Poraďte, kam cez víkend v Košiciach s dieťaťom

julia225
19. jún 2008

chystame sa na vikend do kosic, co by sme mali s malou vidiet okrem ZOO? dakujem za rady a typy... 😵

julia225
autor
19. jún 2008

nic??? 😲

monkula
19. jún 2008

julia, ošice sú nádherné mesto, celá hlavná ulica stojí za pozretie, zober ju k hrajúcej fontánk, ak bude teplo, parádne sa pod ňou vybláznite obe... Len jej zober veci navyše... 😀 😀
A ešte odporúčam cukráreň Aida, je nyjväčšia na SK, má dve poschodia a strašne mňaaam zákusky a zmrzlinu... Teda ak Desinka môže... 😉

lulyi
19. jún 2008

cavte baby my sme dnes boli zo skolky na alpinke tam sme sa vyviezli hystorickym vlacikom...a na konci trasy je velke detske ihrisko smykalky preliezky pieskovisko no proste vybeh velky pre deti...

alebo chodte do botanickej ak ma mala rada kvietocky ,,,my sme prepasli akciu na motyle....
alebo ako monkula pisala....prejst sa pomali po hlavnej ulici....zajst na zmrzlinku a aj to je pekny vylet ak ma nieco napadne napisem papa pekny vikend

julia225
autor
19. jún 2008

dakujem....tak zajtra ideme, mozno sa s daktorou stretnem... 😀

monkula
19. jún 2008

julinka, so mnou bohužiaľ nie, ja som len obdivovateľka Košíc... 😵 😵 😵 😵
Pozdravujem Tvoju krásnu slečnu...

majka35
20. jún 2008

ahojte ... julia, asi si už u nás v KE ... 😀 ... pri ZOO je super bobová dráha, tam sa ti malá určite vyblázni ... no a naša pešia zóna je fakt krásna ... pri fontánke sa aj my radi hrávame ... aj tá detská železnica na Alpinke je super ... 😉

nika_ke
25. jún 2008

caute, zabudli ste na super detske ihrisko na anicke, my sme ho s bratom ako mali zboznovali a moja dcerka uz po nom tiez pokukovala spoza plotu, len je na to este mala
pre juliu je to uz asi opozdena info, ale mozno niekomu inemu pomoze 😉

lulyi
25. jún 2008

julia tak kde ste boli???ako boli opis......maj sa pa