Zháňam podnájom do 500 EUR v Košiciach!!!

angie11
21. júl 2019

Dobrý deň, nepoznáte niekoho kto bude prenajímať byt 2-3 izb. s balkónom dlhodobo popr. dom niekde pri Ke do sumy 500eur od Septembra, alebo odkup domu formou mesačného nájomného????. 2 dospelý a 2 deti.Ďakujem za ponuky 🙂

diaalex
21. júl 2019

@angie11 skús pozriet na bazose, majú tam veľký vyber...

angie11
autor
21. júl 2019

@diaalex uz som pozerala 🙂 len tie ceny podaktore az sa mi rozum zastavuje 🙂

extempore
21. júl 2019

Odkup domu formou mesačného nájomného je čo? To akože budete niekomu teraz najbližších 25-30 rokov splácať dom??? 😂😂😂😂😂😂😂

angie11
autor
21. júl 2019

@extempore áno je to, že platením nájomného sa spláca dom formou nájmu, niektoré realitné spoločnosti to ponúkajú aj v zahraničí je to bežná vec, teda komu netreba hneď peniaze..

angie11
autor
21. júl 2019

@extempore ale nie 25-35 rokov to je vela podla ceny domu sa to rata

zuzkapap
21. júl 2019

Ahoj, tiež som zhanala nedávno podnájom v KE... A jedine co ti poradím je sledovať sledovať a ešte raz sledovať. Na bazosi, bazare a na fb v skupinách na to určených. Lebo tie co su za cca normálne ceny zmiznú do par hodín, keď nie minút. A keď sa chceš zmestiť do 500e da sa, ale odporúčam pozerat na thc alebo furci, jazero... Inak len s veľmi veľkým šťastím, držím palce 🙂

angie11
autor
21. júl 2019

@zuzkapap dakujem za info, no my praveze hlavne KVP zhaname,lebo synovia tu maju skolu a skolku tak preto