Ako budete tráviť jesenné prázdniny?

ema22270
21. okt 2023

Ahojte mamicky, len tak mi napadlo, ze sa opytam, ako budete travit jesenne prazdniny, nakolky my este nemame program a mozno ma inspirujete.
Pojdete niekam na vylet, pobyt, nejaku akciu?
😊

hortenziaj
21. okt 2023

@ema22270 doma budeme, ale n a hroby nepôjdeme. Skôr pôjdeme na nejaký jednodňový výlet po okolí, a niekde do prírody, keďže muž bude potom v práci ešte tie dva dni.

guiseppinka
21. okt 2023

My mame prazdniny dlhsie, ale budeme doma, max konecne k znamym na navstevu a trochu skludnit. Chcela som ist do ita na par dni, ale nakoniec sme to museli zrusit...

kleopatra114
21. okt 2023

Ak nebudú choré dwti choré , tak nejaký predlzeny víkend . Och , už aby to bolo ..

rakywanda
21. okt 2023

V robote...v MŠ fungujeme aj cez prázdniny.

veronikaszabova
21. okt 2023

@ema22270 chceli sme ist na predlzeny vikend do Tatier, no muž si zlomil kotnik na 3 miestach 🙂 tak budeme doma. Skocim sa len s deckami okupat do Aquaparku a ak bude dobre pocasie, dame vylet do BA

mk1111111111
22. okt 2023

@veronikaszabov juj, skore uzdravenie manzelovi

ema22270
autor
22. okt 2023

@veronikaszabova och no to ma mrzi, nech sa mu to skoro da dokopy.

ema22270
autor
22. okt 2023

@guiseppinka my zatial nemame nic na plane, teraz ma mladsi syn uz treti den teploty, ale nic ine, okrem toho, ze mu ide 5 zubkov naraz nepozorujem, aj CRP mal dnes menej ako 5, kedze nam to uz nedalo, tak sme radsej zasli spravit. Tak som zvedava, ci sa mu to skludni, alebo ho zuby budu trapit este dlho, mozno aj cez tiez prazdniny. 😖 vy ste preco zrušili pobyt? Ak sa smiem spytat.

bluka2
22. okt 2023

Jesenne prazdniny su pre mna vzdy o vylete vlakom niekam na juh Europy, kde je more a este teplo. Skoda len, ze nase uz presli...

guiseppinka
22. okt 2023

@ema22270 choroba - aj ked to nie je az take strasne, ale hlavne peniaze. stale totizto neviem, co bude so mnou v robote - konci mi zmluva... a este nas cakaju nejake vyssie vydavky, ale tie su ocakavane

vulka
22. okt 2023

@ema22270 V práci na rozsiahlom školení. Deti doma pred monitorom ☹

ajajaj00
22. okt 2023

my ideme do hotela Permon

vlucifuk
22. okt 2023

Ja idem s deťmi na štyri dni do Budapešti. Sama, muž musí robiť. Všetko zarezervované, lístky na vlak kúpené a ja som taká nesvoja od rána, že sa niečo pos.... 🤦‍♀️