Výlet do Family Park v Rakúsku

wieruska1
16. júl 2014

Dievcata, zajtra 17.07. Sa s 3 rocnou dcerkou chystame na vylet, mame este volne miesta v aute tak ak by sa nejaka mamina chcela pridat, napiste mi cez IP. Odchod z Bratislavy cca. o 10:00.

wieruska1
autor
16. júl 2014

Ziadna co by sla na vylet?

felon
24. júl 2014

Ahojte! Len v krátkosti. Všetkým odporúčam, skvelý výlet. Deti máme 5 ročné dvojičky a boli sme tam minulý rok , zabavili sa fantasticky. Najlepšie je ísť v piatok, lebo sú lacnejšie lístky. Neviem už presne koľko sme platili, ale je všetko na internete.

stanislavao
24. júl 2014

family park = kazdy ma na to svoj nazor. my sme boli a viac nemusime. milion ludi, na akrakcie cakat 40 minut v rade, aby sa potom deti 3 minutky povozili. no nic moc. poznam urcite lepsie miesta a za vstupne 18 eur si viem predstavit aj nieco lepsie.

mhas
18. aug 2014

@stanislavao Čo odporúčaš ako náhradu Familyparku???

rainee
18. aug 2014

Familypark je super, ale treba tam ist mimo vikendov, piatkov, sviatkov a prazdnin, proste bezny prac.den. a byt uz o 9,30 zaparkovani 😉 inak su tam fakt masovky a sa to neoplati cakat na atrakcie. My sme tam raz isli cez sviatok a bolo tam hadam 3000 aut, nebolo uz rano kde parkovat, tak sme sa otocili a isli iny den 😝

bublinkajasminka
18. aug 2014

my sme boli vo familyparku dvakrat a nasa yasmi sa stale pyta kedy zase pojdeme, pacilo sa nam velmi 🙂

rainee
18. aug 2014

@stanislavao tiez by ma zaujimalo ci mas tip na nieco podobne, co viem nic take tu okrem pratra vo viedni v okoli ba nie je. Viem ze je este nieco vznojme a polsku, prip.budapest,ale to mame daleko. Keby tak namiesto businnes a shopping centier radsej vybudovali nieco taketo,ved okrem par kolotocarov na hodoch sa nie je kde na kolotococh zabavit 😒

stanislavao
18. aug 2014

@rainee no nie, neni tu nic take. na SK vobec nic nieje. pekne je v Bojnej, v tej minizoo - zvieratka, aj lev tam je, aj ihrisko, aj rybacka, ale take, ako family neni tu nic. ale v tom family to bolo o hubu a o nervy, ked sme tam boli. na slnku praziacom cakat 40 minut v rade, aby sme sa potom 2 minutky povozili. v sezone by som tam viac nesla. mimo spicky to moze byt super, ked netreba na atrakcie cakat.

rainee
18. aug 2014

@stanislavao ved presne ako hovorim, treba tam ist cez prac.den hned od rana, radsej vziat dovolenku a fakt si to tam uzit, ved tam clovek ide raz za rok.

kape
9. aug 2015

Takze babulky buducu sobotu urcite neodporucate ist ? Bude natresk ?

mhas
10. aug 2015

@kape Radšej cez týždeň. My sme boli v septembri v sobotu a bolo to v pohode, ale cez prázdniny to musí byť ťažké. Dlhé rady určite.

jasminet
10. aug 2015

@kape kamoska chodieva v sobotu a vraj v pohode, my sme boli 2x v utorok alebo stredu (ani rakusky sviatok, ani slovensky), cez obycajny augustovy pracovny den a cakalo sa na niektore atrakcie 20 min... ale niektore skoro vobec... tak si vyber... 😀

loginexistuje
10. aug 2015

my sme boli v juli v sobotu ... bol natresk ale dalo sa ... v septembri v juni su podla mna cez tyzden tam skoly podla mna chodte v pohode resp. riadila by som sa pocasim v tom velkom teple by som nesla.

slniecko26
10. aug 2015

Ahoj my tam chodime kazdy rok aj 2x -3x ale to co sme tam zazili teraz 3.8.2015 (pracovny den pondelok) bolo hrozne tolko ludi ze hroza auta zaparkovane medzi vinicami kopec kopec ludi. Vsade sa strasne dlho cakalo. Ja by som ti odporucila zaciatok septembra cez tuzden to si tam naozaj uzijete. Ale takto v tomto teple tam stat v radoch nic moc. Ale inak je tam super 🙂

rainee
10. aug 2015

Kamoska bola cez prazdniny a tiez hovorila ze nikdy viac.

horana
10. aug 2015

My sme boli toto leto uplne zaciatkom prazdnin, 3.7. bol to piatok kedy je nizsie vstupne, dosli sme hned rano na 9tu ked otvaraju. Prve dve hodiny sme len obiehali atrakcie, teda na Horskej rimskej drahe 5x za sebou bez vystupenia z vozicka, detto Potkania draha asi 7x, a Krokodylie vozicky - vela vela krat vacsinou bez vystupenia, ked ale ludia dobehli tak sme museli pustit a obehnut znova...dalsie hodiny doobeda boli este male rady, uz sme vystupovat museli ale necakali viac nez jedno kolo co sa ini vozili (Chobotnickovy mokry kolotoc, Leonardov stroj.....) a potom poobede sa to uz zacalo zahustovat, a tych cca 13 - 17 bolo najviac natrep, to sme boli v tej vodnej casti - cesticky, vodopadik, vor cez rieku, gumove clny v drahach, na tom rady neboli. Pred zaverecnou sa to uz zase zacalo vyprazdnovat a to sme pobehali zbytok...Celkovo sme sa vela povozili, boli sme poriadne vytraseni. Bola to uz fakticky sezona, podla toho co tu citam sme mali zrejme aj stastie na prazdnejsi den...

kape
10. aug 2015

Dievcata dakujem Vam. Ja som chcela vyuzit narodeninovu zlavu, ale ozeliem ju radsej a pojdeme v septembri, skusime ked mame my sviatok, snad tam nebude cele SK, zas az tak co pocuvam znamych nikto tam este nebol, tak snad sa tam vtedy nehrnie cele SK, vo Viedenskej ZOO to necitit , ked je na SK sviatok, tak snad nebude ani tu. Ale co pisete , je to asi fakt uzasny park, tak uvidime.

ivi_kiwi
19. mar 2016

Baby vo ste boli vo su tam atrakcie pre male deti mozete sa zviest s nimi alebo dieta sedi same?

horana
19. mar 2016

Je tam toho viac kde moze rodic sediet s dietatom: lesne vozicky v tvare zvieratiek - draha, potom traktor - draha, jazda na prasiatkach - to je asi najpopularnejsie, na jedno prasiatko sa zmestis akurat s dietatom...potom kacicky na vode tiez, slapacia draha vo vyske...