Family park v Rakúsku

hnedoocko0909
4. aug 2022

Ahojte, chystá sa niekto do Family parku v Rakúsku túto sobotu? Potrebujem nejaké informácie. Ďakujem

kaktusik007
4. aug 2022

@hnedoocko0909 zrovna family park ma velmi dobre spravenu stranku aj v slovencine, tak teraz netusim, co konkretne ta zaujima 🙂

hnedoocko0909
autor
4. aug 2022

@kaktusik007 chcela som nájsť rodinu so staršími deťmi, ktorá ide v sobotu tam a náš syn by sa so staršími deťmi mohol povoziť tam, kde si my s mužom netrufame 🙂

kaktusik007
4. aug 2022

@hnedoocko0909 aha, takto 🙂 tak v tom nepomozem, leda ze pustit synatora sameho -- aj ked uprimne, na da vinciho by moje decka mohli chciet kolko by len chceli, nepustila by som 😀 inak tie atrakcie su uplne v pohode...

hnedoocko0909
autor
4. aug 2022

@kaktusik007 ideme tam prvýkrát, tak som pozerala na stránke rôzne atrakcie vhodné pre jeho výšku. No všade určite nemôže ísť sám. Má len 6,5 roka, aké meria 136 cm. Môj muž neznáša kolotoče a mne je z nich tiež zle, ale nejaké normálne zvládnem. Vďaka

kaktusik007
4. aug 2022

@hnedoocko0909 tak to potom kludne moze pripadne aj sam, ono tam ked nema vysku - nedostane sa. A su tam kolotoce aj kde mensie deti zakaz, stredne iba s rodicom a vyssie uz samotne. Pozri na stranke - tam su tie vyskove obmedzenia pri kazdom.

inak ak vy dvaja kolotoce nemusite - tak ono je dost blbe platit potom vstup 🤷🏼‍♀️ nie je to zrovna malo penazi..... nemas niekoho z rodiny, co by ste zobrali so sebou a kto by siel na atrakcie, na ktoru by si nesla?

ja som vo family park bola viackrat, raz s kamoskou ktora zrovna kolotoce nemusi, a to boli decka zrovna ako tvoj - toto je vyska kedy ho napriklad na tu jablon pustia iba s rodicom --- a uprimne, mam 2 deti, a akoze dve jazdy po sebe mi fakt dali zabrat 🤷🏼‍♀️

hnedoocko0909
autor
11. aug 2022

@kaktusik007 tak nakoniec bolo fajn, na niektoré kolotoče išiel sám, na niektoré som išla ja s ním a na 2 aj muž so synom. Na tej reťazovke jablká bol 7x za sebou. Keby nezatvarali, asi by išiel ešte aspoň 3x 😀 bolo tam super, len sa dlho čakali na niektoré kolotoče -bolo veľa ľudí