Očkovanie - poruchy dýchania a syndróm náhleho úmrtia kojenca

peter952
18. máj 2016
Používateľ peter952 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od peter952.

ukazka z knihy MUDr. Ludmily Elekovej “ Ockovanie, jeho ucinky, nasledky a ich liecba II. Diel str. 40 az 43

“Dostavame sa k najhorsiemu moznemu poskodeniu ockovanim, nahlemu umrtiu doposial zdraveho dietata.Skutocnost ze deti maju po ockovani zavazne poruchy dychu, objavila uz pred mnohymi rokmi australska vedkyna Dr. Viera Scheibner. “

“ V clanku Nahle umrtia kojencov maju suvislost s ockovanim http://www.whale.to/vaccines/cot_death.html Dr. Scheibner podrobne popisuje mechanizmus akym dochadza k nahlemu umrtiu kojencov po ockovani.Pri analyze zaznamu dychu kojencov, boli najdene prejavy stresu po ockovani. Podstatne je ze tieto zmeny sa nasli u vsetkych ockovanych deti, bez ohladu na druh vakciny.V tej dobe sa ockovalo iba DTP (zaskrt, tetanus, cierny kasel – pertusis), ale rovnaky stresovy vzorec bol pozorovany aj u deti ockovanych len proti tetanu a zaskrtu, preto nie je spravne z neurolickych problemov obvinovat len pertusis zlozku, a mysliet si ze jej vynechanim sa situacia zlepsi.”

“zaznamy Dr. Scheibner potvrdili existenciu stresoveho dychania, co je dychanie s nizkym objemom, ( 5 – 10% objemu normalneho dychu), objavujucich sa v zhlukoch (3 – 6 kratsich epizod behom 10 – 15 min.), ked sa u dietata rozvijala choroba, rastli mu zuby, bolo vystavene insultom ( expozicia cigaretovemu dymu, unava, prilisna pozornost navstevnikov, alebo ockovanie). Vela pricin viedlo k rovnakej reakcii.”

“ Aj prace inych autorov (39,40,41,42) preukazali napadnu kumulaciu SIDS do obdobia kratko po ockovani. Podla jednej z tychto praci kojenci umierali kratko po DTP ockovani cca. 7 -8 x castejsie nez v inych obdobiach. Po zavedeni vakciny Hexavac, bola stiahnuta z trhu) v Nemecku zomrelo viac ako sto deti kratko po jej podani. Umrtnost kojencov kratko po ockovani sa vyrazne zvysila. Nedavno na verejnost unikli doverne materialy firmy Glaxo – SmithKline, ktore sa tykali umrti po ich vakcine Infantrix hexa.

V pribehu dvojrocneho obdobia bolo firme hlasenych takmer 90 umrti, vacsina nastala behom jedneho dna po ockovanii, vo velkom pocte slo o malych kojencov vo veku 2 – 3 mesiace. Original a komentar si mozete precitat na

http://vran.org/in-the-news/can-infantrix-hexa-kill-babies/

http://vran.org/wp-content/uploads/Initiative-Citoyenne-Press-Release-Infantrix-Hexa-6-12-12.pdf

pripadne
https://www.google.at/search?client=opera&q=http%3A%2F%2Fvran.org%2Fwp-content%2Fuploads%2FInitiative-Citoyenne-Press-Release-Infantrix-Hexa-6-12-12.pdf.&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8&gfe_rd=cr&ei=Zs08V6OrNcmk8wfB16nYBQ

Hexavac bol stiahnuty z trhu po cca 100 umrtiach, uvidime kolko deti bude musiet este zomriet, nez rovnaky osud postihne aj Infantrix hexa. Pri priemernej podhlasenosti NU najmenej 90 % skutocny mozny pocet umrti novorodencov zposobeny touto vakcinou je desivy. “

pes123456
18. máj 2016

som rád, že si strčil všetkých vedcov sveta do vrecka jedným postom
nezabudni odpovedať agresívne a napísať, že sa mám ísť zaočkovať

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sardinka335
18. máj 2016

Fuha.....ci pana....ja mam take stresove dýchanie že až, ked sa pozriem do penazenky týžden pred vyplatou!!

katrin10
18. máj 2016

Uprimne,aka je otazka? S cim potrebujes poradit? Pretozee ziadnu nevidim je to iba provokacia k diskuznej hadke,ktora ti pomasiruje ego a utvrdi ta v tom ze si najmudrejsi-zbytocne ludom zdvihnes mandle,aby si si tu nieco dokazal...ako fakt nemas co na robote? Ak ta to sere chod studovat a vymysli pre svet nejaky zazrak,alebo sa chod hadat na svoj fb profil a len proste uplne zbytocne nevyryvaj....

adsumus
19. máj 2016

Počet detí, ktoré zomieraju na SIDS v USA klesá s narastajucim počtom očkovaní.
http://www.cdc.gov/sids/data.htm

adsumus
19. máj 2016

Čím viac sa očkuje tým menej SIDS. Vedecká študia.
http://bmcpediatr.biomedcentral.com/articles/10...

