Názor na komunikáciu tém očkovania a zdravia detí

mrr
28. nov 2012

Ahojte 🙂
Neviem, či vás dokážem takto narýchlo zaujať, ale prosím o pomoc pri mojom výskume, ktorý robím ako doktorandka na VŠ v BA - média a marketing. Ak otvoríte dotazník, bude vám jasné, prečo ho zaraďujem do tejto kategórie...
Nie je to komerčná záležitosť, ani farma firma, ani PR agentúra , ale príspevok v rámci mojej dizertačnej práce....(ak máte pochybnosti, napíšte mi správu a ja vám doložím argumenty)
Vidím, že nemáte problém otvorene vyjadriť svoj postoj k očkovaniu, tak vás veľmi prosím o vyjadrenie v 5 tich otázkach....dotazník je samozrejme anonymný.
Ďakujem!!!
https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?fr...

xlucia
29. nov 2012

@mrr dotaznik nie je dobre zostaveny minimalne v otazke tri neposkytuje adekvatne moznosti odpovede

mrr
autor
29. nov 2012

@xlucia Ahojky...a prečo NIE? Práve všetky tri alternatívy sú proporčne zastúpené. alebo mi skús poradiť ako by to metodologicky bolo vhodnejšie...🙂

pectore
29. nov 2012

tiez sa mi tazko odpovedalo.... chyba mi tam postoj ked nesuhlasim s povinnym ockovanim ale ockovanie ako take zas neodsudzujem uplne....
@mrr

xlucia
29. nov 2012

@mrr chyba tam moznost ze ockovat ano, ale az po druhom roku zivota, tiez chyba moznost zachovania momentalnej schemy ockovania, ale s tym ze to bude dobrovolne atd.

kbeata
29. nov 2012

vyplnene 🙂,snad to niekomu pomoze....

rikarika
29. nov 2012

na otázku 3 sa vobec nedá vybrat možnosť, povinné očkovanie odmietam ale určite nie preto, že by bolo nebezpečné atď. ale preto že žijeme v slobodnom štáte....

renkol
29. nov 2012

Já bych byla jen pro nějaké očkování a zase jiné mi příjdou zcela zbytečné.

simca06022011
29. nov 2012

a napr. v otazke 4 chyba moznost precitam si oba :P a zdielam oba... otazka 5 tiez moze byt, precitam si a mozno zdielam..

mrr
autor
29. nov 2012

Ďakujem za nápady a názory, cením si to. Ale mám zadaný abstrakt a cieľ, čo chcem vyskúmať a preto tak sú štylizované otázky ako sú. Ale vaše návrhy sú mi cenné pre prípadný ďalší výskum, z iného pohľadu. Tento je zameraný na verifikovanie vzťahu k médiám ako sprostredkovateľom posolstva a ako možnú autoritu s vplyvom na rozhodovanie sa cieľových skupín 🙂
Ešte raz vďaka mamičkám, ktoré ste už odpovedali a odpovedajte prosím ďalej 🙂)) DOtazník je aktívny ešte 5 dní 🙂))

danu
7. dec 2012

@mrr pridaj dotaznik do tejto temy.
Dakujem
Asmira team
https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/dotazniky-a-ankety/