Žiadosť o priateľstvo na Facebooku

1. júl 2022

Dobrý deň. Mám otázku ohľadne poslania žiadosti o priateľstvo na Facebooku. Dostala som pred pár mesiacmi žiadosť o priateľstvo od jednej osoby. Chcem ju potvrdiť tak o jednej v noci keď ten dotyčný určite nebude na telefóne. Po pár minútach ju chcem zrušiť. Keď ráno ten dotyčný otvorí Facebook vidí tam že žiadosť bola prijatá aj keď už bude niekoľko hodín odstránená? Ďakujem

ivuska027
1. júl 2022

A to je na čo dobre? Ved ju odmietni rovno. Alebo ignoruj. Ak ovšem nemáš 13 rokov, v takom pripade je toto normalne jadrova fyzika. .

babovka2321
1. júl 2022

@ivuska027 aby ona videla,.co ma dotycny v profile, ale naopak nie, predpokladam 😅

sissy27
1. júl 2022

áno, dostane notifikáciu, že si prijala jeho žiadosť o priateľstvo a keď si klikne na tvoj profil, tak zistí, že si to vlastne zase zrušila.

ivuska027
1. júl 2022

@babovka2321 teda sme zase na začiatku, že autorka ma 13 rokov 🙄

babovka2321
1. júl 2022

@ivuska027 mentalne, ale takto sa v dnesnej dobe spravaju ludia rozneho veku 😅

ivuska027
1. júl 2022

@babovka2321 je to pre mna desive, že dospelí ludia sa takto spravaju 🙈

ivuska027
1. júl 2022

@babovka2321 mne suseda nosi avon za lepsie ceny. Tak jej hovorim, nech mi posle čislo účtu cez msg, že jej poslem na ucet peniaze. Tak mi vraví, že -si ma ale musite pridat na FB. Pozeram na nu, že reku nemusím. Je to moj profil a bude tam mat pristup ten, kto chcem aby mal. Mám tak len fakt zopár ludí, s ktorými som v kontakte. Šmírakov okolo seba nepotrebujem 😂

tosomja
1. júl 2022

Mne poslal už dávnejšie tiež jeden žiadosť, podľa mena som nevedela kto to je, ale keďže mal veľa spoločných známych, prijala som ju, ...pozrela som profil, pre mňa nezaujímavý človek, nemám si s ním čo písať, ani nemám za potreby byť ďalší z jeho 15tisicich priateľov, tak som ju následne zrušila.
😃 A nemám 13rokov, ale mala som 35 asi 🤭

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. júl 2022

@cocolino234 fakt to funguje? Poslali ste si žiadosť a následne ju zrušili a na druhom účte nebolo žiadne upozornenie?

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
1. júl 2022

@cocolino234 tak to teda skúsim ale až v noci😂

jaskolka
1. júl 2022

A to ma aký význam? Veď ju zruš hneď a hotovo.

laurita285
1. júl 2022

Tak tak, dostane upozornenie že žiadosť bola schválená a potom uvidí že si ho odpálila kedže ti bude musieť poslať žiadosť nanovo

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lintu
1. júl 2022

Heh, "o jednej v noci, keď dotyčný určite nebude na telefóne" 😀 Neviem, či by som sa na to až tak veľmi spoliehala, ale veľa šťastia. Aj náhody sa stávajú.