Detské centrum Junior v Devínskej Novej Vsi

nikinka72
4. feb 2013

Dobrý den, má niekto skúsenosti s detským centrom JUNIOR v devinskej novej vsi? Dakujem pekne

nikinka72
autor
6. feb 2013

Tak asi nikto, ja som sa tam bola pozriet a velmi sa mi tieto jaslicky pacili.

mimikas
6. feb 2013

@nikinka72 a nikto nic????

bittner
6. feb 2013

@mimikas Ahoj, ja som tam bola dnes doobeda pozriet a uvazujem o nich. Nemas pocit, ze tam bolo vela deti na maly priestor? Ale celkovo sa mi to tam pacilo.

nikinka72
autor
7. feb 2013

@bittner mne sa zdalo ze je tam akurat miesta, mozno by bolo lepsie keby tie dve miestnosti dole boli spojene a bola tam jedna velka herna, ale vravela mi ta pani co mi to ukazovala zevraj jedna z vychovavateliek by sa chcela viac venovat tym starsim detom, lebo tie uz maju trocha ine zaujmy a na to su tam podla mna tie dve miestnosti akurat . Mne sa velmi pacili a vazne o nich uvazujeme

bittner
7. feb 2013

ja idem dat malinku v pondelok na skusku iba na hodinku, ako to bude zvladat a znasat, som velmi zvedava. Pacilo sa mi, ze tam bolo tak rusno. Doma sa mi uz mala zacina trochu nudit, tak budem rada, ked sa zahra s inymi detmi.
Inak, presne aj mne to napadlo, ze by bolo fajn, keby bola dole velka miestnost, namiesto dvoch malych. Ale vsetko ma svoje pre aj proti.

nikinka72
autor
8. feb 2013

My chceme zacat az od septembra, moj maly ma este len rok, ale chcela som to uz mat rezervovane, ale inak to prostredie bolo velmi prijemne aj take ciste a nove to tam vsetko bolo, aj tie vychovavatelky boli mile, dokonca sa tam maly aj chvilku hral a ani som mu nechybala co ma prekvapilo. 🙂 Napis potom ako sa malinkej pacilo, som zvedava. dik 🙂

nikinka72
autor
12. feb 2013

@bittner Ahoj, ako dopadla skuska?

bittner
12. feb 2013

No, poviem, ze super 🙂 Moja malinka ma tiez iba 13 mesiacov, 24.2. bude mat 14 mesiacov. V pondelok sme tam boli iba hodinku, ked ma zbadala odchadzat zaplakala, ale ked som nakukla spat za dvere, tak uz sa hrajkala. Dnes sme boli uz 2 hodinky a uplne krasne sa hrajkala cely cas. Este mi aj napisali sms, ze sa Adelka pekne hra a je spokojna. Akurat uz bola pri konci unavena a chcelo sa jej spinkat. Takze odporucam. Mozno sa tam potom uvidime 🙂

nikinka72
autor
21. feb 2013

@bittner Dakujem, dam vediet ked nastupime 🙂, oni vraveli ze informuju mamicky zo zaciatku ci je vsetko v poriadku, alebo ked dieta place aj potom neskor tak zavolaju ci sa ukludnilo. A vychovavatelky na teba posobia dobre? Ja som videla len dve a tie na mne zanechali dobry dojem, jedna blondinka a druha taka kratkovlasa vcelku ukecana a taka ochotna, ta tretia neviem aka je. Majitelku som nevidela lebo je na materskej a navyse mala chore dieta inak spominala ze by prisla.

sylvia78
21. feb 2013

@nikinka72 ahoj, mne tam sice nechodi dieta ale uvazovala som o tom, ze ak nic nenajdem v meste tak ho tam dam. Pani majitelka je uzastna zenska, velmi mila a ochotna. Kolegov drobec tam pojde teraz od marca a je to ken babatenko, teda po dohode tam moze ist aj 8mesacne, takze ti tam vychádzaju v ustrety ako sa len da. Mala som velmi dobry dojem z majitelky a aj z uciteliek a aj deticky, ktoré tam boli su uzastne...

