Zabudnuté heslo na Facebook

simonehalla
2. feb 2022

Dobrý deň, potrebujem poradiť. Zabudla som heslo na facebook. Ako overenie chcú overovací mail, lenže tam mám zadaný z azet-u, ktorý už nie je funkčný, je deaktivovaný. Ak si chcem vytvoriť nový nick s rovnakým menom, tak mi to vyhodí, že ten nick už sa používa. Cez mobilné číslo mi to taktiež nejde, presmeruje ma to opäť na ten overovací neexistujúci mail. Viete mi prosím poradiť, ako si zmením heslo alebo, ako zistím svoje heslo bez toho aby som si musela vytvoriť nový účet ?

simonehalla
autor
2. feb 2022

@dadis no nič, budem pátrať ďalej, keď sa mi podarí niečo vykoumat” sa vám ozvem dievčatá. 👍🏼

lucimax
3. feb 2022

@simonehalla ešte ma napadlo vyhľadať školiteľa, kto školí používanie FB, oni väčšinou vedia o FB naozaj veľa od založenia konta, nastavenia,používania, až po zrušenie a obnovenie... (samozrejme nie školiteľa amatéra, ktorý školí len ako dať post na FB). Alebo aj v IT spoločnostiach pracujú takíto tipkovia, ktorých baví hrabkat sa v takýchto veciach. Je to ale aký paradox ...že tak veľká sieť...a človek nemá koho kontaktovať,nevie si rady, komplikované.

hulica
3. feb 2022

fúha a nedá sa to nejako inak? vyslovene pýta mail z azetu? nejaký iný si nedávala, nejaký funkčný, na ktorý by ti mohlo prísť heslo.

simonehalla
autor
3. feb 2022

@liusa82 @simca06022011 @dadis @lucimax @hulica Dievčatá, dnes som otvorila starý notebook, išla som doň po dlhej dobe niečo hľadať a zistila som, že som tam prihlásená na facebooku! Rovno som šla do nastavení a zmenila primárny mail z azet-ovského na g-mail ktorý používam, g-mail mi pekne poslal overovací kód, následne som šla hneď zmeniť heslo na fb, heslo sa dalo zmeniť bez udania starého, takže som happy. 🙂

simca06022011
3. feb 2022

@simonehalla no super :D gratulujem :D

lucimax
3. feb 2022

@simonehalla Olalaaa 🙂

liusa82
3. feb 2022

No vidiš ako sa to samé pekne vyriešilo🙂
@simonehalla

lienka6526
13. aug 2023

Ahojte zienky, ako tak citam Vase komenty tak stalo sa mi nieco podobne… 🙁 na internete som nasla jedneho velmi sikovneho ITckara. Pomohol mi zistit moje prihlasovacie udaje, ktore boli zmenene nejakym hackerom od FB, IG aj mailu. Naozaj velmi sikovny clovek. Ak chcete viem Vam posunut kontakt 📩

youngmommy98k
9. okt 2023

@lienka6526 mohla by som velmi pekne poprosiť o kontakt? 🙂 Ďakujem

lienka6526
9. okt 2023

@youngmommy98k mas spravu

misec8
16. feb 2024

@youngmommy98k, dobrý deň mám aktuálne rovnaký problém, aký ste tu riešili. Môžem sa opýtať, či sa Vám podarilo to úspešne vyriešiť, prípadne by ste vedeli posunúť kontakt na človeka ktorý by vedel pomôcť? Ďakujem 🙂