Dobrá gynekologička/gynekológ v Košiciach

katykaxy
24. jún 2020

Ahojte. Vedel by mi niekto poradiť? Hľadám dobrú gynekologičku v Košiciach. Niekoho kto je ochotný riešiť čo treba a nie len odkrútiť si preventívne prehliadky. Niekoho s ľudským prístupom!, niekoho kto s pacientom komunikuje! Najlepšie ženu ale už by som bola možno ochotná zmieriť sa aj s mužom 🙂 Vopred ďakujem za každú radu!

radushka11
24. jún 2020

Ahoj. Odporucam MUDr. Peter Linkesch - je to velmi mily lekar, odbornik s perfektnym pristupom, gynekolog a porodnik v jednej osobe 🙂 Mozes pozriet FB stranku Dermagyn. Mam s nim skusenost aj co sa tyka laparoskopickej operacie - pan doktor odviedol dobru pracu. O par mesiacov sa chystam k nemu aj rodit.

cefka29
24. jún 2020

@katykaxy Mudr. Molokáč, z odbornej aj ľudskej stránky jednička 🙂

denulik232
24. jún 2020

Ahojte to hľadám aj ja, priťahovala som sa s BB a hľadám si tu v KE najlepšíe v Šaci nejakého dobrého gynekológa co by ma zobral, viete poradiť?

daniella08
24. jún 2020

@katykaxy Muranska Stela

mia_wallace
26. jún 2020

Ku Linkeschovi ani nahodou!

ludmilka2407
27. jún 2020

Ja chodim k Linkeschovi a som spokojna. Rovnako sa o mna dobre staral aj pocas tehotenstva a rodila som pri nom.

mam1na
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
radushka11
27. jún 2020

@mam1na Mas s tym aj skusenost alebo si len pocula? Lebo ako som pisala, ja som bola u neho na laparoskopickej operacii a nic som neplatila... Pan doktor ma prisiel pozriet este pred tym, ako ma brali na salu, spytal sa ma, ako sa mam a povzbudil...

eliantus
28. jún 2020

Zeny a co hovorite na gynekologa Jana Adama v Novej nemocnici?

fatinn
28. jún 2020

@mia_wallace prečo?

adka_272
29. jún 2020

@mam1na Totalna blbost. Som u neho uz takmer 10 rokov, teraz som certsvo po porode. Cele tehotenstvo nemozem povedat kriveho slova. Mily, ludsky, cokolvek som potrebovala, mala nejaky problem, bol k dispozicii. Dokonca som ho mala aj pri porode, aj ked som si ho v nemocnici nezaplatila, ale nastastie to tak vyslo, ze mal sluzbu. Cely cas kym sme boli s drobcom na šestonedeli nas kazdy den chodil pozriet ako same, ci sme v poriadku, povzbudit, podporit. Ja si ho neviem vynachvalit a v zivote by som nemenila.

katykaxy
autor
1. júl 2020

Počula som, že dobrý je Murín. Máte niekto skúsenosť?

ludmilka2407
19. júl 2020

@katykaxy pokial viem,nove pacientky neberie

zuzka_ke
5. aug 2020

@mam1na máte osobnú skúsenosť?

donnam
5. aug 2020

Ja som v ambulancii Gyneko s.r.o. na Amfiku. Striedaju sa dve pani doktorky, obidve su velmi prijemne, poskytuju info o vsetkom

bjanka00
21. apr 2021

@cefka29 prosim a kde ordinuje ? Uz neni v nemocnici?

cefka29
21. apr 2021

@bjanka00 na národnej triede, pri zastávke tomašikova je take väčšie zdravotnicke stredisko. V nemocnici tuším iba občas slúži.

bjanka00
21. apr 2021

@cefka29 aha uz viem. Nevies ma plnku pacientiek pocas dna? Lebo to je bohuzial dovod preco chcem zmenit dr, mam akutny problem a prvy termin utorok :(

cefka29
21. apr 2021

@bjanka00 ked som bola u neho naposledy niekedy v oktobri tak sa este vobec neobjednavalo na presny termin a cas, ale neviem ci sa odvtedy nieco nezmenilo. Iba som zavolala den predtym ci bude ordinovat, skrz ten covid clovek nikdy nevie. Najlepsie je zavolat a dohodnut sa rovno s nim, vzdy bol velmi ochotny a mily 🙂

luciamichael
12. okt 2021
jana005
12. okt 2021

@cefka29 ahoj, ja tiež pána doktora odporúčam.
Ani som nevedela, že má už svoju ambulanciu.
Keby som bola tehotná, alebo niečo riešila, tak idem určite k nemu, len takto, keď chodím len raz za rok ma preventívku, sa mi nechce veľmi meniť doktorku.
Rodila som u neho pred deviatimi aj štyrmi rokmi, fakt super človek, milý, ochotný, nikdy na nič nepovedal nie. Nedá sa porovnať s lekárkou, u ktorej som rodila prvú dcéru.
Nevieš prosím ťa, keby som chcela predsa len zmeniť lekára, musím ísť k svojej gynekologičke pre vyradenku?. Ďakujem

cefka29
12. okt 2021

@jana005 ahoj, to presne neviem ako to funguje. Každopadne by som mu najprv zavolala či ešte vôbec prijíma nové pacientky a keď tak určite poradí aký je postup 🙂

sui9
15. mar 2024

@denulik232 ahoj našla si gynekológa s ktorým si spokojná?