Víkendový pobyt s 3,5 mesačným dieťatkom

kaporka
4. jún 2018

Baby čo si myslíte o víkendovom pobyte s 3,5 ročnym dieťatkom?? Lebo ak to niekomu známemu poviem vidí v tom problém pritom by sa jednalo o chatu na terchovej..

kaktusik
4. jún 2018

Kludne chodte... my sme zacali chodit s dcerkou ked mala 3 mesiace a syna sme na chatu vzali ked mal 2 🙂 ak je tak cisto, sucho, teplo, nie je sa coho bat 🙂

janush
4. jún 2018

3.5 rocny ci 3.5 mesacny?

kaporka
autor
4. jún 2018

@janush och sorry sekla som sa mesacnym tam ma byt🙂 dakujem za upozornenie🙂

bluka2
4. jún 2018

A čo by na tom malo byť? Žiaden problém

janush
4. jún 2018

@kaporka ked mala dcera 4.5 mesiaca boli sme s nou v Chorvatsku a uplna pohoda...takze Terchova sa da zvladnut...

kaporka
autor
4. jún 2018

@bluka2 ved ja to tiez hovorim ale ak sa niekto nepohne z domu i ked nema dieta tak potom tak rozprava

mischelin89
4. jún 2018

Zalezi od tvojho dietatka, ty ho poznas. Nas v tom veku maval koliky a cudzie prostredie aj ludia ho rozrusovali. Potreboval klud a len blizku rodinu. Preto ja s nasim by som nesla. Teraz podrastol a moze byt s hocikym hocikde :D

hettinka
4. jún 2018

@kaporka my sme boli s 3-mesačným v Tatrach. V pohode bolo.
Ale do 6 týždňov sme boli doma a v blizkom okoli, kvôli babu aj kvôli mne. Išli sme, až keď sa nam ustálil režim a cítila som sa ja na to.

A samozrejme, dovolenka s takým bábätkom sa 100%-ne prispôsobuje potrebám dieťaťa, voľba destinácie, ubytovanie, aktivity...

ankare
4. jún 2018

Choďte, kašli na druhych

lean31
4. jún 2018

Náš drobec keď mal 4 mesiace sme boli na takom pobyte na Liptove v Ivachnovej. Pochodili sme blízke okolie a bolo to úplne super. Druhý nech sa hlavne starajú o seba a svoje rodiny, lebo v dnešnej dobe je to už naozaj na hlavu, každý sa stará do toho, do čoho mu nič nieje. 🙂 😉

simsalabim
4. jún 2018

@kaporka mladsia dcera mala 10 tyzdnov, ked sme sli do Chorvatska. Bez problemov. Ale ona bola kludnucke, spokojne babo. So starsou sme sli 1x az ked mala 3 😂 Ta bola ine certisko. Nevidim v pobyte v Terchovej ziadne bebezpecenstvo. Ved to nie je Afganistan.

beky1813
4. jún 2018

Vase dieta, vase vylety. Jednym uchom dnu, druhym von. Sama si poznas dieta a vies, ci to zvladne, alebo nie