Plienky Gaga z Tesca

marylyn126
30. jún 2012

Ahojte maminky, zaciname 36. tyzden tehotenstva a ja planujem kupovat detske jednorazove plienocky. Chcela by som sa vas opytat, ma niektora skusenosti s plienkami Gaga z Tesca? Pripadne s tymi klasickymi zelenymi Tesco? Nechcem zacinat s drahymi znackami, na Pampersky mali alergiu kamaratkini syncekovia, Huggies vraj tiez obcas sposobia alergiu, tak by som chcela skusit najprv nieco lacnejsie, ako sa ujme na ritke nasho drobceka. 🙂 Dakujem pekne za kazdy nazor.

xlucia
30. jún 2012

@marylyn126 zelene su dobre. a vyborne su aj tiez z DM. na tieto nemali moji alergie a cenovo su vyborne

graceful9
30. jún 2012

@marylyn126 ahoj, my kupujeme tie zelené tecso a sú super,,,,lepšie sú len pampers, ale tie sme kúpili lebo boli v akcii, mali sme aj huggies a nikdy viac :/ tesco má aj také biele, tie sú strašné, gaga neviem, aké aú ale tie zelené su ozaj super 🙂

kvetinqa
30. jún 2012

my mame babylove z dmky,super cena aj kvalita

fedorkaa
30. jún 2012

Ahojky, tie zelene z tesca su lepšie ako tie gaga, a super plienky su aj tie z DM ako píšu niektoré mamičky. Ja používam aj tie zelene z tesca a aj tie Babylove z DM. Mala som aj pampersy , ale kupujem ich len v akcii. Vyskušaj obidvoje a uvidiš, s ktorými budeš viac spokojná. A naozaj tie Huggies nie su dobré. pa

veve39
30. jún 2012

@marylyn126 ja zvyknuta na pampersky som chcela vyskusat GAGA a po vyskusani prvej rovno zahodit do koša 😒 , pre mna osobne tvrdy, nepoddajny "pancier" - muz ich uchranil pred vyhodenim 🙂 a dopouzivali sme ich na denne nosenie, avsak u mna nikdy viac...

evina57
30. jún 2012

Tiež sme tých plienok vyskúšali dosť, zelené z tesca sú dobré, gagy by som už nekúpila, huggies tiež nie - trhalo sa zalepovanie. Už pár mesiacov nakupujem cez buggy.sk HELEN HARPER a sú geniálne!!! A majú tam viac super potrieb pre detičky za super ceny 🙂 takže stránku odporúčam.

ziarcanka
30. jún 2012

@marylyn126 Zelené z tesca sú na štýl pampers - sú dobré - majú elastické pásy po bokoch, tak sa bábätku prispôsobia, podobné sú aj toujours z lídla a tie sú lacnejšie - používame ich aj my, lebo na pampers mali obe moje deti alergiu. Gaga nemajú tie elastické boky, tak padajú a prekakaávajú sa na chrbte - také isté sú aj huggies a oranžové pampersky.

evina57
30. jún 2012

ešte som zabudla napísať, že tie plienky helen harper v obchode stoja cca 11eur a ja kupujem za 7,39eur štvorku veľkosť. takže fakt super 😉

kinkinga
30. jún 2012

tesco zelene su super,ale gaga su velmi tvrde.niesu dobre,aj ked su lacne,pripadne este wickies z kauflandu,ale tie modre,,novsie,,stoja 8,99 balik ,nie tie zltozelene.tie su tiez take ako z igelitu

poleva
30. jún 2012

my používame od 1.dna len pampers alebo huggies,raz sme dostali zelené z tesca,a rýchlo sa prečúrajú
teraz dávame cez den už nohavičkové,a v noci klasika pampers.podľa mna je to fakt o tom čo ti sadne od začiatku,príp.nesadne,to že mal niekto alergiu neznamená že budete mať vy
nám sadol pampers,takže ja odporúčam to

lutia
30. jún 2012

@poleva ja sa spytam mimo temy - kde si kupila nohavickove plienky?

poleva
30. jún 2012

@lutia v obchode,napr. v DM...ale skoro všetko nakupujem cez internet,ak máš záujem pošlem ti stránku do IP a pozri si ju 🙂) dávajú stále darčeky navyše,nakupujem tam skoro rok
aj ked je pravda,že ja mám dvojičky,ide nám toho viac...hlavne plienok

lutia
30. jún 2012

@poleva poprosim stranku...ja som to pozerala v obchodoch kaufland, tesco a tam len plienky dikk

katka0905
30. jún 2012

gaga sme neskusali, ale dcerka mala problemy s ekzemom a tie zelene z tesca boli uplne v pohode, aj velkostne aj na pokozku. Pampersky jej robili zle a takisto aj tie z lidlu nic moc. Huggies uplne najhorsie, material by ani tak nevadil, ale stale jej pretekali po bokoch a zozadu, nedrzia nic.

poleva
30. jún 2012

@lutia drogeria DM

lucyfuk77
30. jún 2012

my používame oboje - podľa toho ktoré sú v akcii

ivetka951
30. jún 2012

Ja kupujem zelené TESCO.

