Aké navštevujete sociálne siete a zoznamky?

5. máj 2020

Aké sociálne siete či zoznamky navštevujete ? Okrem koňa 😂 mám insta a koňa to je tak všetko. Badoo je odpad rovnako ako aj pokec. Tinder a Twitter či čo som skúšala a je to na dve veci. Facebook nemôžem mať a nemám. Aké sú podobné známe sociálne siete kde sa dá reálne zoznámiť ? 🤷 Niečo na štýl Facebooku kde sú aj skupiny a stránky

natalindaaaaa
5. máj 2020

my sme sa zoznamili na Badoo, sme spolu 5 rokov a o 2 mesiace sa nam narodi dcerka 🙂

bosorka2302
5. máj 2020

najlepsie sa zoznamis v reali, mozno pred rokmi na tychto netovych zoznamkach nebolo tolko debilov ako teraz.Sestra ma teraz same negativne skusenosti s internetovymi zoznamkami, ci uz vyssie spomenutymi alebo platenymi. Najlepsie pri hobby sa zoznamis prip. v praci, cez znamych...pri cestovani ak nebude korona...

lija22
5. máj 2020

preco nemozes mat fb?

mmoonna
5. máj 2020

My sme sa zoznámili cez zoznamku, ale už si nepamätám aká to bola. Bol to môj prvý pokus o takéto zoznámenie, prvý chalan, s ktorým som sa reálne aj stretla. Sme spolu desať rokov a máme dve deti 🙂.

katkati
5. máj 2020

Insta môžeš mať a FB nie? Prečo? Koľko máš rokov?

s_a
5. máj 2020

Ja som sa s mužom spoznala na fb 🙂

brita7777
5. máj 2020

tiez zoznamila na zoznamke s mojim muzom, ale osobne nedoporucujem.

lenocka12345
5. máj 2020

Vymenovala si všetko , už ostal asi len Grindr :D ( berte to prosím s nadhľadom )

andiee89
5. máj 2020

s mojim priateľom sme spolu 5 rokov a zoznámili sme sa cez pokec 🙂 úplne náhodne, bez cieľu nájsť si lásku, len sme sa dali do reči kvôli psom (čo sme mali obaja v profiloch) a iskra preskočila. Tinder som mala tiež chvíľu, ale nebolo to pre mňa. Funguje ako výborný dobíjač sebavedomia, ale to je tak asi všetko 🙂 Podľa mňa sa môžeš zoznámiť na akejkoľvek zoznamke, len treba mať šťastie.

radkaradix
5. máj 2020

my sme sa zoznámili cez Tinder pred viac ako 2 rokmi.. a náš syn má už 16 mesiacov 🙂

simuskaaa123
5. máj 2020

2x som skúsila badoo a obaja psychopati, manipulátori.. Som slobodná mama

janulienka1103
6. máj 2020

My sme sa zoznámili cez pokec.. ale je to už 9 rokov ☺️ odvtedy tam nechodím ale predpokladám, že uchylov je tam statočne, tak ale možno sa tam nájde niekto normálny 😂

jankapepe
6. máj 2020

Reálne? Vypni internet a choď von........po koronovych opatreniach 😁

aalzbetkaa
6. máj 2020

Co je kôň? 😃 Ozajstný kôň alebo nejaká zoznamka? To prvy krát počujem toto 😃

siska1217
9. nov 2020

Ja som byvaleho spoznala normalnou cestou znicil mi zivot mojho terajsieho priatela som spoznala cez platenu zoznamku sme spolu 4 roky a stale sa lubime a mame spolu dcerku.

silviaggg
Odpoveď bola odstránená
Zobraz