Centrum.sk

anickatothova
14. mar 2024

ahojte baby. som prihlasena na voyo cez moj profil na centrume no tak trochu som zabudla ze mi nejde prihlasenie na tento mail. zaujimave na tom je ze heslom som si ista pretoze ten mail mam uz roky rokuce no napriek tomu mi nejde sa prihlasit tam. snazim sa tam prihlasit tiez celkom zo zahadneho dovodu ktorym je uz spominane voyo kde mi nejde prihlasit sa (takze ta ista pesnicka) a heslom som si taktiez ista. uz sa bojim ci ma nehekli a neuvidia cislo mojej karty. napisala som kadejake maily este aj maily mojich rodicov lenze ak ste prihlaseny na specificky mail tak heslo vam resetuje iba na dany mail (ak ma chapete). to iste plati aj na centrum. nechapem na co mi posielaju pokyny na resetovanie hesla na profil na ktory sa neviem dostat. som zufala uz neviem ako dalej a fakt nepotrebujem mat ucet na voyo ked sa tam nemam ako prihlasit a zbytocne platit za to 6€ mesacne. nemate nejaky telefonicky kontakt na centrum kde sa zameriavaju na maily? ja som nasla len nejake cislo kde bolo pisane ze to pre maily neplati. hruza…

adka3321
14. mar 2024

@anickatothova ak si sa tam dlho neprihlasila (neviem ci 6m alebo rok), tak blokuju ucty alebo ich mazu, neviem presne 🤷 teda aspon ja to mam tak zafixovane, ze raz za cas sa tam musim prihlasit, aby mi to neblokli. neviem aky je postup v tom tvojom pripade 😕

anickatothova
autor
14. mar 2024

@adka3321 uz som to spravila. volala som domov (kedze som odcestovana) kde mi to brat vymazal kedze som chvalabohu nebola odhlasena na notebooku ktory nemam so sebou a predplatne mi zrusil. ale dakujem za radu aj tak

alena1054
25. máj 2024

@anickatothova chcem sa opýtať či sa vám už dá chodiť na váš email. Lebo ja mám uz dllllho ten problém . Heslo a aj email vie . Nezábudla som ho a žiaľ sa nedokážem prihlásiť. A nik mi stým nevie pomôcť. Poraziť ma ide. Vždy keď píšem mi posielajú pomoc na ten email kde sa neviem dostať ako u blaznov