Veľké sklamanie z nákupu

viera_tn
29. júl 2021

zdravim, na konovi som uz dlho, vyse 10 rokov, nakupovala som tu uz mnohokrat, vzdy spokojna, aj s komunikaciou predavajucich, tovarom, podobne sa snazim k predaju pristupovat aj ja. pred cca 3 tyzdnami som kupila korcule, pani mala fotku korcul, boli pouzivane, no pani pisala ze su v dobrom stave, vraj ma este druhe, ktore su takmer nepouzivane, obe by dala za 50 €, cena za dvoje vymenitelne korcule fajn, no ak by tie korcule boli nositelne, bohuzial su v stave, hlavne tie ktore mali byt vo velmi dobrom stave, pata na korculi zosuchana, ze by drala patu, koliecka na oboch korculiach suce na vymenu, ze su zosuchane topane z vonka, to neriesim, no v prilohe je foto, ako mi tovar prisiel. pani som prosila o vratenie penazi, ze jej korcule poslem spat, nakolko som nespokojna, korcule nie su nositelne. pani nekomunikuje, poslala som jej fotky korcul, pisem jej slusne, prosila som ju o vratenie penazi, doteraz sa mi neozvala... myslim ze po tejto skusenosti si dobre rozmyslim ci na konikovi este nieco nakupim... v prilohe je foto tovaru aky mi prisiel.... meno predavajucej je klaufiaak, pani som povedala ze nenapisem zle hodnotenie, ak sa normalne dohodneme, no bohuzial neodpoveda na spravy, myslim ze pani je spokojna ...

kaki3
29. júl 2021

Uf teda toto by ma asi otocilo, preto sa snazim byt v takychto nakupoch opatrna. Lebo niekedy ozaj fotka vyzera fajn, ale realita je ina. Lebo na fotku sa to snazia dat aby to vyzeralo dobre.

bluka2
29. júl 2021

Však to je riziko toho, keď kupuješ lacnejšie veci, že natrafis na nejakého takéhoto, že sa snaží odpad predať za 50€... Nechápem, že sa nad tým tak vzrusujes, je to blbé, ale toto ti moc nepomôže. Aj mne už poslal niekto blúzku s flakom vpredu. Pomyslím si, chudák, vráti sa mu to, čo už ja s tým...Pochybujem, že tie peniaze niekedy ešte uvidíš.

caroline_
29. júl 2021

@viera_tn pozerala som jej hodnotenia a este predtym ako si si od nej kupovala ty tam mala uz jedno zle hodnotenie, uz to by mi stacilo na to aby som si od takej osoby nic neobjednavala. Ja si na hodnoteniach davam zalezat :D