Vitamíny na podporu otehotnenia pri PCO

lenka77lenka
3. mar 2021

Ahojte idem si sem poradu mam pco .Mam nasadený duphaston na 3 mesiace kvôli menštruácii. Doktorka ma posiela na prefuknutie vaječníkov no môj priateľ musí ísť na spermiogram a zatiaľ sme sa dohodli že keďže je korona a on ju aj prednedávnom prekonal že to necháme na leto keďže je teraz aj v strese kvôli práci. Zatiaľ by sme ale chceli mozno vyskúšať aj takúto cestu . Viete mi poradiť nejaké vitamíny na podporu otehotnenia pozerala som si veľa a veľa článkov no neviem sa rozhodnúť. Chcem vedieť čo pomohlo vám. Premýšľala som na inofolicom no niesom si istá .

katarina9593
3. mar 2021

@lenka77lenka jedine čo som brala kedysi dávno boli kvapky gynax a potom nič až na hematologii som mala nedostatok kyseliny listovej začala som jesť ale teda neviem či to malo nejaký účinok

kulumulu123
3. mar 2021

@lenka77lenka zinok selén a vitamín E sú topka pri snažení plus vcelia materská kasicka bio v tobolkach z lekárne treba užívať min 3mes keďže práve toľko trvá dozrievanie spermií ale aj vajíčok. Mne povedali ze mam nekvalitné vajíčka a už šáš tým nedá nič robiť jedine darované na ivf... Boli sme v mnohých centrách na sk aj v ČR všade tvrdili to isté... Nasadili sme s mm vitamíny a podarilo sa aj s extrémne slabým spermiogramom a vajíčkami ktoré sú boli údajne k ničomu....

mikasz
3. mar 2021

@lenka77lenka pri pco su dobre skusenosti s inositolom a kys.listovou, pripadne este doplnat vit.d.
Bud by som isla do inofolicu alebo femibionu, alebo jednotlive zlozky zvlast.
Partnerovi folandrol

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre