MUDr. Bernáthová Andrea - Košice - Šaca

verony00
3. nov 2023

Ahojte, zháňam pani doktorku Andreu Bernathovu. Pracovala v Casoovare v Košiciach na gynekologií. Vraj tam už nepracuje. Neviete niekto či tam pracuje poprípade kde ju nájdem? Ďakujem pekne 🙂.

ivanka2222
3. nov 2023

@verony00 ak je to taka mlada pani doktorka tak pracuje v Šaci v nemocnici na pôrodnici. 🙂

mirkab1804
4. nov 2023

@ivanka2222 naozaj je este tam? Mne sa zda, ze uz tam nepracuje, nie je ani medzi zamestnancami porodnice. Ale netusim, kam odisla

verony00
autor
4. nov 2023

@mirkab1804 ja som si tiež všimla že nie je medzi zamestnancami....škoda ona bola úžasná.....neviem ako ju mám nájsť

makodob
6. nov 2023

@verony00 ona bola super, keby ju niekto vystopoval, može sa podeliť o info 🙂

sonia_
25. jan 2024

Ahojte, ja mam zajtra termin u tejto pani doktorky. Bola som objednana k panovi doktorovi Hladkemu v sanatoriu Helios na Krivej, ale ochorel, a ja som uz s vysetrenim cakat nechcela, tak ma zajtra vysetri pani doktorka Bernathova. Takze zrejme teraz pracuje v tom sanatoriu, ale na ich stranke som ju medzi personalom nenasla, tak neviem ci tam len chodi zastupovat alebo ako 🙂

vanilka3
16. mar 2024

@sonia_ Ahoj, a ako sa vam pozdavalo vysetrenie u dr. Bernathovej??? Ja k nej idem o par dni, tak som zvedava, vdaka

sonia_
16. mar 2024

@vanilka3 velmi prijemna pani doktorka, vsetko vysvetlila dopodrobna, bola som velmi spokojna s jej pristupom

vanilka3
16. mar 2024

@sonia_ tak to ma tesi, snad budem aj ja 🙂

sonia_
17. mar 2024

@vanilka3 drzim palce, ked tak napiste potom vasu skusenost 😊