Kúpanie na Liptove

danette
23. feb 2024

Ideme na víkend na Liptov na chatu. Poraďte kde sa dá okúpať s deťmi. Okrem Tatralandie a Bešeňovej. Ďakujem 🙂

vlastakubi3
23. feb 2024

My sme boli lyžovať na Donovaloch a boli sme sa kúpať v Gothal - bolo to v Liptovskej osade. Ale je to len také malé, jeden plavecký bazén, detský a potom taký ten relaxačný s triskami kde je veľmi príjemná teplá voda🙂)

kabo25
23. feb 2024

@danette podľa mňa nikde v okolí teraz v zime, okrem aquaparkoch, ktoré si uviedla... Jedine prírodné Lip. Ján alebo Kalameny

viestta
23. feb 2024

@kabo25 v Liptovskom Jane sa da okupat v Alexandre aj v Maji, maju kryte bazeny

petronelag
23. feb 2024

@danette Raz som bola v Demänovskej doline a zastavili sme v hoteli Welness Chopok, tam je aj pre dospelých, aj pre deti.

danette
autor
23. feb 2024

@vlastakubi3 ďakujem za odpoveď. A cenovo je to tam ako?

danette
autor
23. feb 2024

@kabo25 ide mi o to že nechceme dať majland za vstupné. Netreba nám neviem aké tobogany. Stačí normálny bazén. Aby tam nebola zima a aby tam bolo čisto. V Tatralandii sme boli pár rokov dozadu a z môjho pohľadu kvalita nezodpovedá cene. Hlavne čo sa týkalo aj občerstvenia. Dali sme si vtedy s manželom pizzu a deťom sme objednali palacinky. Palacinky ako tak o.k. Pizza sunkova bolo na celej pizze 1 a pol platka (kolieska) šunky. Keď ju manžel priniesol po dosť dlhom čakaní tak ma skoro vystrelo. Keby sme tak dlho nečakali a nepršalo ešte k tomu( stánok bol vonku) jedli sme pod strechou amfiteátra, lebo nebol stôl, tak by som ju hneď vrátila. A teda cez 10 eur stála.... Za mňa teda Tatralandia nie

danette
autor
23. feb 2024

@viestta ďakujem za odpoveď. Pozrieme to

danette
autor
23. feb 2024

@petronelag ďakujem za odpoveď. Pozrieme to

feeewa
23. feb 2024

@danette alexandra v Jáne, plaváren v Jane, alebo uz spominany termalny pramen tiez Jane…aj priamo v LM je plavaren s dospelym aj obyc. detskym bazenom…

Este mozno Permon, zalezi, kde na Liptove budete, ale ten je drahsi 🙂

Gothal tiez vychadza dost a tiez je trosku od ruky, tiez zalezi v akej casti budete 🙂

danette
autor
23. feb 2024

@viestta pozerám že ten Máj má celkom dobré ceny. Aj to celkom dobre vyzerá. Len tam čítam že je to vhodné pre deti od 3 rokov ( na cenníku zas uvádzajú od 2 rokov) kvôli zloženiu vody. Najmladší syn má 1 rok a 4 mesiace. Tak neviem či sa to teda takto dodržuje alebo chodia aj menšie deti? Okrem toho má syn atopický ekzém

danette
autor
23. feb 2024

@feeewa budeme v Podbanské

feeewa
23. feb 2024

@danette my sme tam boli cez vikend s 2 rocnym, kludne chodte, prave je tam termalna voda 🙂

feeewa
23. feb 2024

@danette to mate na skok do Permonu, ak Podbanske 🙂

vlastakubi3
23. feb 2024

@danette Vieš čo mi sme boli len v bazénoch takže nejakých 50 euro sme platili, posielam cennik, lebo sú tam aj balíčky so saunou
https://gothal.sk/cennik

kabo25
25. feb 2024

@viestta za mna to nie je úplne vhodne pre malé deti a aj pre mna tam je chladna voda ako dospelú 😂