Vidí autor, že som si pozrela jeho príbeh na Instagrame?

1. aug 2023

Dobry den, ked si pozriem na instagrame pribeh video, ktore tam je na 24 hodin, tak vidi autor videa, ze som video videla aj ked nemam danu osobu v sledovanych?

anonym42
1. aug 2023

ano

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aeruginosa
1. aug 2023

Ano. Je uplne jedno, ci danu osobu mas sledovanu, alebo nie, uvidi, kto si pozrel jej pribeh.🙂

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
melanta
1. aug 2023

Ak sa ti otvorilo video resp príbeh, znamená to, že si na tú osobu vyslovene klikla, takže zbytočne sa tu navážaš do @jj298 Tvoja reakcia robí chuderu z niekoho iného a nie z nej.

autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akiana
1. aug 2023

Fuha, to tu velmi rychlo eskaluje 😀 Skusim sa do toho zamiesat a dufam, ze si nevysluzim prekliatie - ak ma ta osoba verejny profil a nefollowujes ju, tak len vidi, ze si niekto pozrel video, ale nevidi, kto. Ak osobu sledujes, zobrazi sa jej aj uzivatel. A len tak pre zaujimavost, ked uz sme sa sem dostali - o co ide?

ivanka12311
1. aug 2023

@jj298 však sa normálne pýta prečo sa tu do nej navažaš🤷 baby mať vaše problémy a prezidentský plat život gombička

melanta
1. aug 2023

Fujha, to musí byť ťažká frustrácia samej zo seba, keď toľko zlosti ide z teba. Škoda viac sa zapájať. Mier s tebou žena, snáď to prejde.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
akiana
1. aug 2023

Ved ale potom co je na tom, ak by ta osoba aj vedela, ze si sa pozrela? Vychadzam z toho, ze sa poznate, nie?

akiana
1. aug 2023

@jj298 Zase ruku na srdce, ktora z nas aspon raz v zivote niekoho necekovala na nete? Nech hodi kamenom, ktora je bez viny 😀

janai1
1. aug 2023

@akiana to nie je pravda. Aj keď nemáš follow a pozrieš si príbeh, tak daná osoba vidí konkrétne kto si to pozrel

akiana
1. aug 2023

@janai1 Jaj aha, lebo je rozdiel postnute video a storka, ja som bola v tom ze sa bavime o videu

aylinn
1. aug 2023

Pozri si príbeh a zablokuj ten profil. Tak to neuvidí 😄

iffushka
1. aug 2023

A to si nevieš pozrieť tak aby to ten človek nevidel ? 😁

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2023

@jj298 Ty ma tu prenasledujes, ze vies co som sa pytala rano? Ako vies, ze sa na tu istu osobu pytam? Pytam sa na uplne inu osobu. Tuto osobu som tukla a teraz sa citim blbo, ze vidi, ze som pozrela jej video. A potom ma tu este urazas ty, ze prenasledujem. Ako keby som uz nemala dost z toho, ze vidi, ze som pozrela jej jedno video. Tak som sa odhlasila z instagramu a koncim s instagramom. Taketo stresy ja nepotrebujem.

autor
1. aug 2023

Prosim je to ozaj trapne, pozriet si niekoho video? Lebo ja sa citim blbo, trapne. A este ma tu jedna oznacila za to pozretie, ze prenasledujem.

bessie12
1. aug 2023

Nie, nie je to trápne. Prečo by malo byt ?

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2023

@bessie12 Lebo nie sme v kontakte, iba sa pozname. A aby si teraz ozaj nemyslela, ze ju sledujem. Iba raz som to pozrela. Clovek sem pride s trapenim a este ho tu spucuju viac.

jj298
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. aug 2023

@jj298 Ano som z toho mimo. Az ma hlava rozbolela. Instagram nikdy viac.

bessie12
1. aug 2023

Vôbec to neznamená, že ju sleduješ. To by vyzeralo inač, keby si ju sledovala. Nič zlé na tom nie je, ak si pozrieš story. Takže hlboký nádych a výdych. Nič zlé sa nestalo 🙂

obleckodogymu
1. aug 2023

Jejda nestresuj sa. Ak má slečna otvorený profil, tak musí rátať s tým, že jej tam veci bude stalkovat kadekto ..takže určite nie si prvá ani posledná "známa", ktorú tam v zozname videnych takto našla😊presne pre toto ho mám zavretý 😊