Seriál Dunaj

15. feb 2023

Ahojte,sledujete seriál Dunaj na Markíze? Čo na to hovoríte?

lilyianka
15. feb 2023

Nie

lazzo
15. feb 2023

Áno. Trošku rozťahaný, niečo pritiahnuté za vlasy, hudba príšerná. Inak ale celkom ujde. 😉

zoja1234
15. feb 2023

Radšej to nepozerám

jaskolka
16. feb 2023

Sledujem, mne osobne sa veľmi páči. Neokukani a nadaní herci, dej má hlavu a pätu, pôvabné kostýmy.

luccija
16. feb 2023

Pozerám páči sa mi

mk1111111111
16. feb 2023

Tak isto lepsi, ako tie turecke telenovely na jedno kopyto.
Mne sa paci aj ten novy serial "Klamstvo"

maryetta
16. feb 2023

Mne sa paci. Mna to chytilo. Mne sa paci ta moda. Vlasy. Oblecenie. Ale aj priestory. Pacia sa mi herci. Za mna fajn.

galioska
16. feb 2023

@lazzo najprv negativne a potom, ze ujde😃😃

lazzo
16. feb 2023

@galioska To boli negatíva. Pozitív má oveľa viac, preto som začal zlým a skončil dobrým. ;)

paulinoocka
16. feb 2023

Mne sa ako tento seriál v celku páči. Uvidíme ako to pôjde ďalej, či sa to udrží alebo to niečím pokazia

zlatovlaska123
16. feb 2023

@mk1111111111 klamstvo je pecka, nevieš koľko častí to má?

liusa82
16. feb 2023

konečne niečo na čo sa dá dívať🙂 a hlavne čo ma zaujalo od začiatku.Ale ja mám všeobecne rada takéto dobovky

janezz
16. feb 2023

@jaskolka neokukaní? Kolenik všade, Maštalír všade, Tuma všade, Himlerova to isté 🙈 v Dunaji teraz hrajú aj herci z Druhej šance. Ako keby nevychádzali novi herci z VŠMU, lebo stále hrajú ti istí.

kiwi3
16. feb 2023

ja som videla jeden alebo dva diely, akoze pozerat by sa na to dalo, ak nema clovek co robit... ale nemozem si pomoct, to slovenske divadelne herectvo vo filmoch a serialoch je hrozne. to sa mi fakt ovela viac paci ta neherecka alzbeta, co hrala ivetu. oproti prednasajucej svarinskej ovela prirodzenejsia a uveritelnejsia, zjavne nie je pokazena zo skoly

xckaret
16. feb 2023

@janezz
@janezz ale uznajte Kolenik je tam bozsky...

jaskolka
16. feb 2023

@janezz vôbec nehovorím o týchto, akých si menovala.
Ja myslím hlavne tie dievčence, predavačky Eva, Alena, Kristína - hrá Vilminu dcéru, Dávid a mladí chlapci, ktorí sú v tom odboji, mladý Kučera tiež nieje okukany herec.

yoxinka
16. feb 2023

Slovenské seriály vidím, len keď som u mamy, lebo ona si na tom hrozne fičí … ešte som nevidela taký, aby mi pri pozeraní nebolo trápne. Všetko je tam opajcované, hrá sa to na niečo, čo to nie je a furt dookola tí istí herci. Dúfam, že toto je nejaká príjemná výnimka 🤷‍♀️.

janezz
16. feb 2023

@jaskolka áno, to je pravda. Ja tento seriál pozerám, veľmi sa mi páči lebo mam rada tieto historické filmy a seriály.

trik
16. feb 2023

Pozerám, paci sa mi a online som začala dnes pozerať aj CZ verziu tohto námetu - Zlata labuť a je to tiež viac než pozeratelne 👍

autor
17. feb 2023

@trik a to sa kde sa pozrieť online?

hopeja
17. feb 2023

Mne sa to veľmi páči, námet, hudba aj oblečenie....konečne je to niečo iné, nevadia mi ani "obkukani herci", je tam predsa aj kopec mladých hercov

trojnasobnamama
17. feb 2023

Mne sa veľmi páči hlavne koli tej historii.Obdobie 2sv vojny ma veli zaujia.Tiez sa mi pačia kostymi prostredie aj dej.Premňa fakt užasny serial .

trojnasobnamama
17. feb 2023

@trik zlata labuť? Vauu to by som si rada pozrela Poradis kde?Ďakujem.

luccija
17. feb 2023

@xckaret uzasny je sexi

salome123
17. feb 2023

Je to jediný seriál, ktorý sledujem.

trik
17. feb 2023

Zatiaľ sú tu prvé 3 časti, ta 3. mi dnes nešla otvoriť... Možno budete prekvapene, ako to prebieha v CZ... 😉

trik
17. feb 2023

@trojnasobnamama serialiky.cz

lienka.7
17. feb 2023

@autorka ano, konecne žiadna gynekológia a nemocnica 🤦‍♀️ navyse sa mi páčia "dobove" seriály.
Niečo podobne ako bolo aj 1890, ci starsie cetnicke humoresky.

macilaci
22. mar 2023

Ahojte. Kde viem pozrieť opakovanie častí okrem Voyo.? Markiza ma tak blbý archív 😡