Neprišiel mi Shein

kikakika10
28. nov 2023

Ahojte, shein som objednavala 13.11 a dnes 28.11
A stale mi neprisiel. Na stranke mi ukazuje dobu dodania 10-12 dni. Stalo sa to uz niekomu? Potrebujem totiz to aby mi objednavka prisla do 1.12

katariiinkaa
28. nov 2023

jasné, kľudne to môže dlhšie trvať.. mne raz prišlo do týždňa a druhýkrát som čakala cca 2 týždne

michaela412
28. nov 2023

si kukni v SPS kde máš balík

lula3108
28. nov 2023

11.11 bol obrovsky vypredaj na shein cize vtedy aj pisu v mailoch ze dodanie moze trvat dlhsie lebo maju toho vela…cize nespoliehala by som sa na to ze to stihne do piatku prist

stellarstar
28. nov 2023

Idu vianoce a majú viac obj takže kľud a trpezlivosť príde ti

bessie12
28. nov 2023

Tiež čakám na balík z Shein, Temu aj z Ali a ešte z jedného eshopu. Idu Vianoce + tie výpredaje, tak majú toho teraz veľa, takže dodanie môže dlhšie trvať. Trpezlivosť ruže prináša 😁

vanilkovazmrzka
28. nov 2023

To je pekne, ze ty potrebujes mat :D

Objednavas si lacne shity z ciny, este k tomu v obdobi black friday a pred vianocami. To dodanie bude trvat ovela dlhsie ako inokedy v roku.

akje
28. nov 2023

@vanilkovazmrzka sklad maju v holandsku, nie v cine. Po nasom objednani to chodi teda odtial..

kikakika10
autor
28. nov 2023

@vanilkovazmrzka nikto ti nehovori aby si si objednavala veci zo sheinu 😁 tak ta poprosim ak nevies normalne odpovedat ako vsetci ostatny tak sa ani nevyjadruj lebo to nikoho nezaujima🙁

kikakika10
autor
28. nov 2023

@bessie12 dakujem🥰 Tak nam asi neostava nic ine ako cakat

macekovam
28. nov 2023

@kikakika10 ja budem rada keď to do mesiaca príde..ale.. Stále sme na tom lepšie ako tie co objednajú po nas😁

gubcikova
28. nov 2023

Mne objednávka z 15.11. prišla včera. Mala som tam možnosť urgent delivery. Ale majú 10-12 pracovných dni a od potvrdenia odoslania

vanilkovazmrzka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
emabalaz
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
simca06022011
28. nov 2023

@kikakika10 moze to trvat dlhsie, teraz koncom novembra a v decembri, plus black friday.. maju kopy zasielok firmy... mne zvycajne pride do tyzdna, posledne (a veru to bola nasa uz posledna objednavka z tade) trosku dlhsie... aj aliexpres, ani tie do 15day mi este nerpisli... :D

stellarstar
28. nov 2023

@emabalaz zaujímavé ja mám chat po nemecky

miskakyblik
28. nov 2023

@kikakika10 ale balíky posielajú 10-12 pracovných dní od odoslania takže ak si mala ideálny prípad že to odoslali na druhý deň ( čo ale teda nieje pravidlo a stane sa že odoslanie prebehne 3-4 dní od zadania objednávky ) tak ešte do konca týždňa budú stále v termíne. Nehovoriac o Tom že sa to naozaj môže predĺžiť, ako u nich , tak aj u našich kuriérov lebo predvianocne obdobie, black friday a podobne ... Takže skús si pozrieť dátum odoslania od nasledujúceho dňa si vyrátajú 10-12 pracovných dní... Držím palce nech stihnú , niekedy sú rýchli a niekedy zas nie...čo už..

kikakika10
autor
28. nov 2023

@miskakyblik ano odoslali mi to hned na dasli den.. teda 14.11..takze neviem naozaj dufam ze mi to do do piatku pride ale dakujem

kikakika10
autor
28. nov 2023

@emabalaz ahoj, kde najdem ten zakaznicky chat ak sa mozem opytat

stellarstar
28. nov 2023

@kikakika10 na tvojej strane hore v P rohu kde je sluchátko