Kde kúpim komplet výbavu pre bábätko v Košiciach?

mimka287
15. jan 2022

Baby z Ke a okolia poraďte mi prosím kde sa mi viac oplatí zájsť ked chcem kúpiť naraz všetko pre bábätko? Od kočíka cez postieľku po cumlícek - komplet výbavu ..... Lepšia je Maderna alebo Babatkovo?? Dakujeeem

lucka_ke
15. jan 2022

zbytočne preplatíš, ja som väčšinu vecí kupovala v Tescu, veciam nič nechýbalo, kočiarik na inzerát, dieťatko tak rýchlo vyrastie, že veľa vecí mu oblečieš 3x a odkladáš...

kacena2088
15. jan 2022

@mimka287 za mna babetkovo, ale oblecenie radsej tesco, hm, pepco...

tifi2324
15. jan 2022

@mimka287 Ja som vacsinu kupila v Maderne a v Auparku Predeti a co sa oblecenia tyka tak v H&M,Reserved,Tesco ....Mne Babatkovo pride drahsie tie iste veci som nasla lacnejsie v Maderne

monickammm
16. jan 2022

@mimka287 babetkovo je predrazene. A oblecenie tak ako pisu vyssie, ja som kupovala vacsinu aj tak online, vyjde to lacnejsie alo v kamennych predajniach

kallanchoe
16. jan 2022

Keď nemáš čas a peniaze ako fajn voľba obe...skôr Maderna je lepšie zasobena....babetkovo malo dosť veci na objednávku ako kočík postieľku.....možno sa veci zmenili za 3 roky čo som tam nebola....keď niečo potrebujem rýchlo,nákupim tam,muz vyzdvihnol ešte v ten deň .....ale tie ceny ako fakt urobiť si zoznam a nakúpiť niekde na eshope...neskutočne predražený...na jednej veci aj 50€ naviac ako inde... radšej nákup na eshope aj na dvoch, troch...a máš celú výbavu,ktorá ti príde domov....

kallanchoe
16. jan 2022

@kallanchoe poradím ti,že keď.chces cumlík a fľašu....kúp radšej v lekárni,DM a podobne....lebo keď ti dieťa rozkuse cumel na fľaši...alebo klasický cumel....nebudeš utekať do maderny....radšej kúp bežnú značku ako Avent,MAM a podobne aby si zohnala náhradu na každom kroku,napr. kde budeš kupovať plienky......lebo v takých obchodoch majú aj dosť špecifické značky,ktoré malo kde zoženies potom....dieťa iný cumel nebude chcieť ako ten na ktorý je zvyknutý...😉