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
19. máj 2016

@peter952 boze uz zase 😀 tvoja asi naj veta "ja len posuvam info od lekarov". Ty si tak ubohy, ze si nevied ani vlastne argumdnty pripravit a jedine, co vies, je parafrazovat inych 😀

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
19. máj 2016

@peter952 ale čas zakladať trafené témy máš, čo? choď radšej pracovať, ak máš vôbec nejakú prácu

dai
19. máj 2016

Ludia - toto je uz podla mna na diagnozu... nejaka mania spojena so stihomamom a syndromom vsespasitela:-/

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
19. máj 2016

@peter952 ja sa nemusím vzdelávať, ja už mám dieťa zaočkované 😉

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
19. máj 2016

@peter952 strácaš tu čas ty, ak si myslíš, že ťa niekto bude brať vážne 😉 ale v reáli musíš byť strašne nepodstatný, keď si tu musíš niečo dokazovať

margarita
19. máj 2016

@peter952
myslis, ze tu este taki su ???
ti, co neockujete, sa povzbudzujete v sukromnej teme, kam vam my, ockujuci hazarderi nelezieme
a tu ako vidis, Ti vsetky doradu piseme, ze si uz otravny ako sneh v aprili 😀

ale ak mas pocit, ze su tu nejake nerozhodnute mamicky, menuj mi, prosim, aspon dve
😉

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katrin10
19. máj 2016

Tak to zdielaj na fb na svojom profile,tam nech to dalej zdielaju tvoji znamy atd. A toto je hlupa vyhovorka,sirim info pre nerozhodnutych--co prosim?ak niekto nie je rozhodnuty,tak tu hodi otazku do eteru a nie ze ty rovno hodis "odpoved"do eteru,a len akoze "tu sirim pravdu-ja nicja muzikant",vyslovene sa potrebujes pohadat,vies ze TOTO je tema iba na hadku s uplne cudzimi ludmi,tak sa tu nehraj ze si nechces len zdvihnut svoje ego,vdaka svojej pravde...off

andelik691
19. máj 2016

@peter952 píšeš, že v krajinách, kde je nepovinná očkovanosť, je nízka úmrtnosť.. Spomínaš aj Slovensko.. Minule si tu vyskakoval, že Slovensko má vysokú úmrtnosť, lebo sa tu povinne očkuje.. Pracuješ s informáciami, ako ti vyhovuje, keď ti úmrtnosť "sadne" tu, keď nie, použiješ ju opačne.. Myslím, že rozumný ľudia využívajú kritické myslenie a vedia si sami vyhľadať informácie a adekvátne sa rozhodnúť.

dai
19. máj 2016

@peter952 This study is just poor science. You can’t compare infant mortality rate across developed countries because they are self reported. The United States is the only country in that 34 that counts ALL children that show any sign of life as a birth. All of the other countries have requirements before they enter official statistics, some of these requirements include:
1. Being alive for more than 24 hours.
2. Being over a certain weight.
3. Being over a certain length.
MOST of the infant deaths in the United States are from babies that don’t meet these standards. When you apply the same standards across countries, the US is actually in the top 5.

The study also considered number of shots not number of antigens in the shot. Many of those countries that are considered “smaller” just put more antigens into a fewer amount of shots. They are not being vaccinated less, they are just being vaccinated more efficiently.

jeden z komentov na tvoju super studiu... trosku rozmyslaj , nepostuj hlava nehlava... - skus dat autorov studie, co ti autory su zac... porovnavat neporovnatelne je chore ( len aby som dosiahol nejaky vysledok ktory vyhovuje mojej chorej hlave )

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maslenka47
19. máj 2016

@peter952 ludia vedia malo o tejto problematike. Hlavne, ze ty vies vsetko. Uz ta len ukrizovat a dufat, ze za 3 dni nevstanes z mrtvych. Lebo ty jediny si lepsi, ako vsetci ostatni a ty jediny musis mat pravdu. Aj keby kvoli tomu bolo treba postavit vesmir na hlavu.

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
maslenka47
19. máj 2016

@peter952 a rodic sa nema co rozhodovat. Ockovanie je u nas POVINNE. Vies, co to slovo znamena? Ked nie, nastuduj si to. To je take iste rozhodovanie, ako rozhodovat sa, ci v obchode za chleba zaplatim. Halooo....

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sam2
19. máj 2016

Sedim na lavicke v parku a rehocem sa jak blazen. Som tu sama takze okoloiduci a ludia co maju na okolo kancle si musia mysliet ze som si nieco slahla 😂😂😂😂😂😂 Ale kdeze, to nam nas Boh opat zalozil zmysluplnu temu, kde si argumenty a fakty prekruca podla seba 🙈🙈🙈🙈🙈🙈 Juuuj dakujem, vazne ti dakujemze si sa tu ocitol. Mam zasa o nieco krajsi a usmevnejsi den. Tesim sa na dalsiu temu

peter952
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moni244
19. máj 2016

@peter952 všetko náš opúšťa, len cvoci pribúdajú 😀 😀 😀 😀