Gynekologická ambulancia MUDr. Igor Sedliak - email

sajsa3
31. jan 2023

Ahojte. Nemáte náhodou niekto emailovú adresu do tejto ambulancie? Sú v Košiciach. Prípadne nemáte tam niekto cestu? Ďakujem vopred ❤

sajsa3
autor
31. jan 2023

@sajsa3 prosím nenájde sa nikto? V tej "ordinacii" mi ani len telefón nedokážu zdvihnúť 😠

jajanka2211
1. feb 2023
sajsa3
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sajsa3
autor
6. feb 2023

@jajanka2211 ďakujem, avšak na túto adresu nie je možné poslať mail, stále sa vráti, že je zrušená, telefón dlhodobo nezdvíhajú, nechcú poslať výsledky... nemáte tam prosím niekto cestu?

lucka_ke
7. feb 2023

skús volať keď je tam dr. Adam, alebo Saksun, vtedy nemajú až tak veľa pacientiek http://www.datashop.sk/sedliak/domov.html inak sestrička Silvia je veľmi milá len pri tom návale nestíha dvíhať telefóny, lebo robí aj odbery, aj asistuje doktorovi, aj vypisuje žiadanky... bola som svedkom nedávno

veronika29111
8. mar 2023

@sajsa3 ani ja da nemôžem dovolať! Email nikde ....a ženy zaujímalo by ma ci aj vy platíte u neho za každú blbosť keď to poisťovňa preplaca ...som tehotná a idem si dat inam kartu od neho až 1 mesiac som tam vydržala a nechala 89e lentak do poisťovne som volala nieje to súkromní ma zmluvu s Dôverou a mam platiť no isto !