luciaq
30. jún 2012

ja som vyskusala hadam vsetky druhy. moj syn ma ritku v pohode,ale kamoska moze davat synovi len huggies premiumky,inak ma zapareniny. my sme skusili huggies-trhali sa a pretekali. tesco zelene essentials su super, tiez dm su super aj lidl toujours su v pohode. gaga som kupila raz ale nikdy viac som bola rada ked som ich minula. nebola som spokojna s tymi bocnymi pasikmi co boli na plienke a boli tvrde. aj helen harper sme skusili a boli v pohode. pampersky su dobre vsetky okrem sleep and play-tie nemaju elasticky pasik na boku. ak chces lacnaky tak skus tesco,dm,alebo lidl plienky. ja som s nimi bola vzdy spokojna. syn bol do osmich mesiacov na pamperskach a potom som zacala skusat aj ine znacky a fakt pampers dobre ,ale rovnako dobre su aj lacne plienky vobec som v tom nevidela rozdiel zbytocne vyhodene peniaze,ktore mozes vyuzit ovela lepsim sposobom. teraz cakame babo a bude na lacnakoch. su rovnako dobre ako drahe plienky,len neplatis zbytocne za znacku

mimca20
30. jún 2012

My mame gaga od zaciatku 🙂, vyskusali sme aj z Lidlu, Kauflandu, Pampersky, aj tie zelene Tesco plienky. Gaga nie su zle, nam max. vyhovuju, ked su v akcii hned ich kupujem, ale co im mozem vytknut - tak na zaciatku su take nepoddajne trochu, kym sa prisposobia rituske dietata 🙂 a kym do nich nacika. A ostala som pri nich u nas Gaga a zelene tesco fakcia - podla akcii ktore kedy su.

mimca20
30. jún 2012

@evina57 dikes na stranku, mrkla som si a docela niektore veci ma oslovili. Tu cenu 7,39 mas super to su 4ky takze od 9-18kg?? Ale ked bola akcia na ne ci aj teraz je taka cena??

evina57
30. jún 2012

@mimca20 áno, od 9-18kg, a tá cena je stále taká, nie sú v akcií 🙂 som rada, že som pomohla 😉

evina57
30. jún 2012

@mimca20 No predstav si, už pol roka tam nakupujem tie plienky za 7,39 a teraz pozerám a že 9,95!!! Tak asi prejdem na sleep play, tie tam majú za 7,99 alebo prejdem na stránku feedo.sk :D :D :D

mimca20
30. jún 2012

@evina57 Ved nasla som tiez tu vyssiu cenu 🙂. Sleep playky mame od dnes - lebo gaga mali vypredane totalne v dvoch teskach 🙂

evina57
30. jún 2012

@mimca20 no šľak ma trafí a také dobré plienky a zdraželi 😖 😀
a čo stoja v obchode tie sleep play? lebo na tom feede som našla dokonca za 7,50 ale sú v akcií už dlho, chodím to tam kukať 😎

mimca20
30. jún 2012

@evina57 ta cena je suprova, ja som dnes kupila 8 eur aj volaco?? Tusim ze skoro 9

kacsik
30. jún 2012

Ja som mala Pampers, celkom fajn, Huggies nikdy viac - malý ich hneď precikal a vyhádzal sa s nich, potom som skúsila zelené Tesco tie sú super a teraz som skúsila kúpiť tie Gaga, kedže boli v akcii za 6, 99 a sú fajn, nám sedia 🙂 ale najlepšie sú aj tak Babylove s Dm, aspoń pre nás 🙂

evina57
30. jún 2012

@mimca20 tak môžeš nakupovať cez net 😀 😀 😀 tam je už asi všetko lacnejšie ako v obchode 😒

tosomja
30. jún 2012

Ak lacnejšie, tak skôr zelené tescové, alebo ak máte blízko Lidl, tak tie Toujours sú super - tenké, necítiť pach, nepreciká ich. Alebo si chvália z DM.

lili777
30. jún 2012

Ja som pri dvoch deťoch poskúšala všetky možné plienky a som verná Pamperskám. Klasické zelené, sú mäkkučké, tenké, pohodlné, prispôsobivé. Nepoznám lepšie plienky na trhu a dcérke som kupovala už len tieto. V akciách ich ozaj zoženiete za cenu tých lacných, takže nevidela som dôvod kupvovať lacné. Vždy keď dali nejakú super akciu, zobrala som 5-6 balíkov a do nejakej ďalšej sme vydržali. Tesco plienky nikdy viac, tvrdé, hrubšie, nepodajné. Radšej oželiem niečo pre seba, ale dieťaťu kúpim pohodlné plienky. Je v tom celý deň, tak nech sa cíti dobre.

poleva
30. jún 2012

@lili777 súhlasím,už len to že má plienku,tak ako im musí byť ?? hm,teraz sme veľa na balkoniku a bez plienky,pekne mi začali čúrať na stojáka do vedra 😀