Vyberali ste vaše budúce dieťatko podľa znamenia?

miruskac
19. jan 2015

Ahojte mamicky z manzelom mame 2 rocnu dcerku a radi by sme chceli druhe babo.Nasa dcera je Vahy.A k nasej dcere by sa hodila znamenie skorpiom len ku mne nie ja som lev a to by sme sa hadali co si o tom myslite . dakujem

libka1
20. jan 2015

@miruskac zaujima ma este prakticka stranka ako ju chcete poriesit. Ked sa nezadari pockate s dalsim pokusom rok aby ste sa trafili do znamenia? 🙄

canama
20. jan 2015

@fopka co ja viem...ci by som muzovi povedala, ze vies co pockajme este par mesiacov kvoli znameniu? neviem...ale pravda je ze ked sme si povedali ze ideme na to, tak som si v duchu vypocitala, kedy bude vychadzat datum narodenia. 🙂

aduskatt
20. jan 2015

osobne som rada, že po 5 rokoch snaženia sa o dieťa vôbec nejaké mám a fakt mi je srdečne jedno, v akom znamení a bolo mi to srdečne jedno aj vtedy, hlavne, aby vôbec nejaké bolo......pri druhom som to tiež neriešila a bolo by mi srdečne jedno, aké by bolo znamenie, len aby bolo - žiaľ, ani po 8 rokoch nebolo. Nerozumiem zakladateľke, že to rieši, ale to je môj pohľad na vec, ktorý je evidentne úplne iný, ako je pohľad autorky

sofiadurovic
20. jan 2015

@fopka 🙂 bohvie ako si hladala manžela asi anketou a potom sa zalúbila 🙂 🙂

fopka
20. jan 2015

@sofiadurovic tak ja vravim,ze kazdy sme nejaky,len niektore veci-temy.....no neviem...

sofiadurovic
20. jan 2015

tiež nechcem aby to vypadalo že silno kritizujem ja viem že je to osobná vec každého z nás ako má nastavené hodnoty ale nedalo mi to keď viem čo sú to skutočné strasti ako sa jedna žena dokáže strašne trápiť keď sa jej nedarí otehotnieť ale zas nie každá máme také zlé skúsenosti možno na jej mieste by som sa aj ja zaoberala hlúposťami 🙂 🙂

88angelika88
21. jan 2015

Nechaj to na osud

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre