Detský šampón na rast vlasov

1. feb 2024

Viete my poradiť nejaký detsky sampon na rast vlasov ore deti od 2 rokov

guudy
1. feb 2024

Ja dufam, ze nic take neexistuje (zbytocna chemia). Nechaj dieta dietatom, vlasy dorastu neskor…

nika_val
1. feb 2024

Žiadny šampon neexistuje na rast vlasov. Všetko sú to len marketingove ťahy.
Pretože šampon nedokáže preniknúť tak hlboko do pokožky ako je potrebné. Viď na obrázku.
Plus v tvojom prípade je velmi velmi skoro na niečo takéto. V takomto veku netreba nijak špecialne podporovať ten rast vláskov. 🙂

huginko
1. feb 2024

@nika_val verím tomu, že zihlavový dixi pomáha rastu vlasov

kiwi3
1. feb 2024

sampon urcite nie, ten na korienky nema ziaden vlyv, jedine rovnako ako u dospeleho - zdravy zivotny styl, teda pri dietati hlavne vyvazena strava bohata na vitaminy a mineraly a primerany pohyb.

iwesska
1. feb 2024

Detom v ziadnom pripade taketo hluposti. Treba pockat kym narastu.

zuzkaa1991
1. feb 2024

Ja som zacala pouzivat sampon z Forever alebo aj z herbalife a mojej dcere rychlejsie rastli a hlavne zhustli vlasy a to do 2r nemala.ziadne vlasy a v 4r som ju po ramena skratila a uz ma opat dlhsie vlasy po roku....vyskusali sme bezne detske sampony ako shauma ta isla po 3tom umyti do kosa..jedine ako tak.dove bol dobry a vonavy ale.tie z herbalife vonaju vlasky dlhsi a su zdravsie ;) moja skúsenosť

nika_val
1. feb 2024

@huginko žihlavový dixi? 😀
Prečitajte si zloženie a zistíte že okolo žihlavy len prešiel..inak obsahuje samé chemické látky ktore nemaju ako pomáhať rastu vlasov