Čo pomôže na červené popraskané cievky na tvári?

rodinalel
1. feb 2023

Ahojte,od13 rokov mam problem s tvarou. Mam popraskane cievky na licach, nose a aj brade. Chodila som ku koznemu s tym. Ktory len masticky daval. Pred nedavnom som bola aj na lasery co mi nepomohlo. Malo my to ,,vypalit” cievky …Teraz mam cez 30 a rozmyslam ze by som isla niekde do nejakej estetickej kliniky alebo k niekomu co by mi pomohol…Prosim o radu alebo skusenosti co Vam pomohlo. Som nestastna z tej pleti. Dakujem

doriiis
1. feb 2023

Mne pomohlo na také zjednotenie pleti okrem kvalitnej kozmetiky a pravidelnej skin care rutiny umývať si tvár studenou až ľadovou vodou

monillia
1. feb 2023

@rodinalel nemáš diagnostikovanu rosaceu? Tam opatrne s výberom kozmetiky.Treba si nájsť dobrú koznu čo pomôže aj s vyskladnim kozetickej rutiny

summer23456
1. feb 2023

@monillia moja mama ma rosaceu a kožná dookola imazol rozex a to je vsetko

monillia
1. feb 2023

@summer23456 veľká pravdepodobnost, že ju máš aj ty,treba sa poobzerať po kvalitnej dr . Viem, že aj na fb sú rôzne stránky dievčat čo sa zaoberajú kozmetikou a samé majú rosaceu,bohužiaľ neviem poradiť nazov

anavixy
1. feb 2023

Ak mas instagram sleduj profil karolina.baumgartner, je to dermatologicka, ma skvele rady a tipy na rozne kozne problemy 👌

monillia
1. feb 2023

@anavixy áno, na tu som zabudla @summer23456 ešte aj simona šerm tiež lekárka

summer23456
1. feb 2023

@monillia dakujem

monillia
1. feb 2023

@summer23456 hlavne nech nájdeš to čo ti pomôže, viem ,že toto je nepríjemný .problém aj keď "neškodný " ale je vidno cloveku to nepridá na sebavedomí

summer23456
2. feb 2023

@monillia ďakujem pekne, veru je to neorijemne