bittner
21. feb 2013

Ahojte, vsetky tie vychovavatelky su super. Moja Adelka si strasne oblubila tu mladu blondinku. Akurat, ze je Adelka uz tyzden chora, tak sme tam prestali chodit. Pani doktorka nam povedala, ze teraz nie je vhodna doba na nastup do jasliciek kvoli virusom, ze je vela chripok. Tak uplny nastup odkladame o par mesiacov neskor. Ale jaslicky odporucam, su super, pekne sa tam o deti staraju. Pani majitelka je velmi prijemna mlada zenska, ktora je ochotna vsetko vysvetlit a dohodnut sa. 🙂

nikinka72
autor
21. feb 2013

@bittner to je pravda je chripka vsade, my sme sa v pondelok vratili z nemocnice, lebo malinky ma laryngitidu + zapal priedusiek a nemohol poriadne dychat tak nas hospitalizovali, ale stale nieje uplne zdravi a navyse som tam ja chytila nejaku crevnu virozu, ktora nastastie trvala len jeden den, ale samozrejme aj malinky ma teraz riedku stolicu tak mu robili vyter a dietka, takze vyhybat sa teraz kolektivu je mudrejsie.

@sylvia78 dakujem za info, mne sa do telefonu tiez majitelka zdala velmi prijemna a vyzera ze sa naozaj snazia vychadzat v ustrety detickam aj rodicom ak sa da.

furi2012
4. apr 2013

@nikinka72 my sme sa boli pozriet a pacilo sa mne aj drobcovi . kym sme si s muzom obzreli domcek tak sa hral s detickami a ani si na nas nespomenul 🙂 velmi mu padla do oka taka mlada blondinka, co je u neho velmi dolezite, lebo ked niekoho nemusi, tak sa to tak lahko nezmeni. na mna to posobilo naozaj rodinne a aj pocet vychovavateliek na deti je fajn. majitelka je velmi prijemna a vyzera ze vie co robi 🙂 vzdy hovorila o detickach a ich potrebach. uz sme sa rozhodli ze tam pojdeme od septembra, to bude mat maly 1,5 roka zatial na pol dna a uvidime. boli sme pozriet aj lambee, ale za dvojnasobnu cenu sa mi nezda ze by ponukali nieco viac a skor som mala dojem ze majitelka sa radsej venuje starsim detom ktorym sa uz da robit nejaky program.

nikinka72
autor
5. apr 2013

@furi2012 aj my nastupujeme od septembra, najprv na pol dna a od oktobra na cely, tiez bude mat maly rok a pol tak dufam ze to bude v pohode. My ked sme tam boli tak najprv plakal,lebo po nas prisla taka kratkovlasa vychovavatelka a ta sa mu zo zaciatku nejak nepacila, ale potom si na nu zvykol. Ta blondina sa mu tiez pacila, tak snad tam aj ostane 🙂

furi2012
5. apr 2013

ta blondina sice nema pedagogicke vzdelanie, ale deti si na to nepotrpia, zjavne je viacerym detickam aj tak sympaticka 🙂 @nikinka72 tusim tam bude v septembri natresk... mali si hadam zvyknu, skor maminy budu stresovat. kamaratka mojej kolegyne tam davala dceru tiez na pol dna ked mala dva roky a spavat ju brala domov a po par dnoch mala ani domov nechcela ist, ze ona chce spinkat s detickami 🙂

nikinka72
autor
11. apr 2013

@furi2012 mozno im vela deti odide, lebo ked som tam bola pozriet, tak som mala pocit ze je tam dost vacsich deti, takze mozno niektore pojdu do skolky. Mne vraveli ze max. maju 14 deti

dhaarma
29. sep 2013

Su tu nejake maminky ktore maju, ci budu mat svojich drbocov v tomto centre a maju specialne poziadavky? Napriklad celiakia, co vegetarianstvo atd,??

furi2012
20. okt 2013

@dhaarma my nie, ale poznam jednu babu co jej maly je vegetarian a je to v pohode. polievky su vacsinou bezmasite a druhe ked je masove tak ona donesie z domu svoje a prilohu dostane z obeda.

dhaarma
22. okt 2013

@furi2012 ja lenze pozor na deti ktore maju specialne stravovacie navyky, ako napriklad aj celiaka a ine...davajte si pozor..