Zablokovaný - deaktivovaný účet na Facebooku

david_1997
25. dec 2023

Dobrý deň, už som veľmi zúfalý, neviem sa dostať k svojmu účtu na Facebooku, tak to skúšam tu, či nemá niekto rovnakú skúsenosť...

Pred vyše mesiacom sa mi niekto dostal do účtu na Facebooku, zmenil rýchlo e-mail, heslo a mňa to všade z mojich zariadení odhlásilo. Následne, keď som sa prihlásil, niekoľko krát som nahral svoj občiansky preukaz, nepomohlo ani to a vyskočilo mi, že môj účet je zablokovaný a nie je možné sa voči tomu odvolať a že môžem podať návrh na súde alebo na úrade na riešenie sporov vo svojej krajine. Malo by ísť o zablokovaný a deaktivovaný účet z dôvodu integrity a autentickej identity.

Viete niekto, či sa dá s tým ešte niečo robiť. Facebook má len systém, žiadnu podporu ľudí, čo by odpisovali....

jaga18
25. dec 2023

Z mojej skúsenosti NIE 🤷‍♀️ stáva sa to čoraz častejšie...

isis234
25. dec 2023

Aj mne sa to stalo... Ale občiansky ani iný doklad by som nenahrala na fb, môže to niekto zneužiť.... Podvodnkov na sieťach je veľa.. zabávajú sa zrejme na tom.... rušia účty...bez dôvodu....

egonsk
25. dec 2023

@isis234 vzdy ma dokaze prekvapit naivita ludi, ochotnych nahrat fotku svojho OP, alebo iny identifikacny doklad niekomu na poskytnutie sluzby. Naco existuje GDPR, ked ludia lahkovazne poslu o sebe najdolezitejsie info barskde do sveta, ci uz su to FB, alebo rozne zoznamovacie portale, atd... A to sa tu za cca rok budu musiet nase vynimocne banky rozlucit s hlasovou biometriou, lebo tiez je to nepovoleny zasah do sukromia identity, ako rozhodol sud...

marekmihok
26. dec 2023

Dobrý deň. Tento problém riešim aj ja od 11.12. ako mám postupovať, prosím ? Píšem aj maily na support, security, ale bez výsledku…