Detský lekár v Košiciach

17. jan 2023

Ahojte maminky,
hľadám dobrého detského lekára v Košiciach (môže aj blízke okolie), s láskavým prístupom, ktorý vyšetrí, spraví výter a iné vyšetrenia, ak to je potrebné a nemusím o to prosiť… nemusí dávať zakaždým atb, ale zase nech neskúšame milion liekov z lekárne ako naposledy.. napíšte mi prosím vaše skúsenosti (viem že je veľa diskusií ale zaujímajú ma aktuálne recenzie)
Ďakujem 🙂

terezka2911
17. jan 2023

MUDr. Čuhová

slniecko5
17. jan 2023

Adamcova Eva, poliklinika Terasa

zuzkaa1991
17. jan 2023

Pripnem sa ak nevadi ;)

zuzkaa1991
17. jan 2023

@slniecko5 berie novych minulý rok som volala a nebrala

slniecko5
17. jan 2023

@zuzkaa1991 aha, to neviem:/. Ale je fakt dobrá, robila dlho v UNLP detskej na terase, ma tam kontakty, nič nepodceni, ale ani zbytočne nestresuje. Odpovedá na maily, výsledky zavolá. Plus dobre parkovanie a dodržiava čas, nečakame zbytočne. Nevyberá zbytočne poplatky navyše (tlačivá do škôl, škôlok).

zuzkaa1991
17. jan 2023

@slniecko5 viem svagrina chodi a preto som chcela aj ja...no skúsim zavolat tam zas ;)

miskamicha
17. jan 2023

Mudr.Slivka v bohdanovciach

colombianita
18. jan 2023

Oľga Trebišovská na tatranskej

mirib11
18. jan 2023

My mame Birosovu v Krasnej, ATB v nevyhnutnom pripade, najviac sme ocenili pocas korony, nikdy nebol problem prísť (dala len cas), ani testy neriešila, objednava sa na cas len na poradne s babatkami, tie su poobede, stvrtky ordinuje od obeda

bozkas
16. máj 2023

@mirib11 dobrý deň, môžem sa spýtať v akom veku je asi pani dr? Sú dlhé čakacie doby na ošetrenie?

sunny15
4. aug 2023

Ahojte,obnovujem tému,poznáte pediatra ktorý prijma deti ak prestupujete od iného lekára?Vraj mnoho lekárov prijma len novorodencov.Dakujem za aktuálne info.