Kde sťahovať rozprávky pre deti v angličtine?

matuskova24
10. júl 2019

Ahojte maminky, stahujete niektora rozpravky pre svoje deti? A po anglicky? Poradili by ste mi prosim cez aku stranku? Ja som velky antitalent na tieto veci, a stahujem cez ulozto.sk ale tam je vsetko bud po cesky, alebo arabsky, madarsky. A ja chcem stahovat po anglicky. Malokedy najdem to co chceme pozerať online, a uz vobec nie po anglicky. Ak by ste nahodou vedeli o nejakej stranke, budem vam velmi vdacna. Dakujem krasne 🙂

airaw
10. júl 2019

Napr. cez cztorrent sťahujem torrenty

123xyz
10. júl 2019

Z YouTube cez converter

matuskova24
autor
10. júl 2019

@airaw dakujem pekne. A to mate stiahnute, cztorrent?

matuskova24
autor
10. júl 2019

@123xyz dakujem, to som vobec nevedela ze cez youtube sa da stahovat. Skusim to pozriet.

airaw
10. júl 2019

@matuskova24 cztorrent je normálne stránka na nete, tam si stiahnem film(Torrent) a stahujem cez nejakú aplikaciu, napr. Utorrent. Ja všetko sťahujem len tak

matuskova24
autor
10. júl 2019

@airaw ďakujem krásne, skúsim to 🙂

niekto2hy
14. jan 2020

@matuskova24 Da sa pozerat aj online.🙂

mya_za
24. jan 2021

Ahoj, ak si nájdeš nejakú rozprávku na Youtube v angličtine, ktorá sa ti páči, môžeš si ju stiahnuť cez youtube downloader - www.tubi.sk Podľa mňa to má viacero výhod - môžeš to pozerať aj offline, nevyskakujú ti tam reklamy (stiahne ti iba čisto obsah, teda video bez reklám) a ďalšia výhoda, že deti si tam neprekliknú nič iné, takto to robím ja, keď nechem aby si tam klikli v ponuke napr. na českú verziu... 🙂