Pekné detské ihriská v okolí Trnavy

sisahaj
2. jún 2015

Ahojte mamicky, viete mi poradit pekne upravene detske ihriska, kde sa nemusim bat, ze sa mi moje dieta napichne na nejaku ihlu alebo si ublizi na preliezkach? Pristahovali sme sa do Trnavy a zial neviem este, kam vybehnut s mojim Tomaskom. Viete o nejakych peknych parkoch a detskych ihriskach najlepsie relativne blizko centra? Vrelo dakujem. 🙂

lilimoni
2. jún 2015

Ja mam rodinu v Trnave a myslim, ze v promenade je pekne ihrisko 🙂 a pred asi tak 10 rokmi som tam videla aj pekne ohradene ihrisko pre deticky ale zial nespomeniem si, kde to v TT bolo.

1vettka
2. jún 2015

Tak ihriska su uz dlhsie problem, mam taky pocit, ze zatial ich riesia len novostavby. Takze tip odomna, utekajte s detmi tam, kde su novoostavane domy 😝 My chodime k Veternej ulici, kde su teraz nove domy Arboria. Nove preliezky a k tomu aj novi znami. Skoda uz len, ze nie je zakonom dane, budovat pekne iihriska aj pre deti.

renka_potvorka
3. jún 2015

V centre su cca tieto:
V promenade, tzv. Guliver, nedaleko Bernolakovej brany - detom sa paci behat po vezickach ale co sa tyka cistoty, to je jedno z najhorsich, k veceru sa tam stretava mladez.

Pri VUB, je to na konci ulice od Jednoty smerom k DM, vedla kalokagatie - najlepsie v centre, je oplotene, na noc sa zamyka, nasi ho miluju, je tam aj bufet, rybicky v jazierku a neskor poobede fajnovy tien.

V Amfiku, tiez kusok od centra - nie je velke, ale da sa dobre zabavit, je super pre mensie deticky, ale aj starsi sa vyhraju, okolo su stromy, takze doobeda a poobede je cca tien, je tam aj bufet a fontanka, na noc sa tiez zamyka. Teraz tam burali kus mura, nieco kvoli novemu stadionu, neviem co planuju dalej.

Za danovym uradom, kusocek od polikliniky - nove, velke ihrisko, oddychova zona a stroje na cvicenie, je super, ale nie ked je horuco, mimo oddychovej zony nie su takmer ziadne stromy, kovove smyklavky a cierne sedadla na hojdackach su uplne zerave.

Agatka, medzi vyssie spominanym ihriskom a zimnym stadionom - prijemne mensie drevene ihrisko, striekacku som tam nikdy nenasla, ale je to najcastejsie devastovane ihrisko

Za Merkurom, nedaleko cukrovaru - medzi barakmi su 2 mensie ihriska s modernymi preliezkami, niektore som inde nevidela, cistota asi tak ako na ihriskach za barakom, nie su zdevastovane.

renka_potvorka
3. jún 2015

A keby sa ti chcelo vybehnut, tak je este:
Na konci Prednadrazia az pri kolajniciach, nedaleko bikrosovej drahy - 2 velke ihriska vedla seba, boli vybudovane koncom minuleho roka, fakt zaujimave veci pre deti, teraz je dost navstevovane

V Kamenaci - relativne nove ihrisko, cca 2-3 roky, par metrov odtial je oficialne ohnisko, kde sa da opekat, v areali su papagaje, holuby, bazanty, kozy, pavy, no a jasne v rybnikoch rybicky. Par metrov vedla je drevene cvicisko, ale deti ho vyuzivaju ako ihrisko. Je to medzi stromami tien je tam cely den. Ide tam aj mestsky autobus, tusim 13.

A potom su tu este platene veci:
Dopravne ihrisko RM Jet, je to odruky za Lincianskou ako sa ide na Skloplast. Daju sa tam prenajat kolobezky, slapacie motokary.

Lanove centrum na Slavii, priamo v areali. V areali je aj male volnepristupne ihrisko, su tam vacsinou komunisticke preliezky, ale slusne udrziavane. Areal sa na noc tiez zamyka.

anesim
10. jún 2015

Keď bola moja menšia, chodili sme radi do motorestu vo Vlčkovciach, dobré jedlo + malá sa zahrala, pobehala.