Bolo by dobre nieco prirodne na to brat? Chcela by som mat co najskor opat normálny cyklus.ak to vôbec este je mozne. Mne sa totiž ta menštruácia kazdym rokom viac a viac zoslabuje. Pred 5 rokmi to zacalo, z 5 dnoveho krvacania zoslabla na 3 dnove, ale normálne. A pred dvomi rokmi uz len na 2-3 dni, no normálne krvacanie. A posledný rok sa to uz takto taha, veľmi slaba ms, len raz za par cyklov je silnejsia, a teraz uz naozaj nic, takmer ani krv nie je. Co mi moze pomoct?

mala_zuzu
21. máj 2020

@kikusha2212 alchemylkovy čaj veľmi pomáha, ja som ho po MA pila na litre, ale nesmie sa v tehotenstve, takze ak sa už snažíte o ďalšie babo tak sa odporúča piť myslím len do ovulácie.

kikusha2212
autor
21. máj 2020

@mala_zuzu ďakujem za radu. Avsak zijem v zahraničí a ten tu neviem zohnat. Nieco podobné neexistuje?

daniela2227
21. máj 2020

@kikusha2212 ja som kúpila alchemilku z amazonu

kikusha2212
autor
21. máj 2020

@daniela2227 asi aj ja len budem musiet objednat, aj ked by som najradšej uz dnes zacala s nejakou napravou

daniela2227
21. máj 2020

@kikusha2212 ja som si objednala včera macu..Tak uvidíme čo to urobí 😏

daniela2227
21. máj 2020

@kikusha2212 máme smolu že nie sme na Sk.. tam sú hádam doktori "mudrejsi" a riešia.. keď je nejaký problém

mala_zuzu
21. máj 2020

@kikusha2212 a nemôže ti niekto poslať balík zásob alchemilky do zahraničia? Ja som pila dve šálky ráno a dve večer, čiže určite kúpiť rovno viac balení ak v zahraničí nie sú take možnosti. Za mesiac som spotrebovala dve balenia.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre