Hotel, penzión s detským vnútorným ihriskom

zuzika789
13. jan 2024

Ahojte , viete mi prosím poradiť hotel, penzión s vnútorným detským ihriskom? Niečo podobné na villa betula, penzión Marko... Nemusí byť na SR , ďakujem

aaadkaaa
13. jan 2024

Co si predstavujes pod pojmom vnutorne ihrisko? Co ma obsahovat?

ankare
13. jan 2024

@zuzika789 hotel Portobello a Hotel Grand v Ostrihome majú parádne vnútorné detské kútiky.

zuzika789
autor
13. jan 2024

@aaadkaaa nemám presnú predstavu čo má obsahovať, hlavne aby tam aspoň bol dňa malý vydržal (2 roky ) , niečo ako má villa betula, alebo penzión Marko

zuzika789
autor
13. jan 2024

@ankare idem pozrieť ďakujem

aaadkaaa
13. jan 2024

@zuzika789 tam neviem co je, my sme teraz boli v takej chatke/penzione vo Wisle. Prehrali sa nam v kutiku deti od 1.5-9 rokov 🙂 klasika kuchynka,auticka take detske na vozenie,stan s gulickami, milion spolocenskych hier, stavebnic atd.a taka interaktivna akoby videohra na stene 🙂 mne sa tam velmi pacilo, aj vonku je skvele ihrisko,len nam prsalo. Chceme tam ist este v lete 🙂 akoze ten kutik bol ako taka lepsie vybavena detska izba, ale zase nic ultranove a ultramoderne, no nam sa celkovo pacilo, welness,strava aj toto, pristup, prostredie aj mesto 🙂

zuzika789
autor
13. jan 2024

@aaadkaaa idem to hneď pozrieť, ja len chcem aby sme mali zmenu a reset a malý sa zabavil 🙏

aaadkaaa
13. jan 2024

@zuzika789 neviem,ci maju kutik v albume,ak nie,napis ip,poslem moje fotky

fepe5
13. jan 2024

Hotel Lesana v Starej Lesnej má veľké detské interiérové ihrisko 👍

zuzika789
autor
13. jan 2024

@ankare pozerám ten grand hotel , vyzerá tak super , správne chápem že v cene je aj vstup do toho detského ihriska aj do wellnes aj polpenzia? Lebo v tom prípade je cena super🙏

ankare
13. jan 2024

@zuzika789 ano, presne tak. A stravu si lepšiu nejedla, garantujem. My chodime už len do Maďarska. 🤷

ankare
13. jan 2024

@zuzika789 na raňajky boli fľaše šampanského, to som este nezažila 😅

zuzika789
autor
13. jan 2024

@ankare tak ideme tam 😂😂😂😂

ankare
13. jan 2024

@zuzika789 určite choďte! Je doslova pár minút za hranicami, Ostrihom má krásne námestie, furt sú tam dáke akcie,... V aquaparku je teplucka voda, parádny vnútorný detský kútik, bezkonkurenčna cena,... A na recepcii je interaktívny robot, môj syn ešte aj doma za ním plakal. 😅 A parádna cena ako bonus. Mrkni aj zlavomat, aj tam bývajú akcie. Ale väčšinou sa mi osvedčilo kontaktovať emailom recepciu, oni mi vždy ponúkli naj cenu.

memorybaby
14. jan 2024

@zuzik789 hotel Crystal v Poľsku ( hned vedla hotela Golebiewsky Wisla ) krasna prostredie vonku, vyhlad ani nehovorím , kinderko priamo v hoteli, wellness super aj pecka tobogan s ledkami a hudbou

aaadkaaa
14. jan 2024

A ja som ti nazov nenapisala 🙄https://noclegiwisla.eu/galeria-zdjec nech sa paci

lenkaaa25
14. jan 2024

Hotel Senec

monique17
16. jan 2024

@zuzika789 hotel Cingov je super, my tam s 5-rocnou chodíme min. 2x do roka

tilly
16. jan 2024

Asi všetky funimation falkensteiner majú veľké vnútorné ihriská

marionete
16. jan 2024

@zuzika789 My sme teraz boli v Poľsku, blízkp za hranicami asi hodina cesty Wisla a hotel Vislow. Ubytovanie neskutočné aj príroda okolo. Je tam aj bazén plus nejaký wellnes. My sme boli lyžovať.

bandera14
16. jan 2024

Hotel Sitno. TOP pre deti 🙂

lenkazau
16. jan 2024

@zuzika789 Nám sa veľmi páčilo v Hoteli Hubert v Gerlachove vo Vysokých Tatrách.

lucka1789
16. jan 2024

@zuzika789 My sme boli a veľmi sa nám páčilo hotel Hubert a teraz sme boli v Hoteli Čingov mala bude mať 2a ona sa tam veľmi zahrala menšie ale veľmi pekne interiérové ihrisko so smykalkou guličkami bežné sauny ako zamna super

krasomira
16. jan 2024

@zuzika789 tiež sa prihováram za ten hotel grand v ostrihome, boli sme a bolo to tam za tie peniaze fakt neskutočne skvelé.

1angelika
16. jan 2024

Hotel Zbojnicovka Poľsko.

marionete
16. jan 2024

@memorybaby my sme boli pred pár rokmi v hoteli Golebiewski áno ten výhľad aj príroda okolo neskutočná v hoteli je aj bazén + menší tobogan aj rôzne masážne trysky deti sa vyšantili my sme boli lyžovať lyžovačka tiež super na svahu sme boki takmer sami určite odporúčam

malamimi6
16. jan 2024

@zuzika789 hotel Galaxie v Zlíne 👌

roberta27
16. jan 2024

Atrium/ Sitno + bazeny, smykalky, tobogany

kamagma
16. jan 2024

Partizan

taaanka
16. jan 2024

Hotel permon alebo trinity (atrium,sitno a senec)