Plávanie s delfínmi

kikina84
25. nov 2014

ahojte,,poradite nejaku destinasiu,kde sa da plavat s delfinmi? chceme booknut nejaku dovolenku a chceli by sme nieco kde si mozu aj 4 rocne decka zaplavat,alebo aspom chytit delfina..
dakujem za skusenosti 🙂

jajkav2
25. nov 2014

Ahoj. My sme boli tento rok v Hurgade A boli sme plávať aj s delfínmi. Bol to úžasný zážitok. Ak by ste sa rozhodli pre túto destináciu, tak nechoďte priamo do Hurgady ale do časti Makady Bay, kde sa delfinárium nachádza. Nemusíte sa potom prevážať zbytočne autobusom (cesta cca 30min. trvala). 15 minút plávania vyšlo 65Euro. A plávali aj malé deti tak 4-5ročné.

sissy27
25. nov 2014

@kikina84 turecko - cena je okolo 100€ na osobu a voda je studenááááá....
niečo je myslím aj na malte a madeire...

trish31
25. nov 2014

@kikina84 my sme boli plavat v Mexiku v Xel-ha parku,mne sa pacilo ze deliny neboli v bazene klasickom ale cely ten park je urobeny na prirodny sposob v lagune cize si sa kupala s delfinmi priamo v mori vo velikanskom otvorenom priestore-nadherny zazitok na cely zivot a urcite tam vezmem aj syna,ked bude vacsi aby si to pamatal🙂

trish31
25. nov 2014

@kikina84 a boli sme vo vode cca 30 minut,suma bola myslim cca 100 USD na osobu

kikina84
autor
25. nov 2014

@jajkav2 dakujem..a ako sa vola to delfinarium? aky hotel ste napr.mali konkretne ? ta cesta 30 minut mi nevadi..to nieje dlho..ale chcem aby bol aj pekny hotel a plaz 🙂

kikina84
autor
25. nov 2014

@sissy27 aj ty si plavala? 🙂 poziciavaju tam aj nejake tie obleky asi ..ci?

sissy27
25. nov 2014

@kikina84 ja nie, ďakujem 🙂 a dostaneš takú vestu špeciálnu... plus ti porobia fotky (za ktoré samozrejme musíš zaplatiť extra, ak ich chceš)
skús pozrieť tú maltu a madeiru, tam je to myslím plávanie priamo v mori, v turecku je to bazén

kikina84
autor
25. nov 2014

@sissy27 super dakujem,mrknem to 😉

maciatkolulu
25. nov 2014

@kikina84 My sme boli v eilate v israeli, odporucam, nadhera. Pre deti obrovska zabava.

vika35
25. nov 2014

aj v Turecku sa da plavat s delfinmi priamo v mori a to v Bodrume a v Marmarise

jajkav2
25. nov 2014

@kikina84 My sme boli v holteli Arabia azur resort. pláž tam bola mešia - taký záliv. Ale skúste skôr časť Hurgady Makady Bay. Keď tak dá sa to pozrieť aj cez GOOGLE EARTH. Inak keď som išla plávať, tak som dostala na oblečenie neoprénový oblek a kto chcel aj vestu. Keď by ste chceli nejaké info dajte si do goole delfinárium v Hurgade, je tam priamo stránka so všetkými info.

kikina84
autor
25. nov 2014

@maciatkolulu
@vika35 a nieje to risk? ci sa tam delfini objavia,ked je to na volnom mori? 🙂

kikina84
autor
25. nov 2014

@jajkav2 jj mrknem to..dakujem..ja som len chcela ze ci je mozne aby s nimi plavali aj deti,lebo niekde som pocula o obmedzeniach vyskovych..

libka1
25. nov 2014

naozaj ste plavali aj s detmi? co ja viem tak deti maju obmedzenia, je to nebezpecne pre ne 😉 aspon teda takuto skusenost mam z Turecka....

maciatkolulu
25. nov 2014

@kikina84 To nie je vo volnom mori, je to ohradene pod vodou, mala sa tam potapala s instruktorom, mame nadherne profesionalne video a velka zatial (strachopud( zatial krmila, to je taky morsky park, zoo. Vrelo odporucam. Zazitok na cely zivot, najma pre malu. Dostala neopren, plutvy, kyslikovu bombu a sup pod vodu.

kikina84
autor
25. nov 2014

@libka1 ano preto sa pytam aj ja..lebo citala som na nete,ze su niekde obmedzenia vekove,ci vyskove

maciatkolulu
25. nov 2014

@kikina84 Mala mala vtedy 8, skoro 9

libka1
25. nov 2014

nasa 6 rokov, okolo 120 cm, povedali nam nie
presne obmedzenia neviem, ale nam nedovolili, ze by jej mohol delfin ublizit nam povedali 😅

libka1
25. nov 2014

tak nasla som tam kde sme boli my, a tam maju obmedzenia uvedene na stranke:
http://www.adaland.com/dolphinpark/menu/en/119/...
Podla toho by ju boli asi so mnou pustili, lebo tam maju napisane ze od 4-6 rokov v sprievode dospeleho, ale mna by tam teda nikto nedostal 😀 tak asi v tom bol problem, nad 6 rokov uz moze dieta same 😉

vika35
25. nov 2014

@kikina84 ano je 😀 ale na tento pripad su tam vybudovane prirodne nadrze 😝
inak my sme stretli aj v mori na plavbe lodou zapozovali a sli dalej 😀

vika35
25. nov 2014

@kikina84 a ano deti mali obmedzenie. do 3rokov vobec. od 3 do a teraz som si neni ista ci 6 alebo 9 s dospelym az tie starsie mohli same plavat. ale pohladkat a nakrmit, robit piruety mohli aj tie mladsie.

kikina84
autor
25. nov 2014

@vika35 a to ste aj vy absolvovali?boli ste tam niekde ubytovany? 🙂

vika35
25. nov 2014

@kikina84 boli sme aj v Marmarise aj v Bodrume ale plavali sme len v Bodrume. v marmarise sme boli iba na sou

kikina84
autor
26. nov 2014

@vika35 a to ste boli cez cestovku?

vika35
26. nov 2014

@kikina84 neboli sme s ck. ale snad niektora robi aj tuto oblast. rakuske urcite a slovenske neviem. To plavanie sme zjednali s chlapikom co to ponukal na plazi.

nikusa9
30. nov 2014

my sme boli v Sharme...zazitok krásny, ale voda hroozne ladova..moja malá vydrzala chvilku, odfotila sa a letela von- a to ma rada zimnu vodu...faaak kosa 😀

ivka2102
2. aug 2017

@vika35
@maciatkolulu ahojte mozem poprosit blizsie info?co by ste odporucali,kde ste to presne boli ?ja viem plavat iba s pouzitim snorchla a okuliarov koli chrbtici.chcela by som to absolvovat vramci svadobnej cesty.mozem viac info poprosit na mail ivana.zelkova@gmail.com dakujem vam za info kocky majte pekny den tesim sa ma odpovede

ivi_kiwi
14. okt 2017

Aktualizujem . Niekto kto plaval nie Egypt a Turecko?

monulacek
1. júl 2019

Ja som plavala v Spanielsku Malaga. Dieta do 3 rokov vobec nesmelo ist a starsia mala 5 rokov a 4 mesiace a nechceli ju pustit lebo mala zamknute nausnice a nesli dole. No nakoniec nejakym zazrakom isla. Ale zazitok na cely zivot. Stoji to za to