Za aký čas po potrate sa vám podarilo znova otehotnieť?

lena44
30. okt 2019

Ahojte baby včera som prišla z nemocnice potratila som z manželom sme sa snažili viac ako 2 roky som stoho veľmi smutná chodím do centrá 😟☹️☹️☹️ chcela by som sa opýtať za aký čas sa vám podarilo otehotnieť ??

lucianak
30. okt 2019

Po 5 mesiacoch. Ale to nam kazali 5mesiacov cakat. Podarilo sa na druhy x a dnes uz mame doma 7rocneho prvacika 😉 drzim palce

pininka1
30. okt 2019

Mne po troch mesiacoch, tak nám kázal aj lekár. Mrzí ma to, viem čo prežívame, držím veľmi palce.

lena44
autor
30. okt 2019

@pininka1 ďakujem krásne

lena44
autor
30. okt 2019

@lucianak ďakujem dúfam že sa nám to tiež rýchlo podarí

lucianak
30. okt 2019

@lena44 ja som bola z toho velmi znicenA, co sa psychiky tyka. Ale som si povedala, ze radsej takto, ako by sa to malo stat neskor, bola by to vacsia rana alebo by sa narodilo poskodene. Bude dobre, hlavu hore 🙂

mirus11
30. okt 2019

@lena44 neviem co je to za dnešnú dobu, ale aj ja som v nedeľu začala spinit, smer pohotovosť a dnes už normálne krvácam druhý den, tak u mňa je tiež už po babenku. Len nevedia, či to bolo mimomaternicove alebo normálne tehotenstvo. Tiež som s toho veľmi smutná o to viac, že v mojom okolí je teraz tiež tak isto známa tehotná a ja som o to prišla, i keď babenko sa podarilo. Ale aj tak sme sa veľmi tešili

lena44
autor
30. okt 2019

@mirus11 tak to to bolo aj umna tiež mi nevedeli povedať či to bolo normálne tehotenstvo ale mimomaternicové

lena44
autor
30. okt 2019

@lucianak ďakujem krásne

nevludna
30. okt 2019

Ja som potratila v januari v 13tt, doteraz sa nam nedari.

lena44
autor
30. okt 2019

@nevludna ja sa tiež bojím že sa nám to nepodarí ale uvidíme ja mám pco veľmi som sa tešila na to malé držím ti palce

tinka308
30. okt 2019

ja som tiez potratila pred rokom a odvtedy sa nam nedari, ani IVF nevyslo, som z toho tak velmi sklamana. Moje najblizsie kamosky su tehotne a ja sa len uzatvaram do seba. je to psycho

lena44
autor
30. okt 2019

@tinka308 držím ti silno palce hlavu hore

tinka308
30. okt 2019

@lena44 ty sa ako citis? preco sa vam 2 roky nedarilo?

lena44
autor
30. okt 2019

@tinka308 Fúha ako sa cítim úplne zlé to sa ani popísať nedá nedarilo sa nám preto lebo môj gynekológ bol hlupák chodila som k nemu ako na klavír vždy ma upokojoval že všetko je dobré zmenila som doktora a teraz chodím do centrá kde mi zistili že nemám ovulaciu mám pco tak že tak

mirus11
31. okt 2019

@lena44 a nakoniec to ako dopadlo? U mňa to ešte doriesene nie je, ale aspom verím,ze nebudem musieť ísť na čistenie, a ze sa to samo vyplavilo von, no múdrejšia budem asi až v pondelok.

lena44
autor
31. okt 2019

@mirus11 bolo potvrdené že som potratila že to nebolo mimomaternicové tehotenstvo dúfam že sa nám to rýchlo podarí strašne túžime po bábätku

luculiksz
31. okt 2019

veľmi ma to mrzí, viem ako sa asi cítiš. Ja žiaľ potratila až 3x po sebe, nikdy nám s manželom nezistili prečo, lebo to bol vždy spontánny potrat, prešli sme nespočetným množstvom vyšetrení, boli sme aj v Brne na klinike a vždy verdikt že sme obaja celkom zdraví. 1.x som otehotnela rýchlo, keď som potratila čakali sme 3 mesiace tak nám radili a znova som otehotnela, potom som otehotnela po 2 mesiacoch od potratu a keď som 3. x otehotnela bolo to po 5 mesačnej pauze. Po 3. potrate sme si povedali že teraz tomu dáme viacj času a budeme sa sústrediť na iné veci. Teraz to píšems nadhľadom, lbo vnútorne som to cítila tak, že prečo mám riešiť čokoľvek iné ako dieťa keď po ňom tak strašne túžim, chvala Bohu manžel to takto chcel lebo aj tak som na tom psychicky nebola najlepšie. A som rada že to takto chcel a naliehal na mňa neriešiť to nejakú dobu, išli sme si kupovať byt, potom zariaďovať atď a presne po 6 mesiacoch od 3. potratu som znovu otehotnela a dnes mám takmer 4 ročnú krásnu bambulku❤ úprimne vtedy mi mohol každý hovoriť, že aj ja sa určite dočkám, lebo som si myslela svoje čo ty o tom vieš a určite to môj prípa nebude. Tiež som na začiatku pri dcérke špinila a myslela som si že je koniec, no mala som v maternici malý hematóm, vtedy dcérka zabojovala a hematóm doslova vytlačila aby tam zostala tentokrát ona ❤ dodnes je veľmi výrazná osobnosť, veľmi priebojná, to jej ostalo a som nesmierne vďačná, že mám aspoň ju, aj keď hore mi lietajú 3 krásne anjeliky na ktoré myslím každý deň 😇

kataka10
31. okt 2019

@lena44 aj ja mam pco a 2x som potratila. Ale 3 mesiace po kyrete som otehotnela, ani sme to neplanovali a dnes uz sme v krasnom 26tt. Takze hlavu hore, chce to mysliet pozitivne a zadari sa. Hlavne sa treba zbavit stresov, tie robia robia velke problemy pri snazeni a v tehotenstve. Drzim palce.

lena44
autor
31. okt 2019

@kataka10 Ďakujem krásne držím ti palce aby všetko dopadlo v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre