Sonoclinic Košice - MUDr. Hatiar

8. okt 2023

Akú máte skúsenosť s týmto pánom dr. prosím? Čaká ma prvotrimestrálny screening u tohto pána doktora a chcela by som vedieť, že ako ste boli spokojné a taktiež, či prvotrimestrálny screening vykonával vaginálne alebo cez bruško? 🙂 Ďakujem.

klaudiikaa
8. okt 2023

S panom doktorom absolutna spokojnost, prijemne vystupovanie, posobil na nas profesionalne. Vsetko pekne komentoval, vedeli sme na co sa prave pozerame, aj ci je nalez v poriadku, pytal sa ci vsetkemu rozumieme a ci sa nechceme nieco spytat. Nakoniec sa pytal ci chceme vediet pohlavie a zatial podla dalsich kontrol to vyzera ze sa trafil 🙂 pana doktorka urcite odporucam 🙂

klaudiikaa
8. okt 2023

Zabudla som dopisat ze kontrola bola vykonavana len cez brusko

autor
8. okt 2023

@klaudiikaa ďakujeem krásne za super komentár 🙂
To som potrebovala počuť 🙏😊 hneď som kľudnejšia a tešim sa🙂 Už som natrafila aj na nejaké fórum tu ohľadom tohto pána doktora a len pozitívne; tak som rada 🙂
Bola si tam prosím aj s mužom?
Ja mam dosť faldiky na bruchu a celkom sa hanbím ísť k niekomu novému vždy 🙈😂

klaudiikaa
8. okt 2023

Ano bol tam so mnou aj manzel, pekne sedel za mnou cize vsetko videl rovnako ako ja 🙂 z faldikov by som si nerobula absolutne nic, tiez nie som najchudsia.. v podstate ale doktor v zasade na brucho ani nepozera len po nom prechadza sonom a dova sa do svojho monitora, pripravuje ta sestricka (pripravou myslim ulozenie na lehatko, nohavice si stahujes sama asi do polky ohanbia takze odporucam upravit, ja som dokonale oholena uplne nebola takze tiez mi to bolo trochu neprijemne ale myslim ze to je to posledne co ich zaujima 🙈😂 no a nakoniec pod nohavicky da sestricka servitku aby sa gel nedostal na oblecenie).. pan doktor ta v podstate vidi pri prichode a odchode mam pocit inak sa venuje svojim zalezitostiam..
Co sa tyka recenzii mozem potvrdit, ja som ho zazila raz aj v nemocnici ked som bola v predchadzajucom tehotenstve hospitalizovana pre krvacanie, bola som styri dni v strachu pretoze mi nikto nepovedal co sa deje ani preco krvacam a pri pri prepustani ma kontroloval prave doktor Hatiar a musim povedat ze mi bolo luto ze ma odzaciatku nekontroloval len on, vsetko mi pekne vysvetlil, povedal co sa deje aj ze je momentalne vsetko v poriadku, ukludnil ma, skratka spraval sa ako naozaj top lekar.. to pisem len preto lebo velakrat su lekari mili len oreto lebo je to sukromna ambulancia a za tieto skriningy sa plati, tak len pre predstavu ze aj ako “klasicky zamestnanec nemocnice” bol extremne prijemny a profesionalny 🙂

diaalex
9. okt 2023

Bola som pri ňom v oboch tehu hneď prvý screening a všetko v poriadku, vysvetlil, ukázal, spýtal sa či chceme vedieť pohlavie (ale že to ešte nie je úplne presne) a robil cez bruško 🙂

juliaailuj1
9. okt 2023

Úžasný lekár, ako všetci z tímu pana profesora Dankovčíka 🙂

saska85
10. okt 2023

Aj ja som bola na prvom sone u neho ale vysetroval ma tusim aj zospodu. Ale oni zhasnu :D nemusis sa hanbit. Povedal ze bude dievcatko a mal pravdu. Len mi prisiel nejaky nervozny ked sa postavil tak rychlo chodil hore dole :D asi mal nieco osobne vtedy . Inak uz mame zdravu 9m dcerku

autor
11. okt 2023

@klaudiikaa
@diaalex
@juliaailuj1
@saska85
Ďakujem krásne žienky, tak to sa tam teším 🙂
A ešte otázočka, treba mi tam vziať tehotenskú knižku?
A pýtali sa vás aj na nejaké info? Aké lieky užívate, na váhu, výšku a pod.? Ďakujem🙂

diaalex
11. okt 2023

Váha výška tuším áno, knižku som ani raz nemala a nebol problém 🙂

klaudiikaa
11. okt 2023

@diaalex ano treba aj knizku aj preukaz poistenca a zabalene usb pokial chcete aj fotky a videa, pytali hned prichode 🙂

autor
11. okt 2023

@klaudiikaa ďakujeem, vezmem ju teda 🙂 a prosím aj ty si hovorila váhu? Lebo to mám aj v knižke…dosť ma to stresuje🙄😅 jediná pred kým nemám problém je moja dr.

klaudiikaa
11. okt 2023

Nie na nic sa nepytali, ani na vysku ani na lieky ani na nic s tym spojene, vahu vysku tlak mali napisane v knizke takze nebol dovod, ze sa nepytali na lieky ma sice prekvapilo ale tak asi nevideli dovod kedze vsetko bolo v poriadku, neviem… ja som tiez pucovana stale za vahu kedze som nezacala prave najnizsie a v 26tt som mala plus 10kg 🤦🏽‍♀️ takze vzdy si vypocujem svoje a snazim sa to stylom rezim transport - jednym uchom dnu, druhym von :D

autor
11. okt 2023

@klaudiikaa môžeem ti napísať ss prosím? 🙏😅 chcem sa niečo poradiť 🙏 ďakujem

klaudiikaa
11. okt 2023

Jasne 🙂

diaalex
11. okt 2023

@klaudiikaa ja som nemala knižku ani raz, keďže môj gyn ju dával až po prvom screeningu a nemali s tým problém, úplne normálne to brali 🙂