Je lepšie bývanie na SNP alebo na ulici Slobody v Košiciach?

mokon
29. jún 2022

Tie, ktoré poznáte Košice, kde je lepšie bývanie - SNP 61B alebo ulica Slobody - 4 poschodová bytovka?

domireb
30. jún 2022

@mokon snp - perfektná dostupnosť mhd, bližšie centrum, väčší hluk a prach od križovatiek,električky od 4 rána do 23 a ak okná k spoločenskému pavilónu, tak tam vedia byť akcie. Slobody horšia dostupnosť k mhd, resp. dlhšia cesta na električku, ale tichšia lokalita, 4posch asi bez výťahu.

ivangeline
30. jún 2022

snp za mna

bambulka814
30. jún 2022

Za mňa Slobody, ak to nie je otočene do cesty. Najmä ta 4poschodova bytovka je veľké plus (menej susedov, hluku, problémov, viac miesta na parkovanie). Bývam v takom v KE a na nezaplatenie.

beata_k
30. jún 2022

@mokon Urcite Slobody. SNP je strasne hlucna. K MHD to mas kusocek. Lidl na skok.

deti95060810
30. jún 2022

záleží akých máš susedov... 😉
SNP - lepšie

viestta
30. jún 2022

Bývať pri hlavnej, kde už o štvrtej chodia elektricky, chodia až do jedenastej, vo dne v noci sanitky na majakoch, prach a hluk zo stvorprudovky nevyvazi to, že mám na elektricku 2 minúty. Na Slobody je tichšie, park za rohom do obchodu a na MHD max 10 minút.

login1234
30. jún 2022

SNP

saska85
30. jún 2022

@mokon nvm aka je ta Ulica slobody ale na SNP 61 v prerobenej ubytovni by som nechcela byvat . Boli sme tam pozerat byt pred 3 rokmi. A je tam hluk zo Spolocenskeho pavilonu

maialeo
30. jún 2022

Prisťahovala som sa do KE a to more cigánov je neuveriteľné.

viestta
30. jún 2022

@maialeo a kde ich nemajú?

maialeo
30. jún 2022

@viestta v KE teda brutálne veľa

viestta
30. jún 2022

@maialeo áno? A co Dobšiná, Rimavská Sobota, alebo hoc aj Malacky?

maialeo
1. júl 2022

@viestta bavíme sa o Košiciach a nie o Azerbajdžane a Indii.

viestta
1. júl 2022

@maialeo mne je to jasné🙄 Alebo sa s tým naučís žiť, alebo pôjdeš ďalej ak sa ti tu nepaci

maialeo
1. júl 2022

@viestta ano a preto to všade tak vyzerá... lebo sa s tým učíme ŽIŤ.

viestta
1. júl 2022

@maialeo pozri sa, nikto ta nenúti žiť zrovna tu. Košice sú moje rodne mesto, žila som tu od narodenia a mne sa tu páči, pretože je tu oveľa oveľa viac veci, ktoré sa mi páčia a ktoré mi vyhovuju. A to som cely život bývala jednu zástavu od LXI. Keď sa ti tu nepaci, tak chod ďalej alebo prestaň pindat a začni robiť niečo aby si toto vyriešila. Vďační ti budeme vsetci

maialeo
1. júl 2022

@viestta to, že sa tebe páčia KE ešte neznamená, že sa mám ja odsťahovať. 😀

viestta
1. júl 2022

@maialeo nie, vôbec nemusíš. Ale tebe sa nepáčia, tak s tým treba niečo robiť.

maialeo
1. júl 2022

@viestta ja s tým robiť nič nebudem, nesťažujem sa, len konštatujem.

lapersefona
Autor odpoveď zmazal
Zobraz