Skúsenosti s e-shopom playersroom.sk

siera_springs
28. mar 2022

Ahojte, poznate tento eshop? Objednavsli ste odtial? Prebehlo vsetko v poriadku? Nepoznam ich vobec ale na ich stranke maju tenisky, o ktore mam zaujem o dost lacnejsie nez inde. Je mi to trochu podozrive🤔

didamt
28. mar 2022

Ahoj, objednávla som 2x, je to madarský eshop s výbornými cenami. Doručenie trvalo troška dlhšie ako som ja zvyknutá, ale absolútne bez problémov. Smelo do toho. Brala som Adidas Terex čo všade stoja 60€ za 24€ pre dcéru už 2x a aj do zásoby :D

poleva
28. mar 2022

@siera_springs ano...minuly mesiac...tenisky ...vsetko Ok...krasny tovar a rychle dodanie

aliceks
1. apr 2022

@poleva Dobrý deň, chcem sa opýtať na, prišlo Vám potvrdenie objednávky? Aká bola dodacia lehota? Včera som objednávala, zatiaľ mi neprišlo potvrdenie objednávky.

poleva
1. apr 2022

@aliceks v nedelu objednane, utorok tovar...potvrdenie mi doslo mailom

aliceks
1. apr 2022

@poleva ďakujem

poleva
1. apr 2022

@aliceks som velmi spokojna😊 objednam aj nabuduce

marekhorniak
10. apr 2022

@siera_springs normalny ferovy obchod objednal som prislo v pohode

marekhorniak
10. apr 2022

@aliceks pride to je to normalny obchod

aliceks
11. apr 2022

@marekhorniak ďakujem, už so objednávala, maximálna spokojnosť 😊

smajlo2222
23. jún 2023

Úplne super, do dvoch dní doručené

matoni123
11. aug 2023

Dobrý deň chcem sa spýtať, keď ste si objednávali či kvalita bola taka istá ako ma byť

12mia4
17. jan 2024

@matoni123 Dobrý deň prišli mi viditeľne nosené tenisky. Možno preto že mali posledný kus ,no aj tak ,to by nemali posielať.

daniela1707
14. feb 2024

Dobrý deň práve som si objednala odtiaľ tenisky dúfam že budú dobre ..Chcela som sa spýtať či sa nemám báť to prevziať neklamú má ???