Očkovanie a soplíky

luscia1
20. apr 2017

Maminy prosim vas ockovali vas ked ste mali sopliky? Mame 16 mesiacov a v 15 tich nas mali ockovat len vtedy sme mali horucku zo zubkov a teraz soplime.... Mame ist na ockovanie MMR..dakujem za odpovede ak ste mali skusenosti s tym

migrificka
20. apr 2017

Podla mojej Dr. musi byt dieta 100%zdrave,aby nedoslo ku komplikaciam. Cize ziadne teploty,kasel ci sopliky,... my sme tiez absolvovali ockovanie neskor a vobec to nevadi. Netreba to unahlit.😉

sasa1983
20. apr 2017

Kľudne posunúť, aj opakovane, môžete byť aj neskôr očkovaní, kľudne v 2ch rokoch. Som Dr. Držím palce.

evitka83
20. apr 2017

@luscia1 dieta ma byt uplne zdrave, doktorka nas sama poslala domov, ze mame prist, ked bude mala uplne fit. Aj ked sme mali ockovania neskor. Ja som este ockovania aj delila

dobromila1111
20. apr 2017

Ja som mnr odkladala tolkokrat kvoli soplom. V tom obdobi sme ich mali vkuse. Dieta ma byt zdrave.

vroni
20. apr 2017

Ani nas doktor neockuje pri soploch

autumn11
20. apr 2017

pokiaľ mal syn čo i len soplík, tak lekárka očkovanie odložila. Vravela, že dieťa má byť na sto pro zdravé.

gab1sol
20. apr 2017

Aj ja potvrdzujem, aj naša doktorka ktorékoľvek očkovanie odkladá, ak má dieťatko čo i len nevinný soplík.

marinamoja
20. apr 2017

Tiez sme odkladali v 15 mes...kvoli soplikom...ale tie ma nasa mala prakticky stale...take vodave...nie velmi ale ma...ine priznaky choroby nema ani nemala cely cas...dokt povedala, ze sopliky ma niektore dieta stale kym nevyjdu zubky...tak my sme asi ten pripad 🙂 ockovacka prebehla a vsetko je ok...drzim palce nech je to tak aj u vas aj u kazdeho babatka 🙂

ve_ro_ni_ka
20. apr 2017

Nasa ma teraz 7mesiacov...od novembra...cca id 2 mesiacov sa trapime v kuse so soplikmi...nevieme sa ich zbavit.brali sme kadejake kvapky suripy.nic nepomohlo...
Tiez to pripisujem asi kvoli zubkom lebo ine tazkosti nema...a uz mame prvy zubok.a pred cca tyzdnom nas ockovala doktorka a vsetko v pohode 🙂
Ved vasa doktorka ho pred tym vysetri a sama uzna ci je vhodne ockovat alebo nie...

luscia1
autor
20. apr 2017

Diky maminy za odpovede,tiez to mame asi len koli zubkom lebo nic ani teplota ani kasel len som vystrasena koli tym osipkam co to prepuklo v čechach lebo toto ockovanie je vlastne aj koli osipkam tak preto. Sa to bojim volako odkladat :(

prevenar
20. apr 2017

na ockovanie skaredo doplatili aj uplne zdrave deti ..avsak s akymkolvek ochorenim sanca na dozivotne neziaduce ucinky len stupa... preto sa smu ockovat len uplne zdrave deti. urcite je to napisane aj v pribalovom letaku vakcinu, je ich obcas dobre precitat , aj sekciu neziaduce ucinky a pod.

lenka123321
Odpoveď bola odstránená
Zobraz