Tanečná pre malé deti, Skalica, Gbely, Holíč

sophie753
11. feb 2013

Pekný dobrý deň maminky,tehuľky,... 😉
Moja dcérka je veľmi šikovná a neposedná a rada by som ju dala na tanečnú ale tu mi všade povedali,že až od 6rokov...Je to dosť blbé ja som s NR a už v 3 a pol roku som začala s baletom,3ročné deti chodia na krasokorčulovanie,spoločenské tance,gymnastiku a tu je problém nájsť obyčajnú tanečnú ☹ Ved talent sa má predsa formovať od malička...ako ste to riešili vy?Mám 3 malé deti a dochádzať niekde dalej by bol asi problém...Dakujem🙂

sophie753
autor
11. feb 2013

Takto tancovali na kúpalisku🙂

cerez
11. feb 2013

Krásne fotky. Už na nich vidieť, že dcérka má rada pohyb a nebráni sa pozornosti. Určite podporiť. Mám dcérku skoro 8 ročnú a už 4 roky chodí do tanečnej. Je perfektné čo 4 roky na tanečnej urobili s dcérou. Od jednoduchej pohybovej rytmiky po nádherné tance. Už teraz prejavuje záujem o moderný tanec, má svoju predstavu, teší sa tam a doma si vytvára tanečné kroky, sama si dokonca robí kostýmy. Mám z nej veľkú radosť.
@sophie753

kejtie21
11. feb 2013

moja dcera ma 4 roky, teraz v marci bude mat 5 rokov a uz od septembra chodime na tanecnu, do CVC Stonozka v Senici. tam beru od 4 rokov

wien
11. feb 2013

@sophie753 ja by som skusila kuknut sa aj v hodonine, tam je ponuka kruzkov väcsia, aj od mensieho veku, mozno aj nejaky tanecny sa najde.

sophie753
autor
11. feb 2013

@cerez obaja tanec milujú a rada by som ich v tom podporovala ja sama som odmalička tancovala a viem čo mi to dalo do života...Chvala Bohu v tomto sú po mňe🙂Je úžvstné ako sa deti tešia s pohybu a k tomuto ich treba viesť čo najskôr...

sophie753
autor
11. feb 2013

@kejtie21 viem,že v Senici by som asi pochodilv lepšie ale je to pre mňv veľmi daleko nemala by som ju tam ako nosiť...
@wien a nevieš mi poradiť kde v Hodoníne poprípvde nejaký kontvkt či internetovú stránku?

kitinka76
11. feb 2013

u nás v taneční kategorii mini tancují taky už od 4 let 😉

sophie753
autor
11. feb 2013

@kitinka76 predpoklvdám,že ste z daleka🙂

cerez
11. feb 2013

@sophie753 Presne tak. Aj ja som chodila na tanečnú, chodili sme po vystúpeniach. Mala som zážitky, na ktoré dodnes rada spomínam. Tento školský rok začala chodiť aj moja dcéra okrem polročného a koncoročného vystúpenia aj na plesy. V piatok boli potešiť babičky a deduškov v domove dôchodcov. Veľmi sa jej páčilo a tiež som jej vysvetlila, že okrem toho, že im zatancovali ľudový tanček, rovnako im pripomenuli svoje časy. Vrátili ich do spomienok. Už teraz sa teší, kedy bude najbližšie vystúpenie.

kitinka76
11. feb 2013

@sophie753 břeclav.... od skalice je to přeci jen trochu z ruky 😒

evakva
11. feb 2013

Skus zavolat na zusku do Holica - http://web.stonline.sk/zusholic/

simona24
11. feb 2013

co ja viem tak na tanecnu v gbeloch zobrali aj mladsie deti ako 6 rokov, uz od 4 ak maju volne miesta, len si ju musis zo skolky vybrať skor a zaviest si ju tam. Ak bude predskolacka tak si ju ucitelky zo ZUSky vyberu zo skolky priamo 😉
Do Hodonina viem ze chodia na krasokorculovanie a my chodime do Hodonina na plavanie 🙂

sophie753
autor
11. feb 2013

@evakva dakujem Evi už som volala aj tam berú až od šiestich 😖 Už som ti chcela pár krát napísať len som akosi nenabrala odvahu...ako sa cítiš?často na teba myslím...
@simona24 áno brali od 4 rokov ale zrušili to len nechápem prečo ved aj mlvdšie deti potrebujú pohyb...My si do Hodonína chodíme len občas zaplávať ale ako vidím je tam viac možností...🙂

simona24
11. feb 2013

aha tak to som nevedela, viem ze z P 🙂 etkovej triedy tam este minuly skolsky rok chodili 2 dievcata

sophie753
autor
11. feb 2013

@simona24 to mi je nvjviac ľúto lebo som ledva čvkala,že už bude môcť chodiť ked sa na to tak stále vypytuje v nič:(Najhoršie to bolo ked bola v NR u mojej mamičky v škôlke(mamička je učiteľka) a deti tam majú tanečnú priamo v škôlke a jej sa to strvšne páčilo aj učiteľka sa jej pýtala kde chodí tancovať a našv malá sa rozplakala,že ona nemôže...Učiteľka mi odporúčala aby som niečo hladala ale kde...

simona24
11. feb 2013

Juj tak to mi je luto ☹ Inak by nebolo zle keby spravili aj v skolke nejaky tanecny kruzok, veď deti by sa im nazbieralo urcite dosť a aj mamicky by si to podľa mňa zaplatili. A aj miesto majú kde by mohli tancovať 😉 (ta zelena cast skolky je prazdna) Nas Petko tam mal triedu ked nastupoval, ale teraz tam nie je ziadna trieda a sa mi zda ze z toho im chceli robiť telocvicnu.

wien
11. feb 2013

@sophie753 skús pokukať tuto, prípadne si tam zavolaj a opýtaj sa, poradia ti 😉 http://www.svchodonin.cz/

wien
11. feb 2013

možno tam niečo otvoria od septembra, ak tam niečo také už nemajú, nekukala som. ale minule som tam pre nášho divocha kukala po nejakom športovom vyžití, lebo na skalicu a holíč je samozrejme moc malý ☹

sophie753
autor
11. feb 2013

@wien stránka im zatiaľ nejde ešte ju nemajú dokončenú ale veľmi pekne dakujem určite sa tam mrknem 🙂 možno behnem aj osobne som zvedavá aj koľko sa tam platí mesačne...no uvidíme🙂

wien
11. feb 2013

@sophie753 neviem, kam si sa kukala, stránka funguje normálne 😕 kukla som, pre takých drobcov je skupina sluníčka http://www.svchodonin.cz/zajmove-utvary/nabidka...
ale neviem, či berú aj teraz alebo len od septembra vždy, asi sa treba opýtať