Kozmetika na mastné vlasy a lupiny

nikpa
27. nov 2023

Celý život mám mastné vlasy. Skúšala som rôznu kozmetiku, aj sa tak často nezmyvat, no nič z toho. Ale toto riešit nechcem. Posledný mesiac som si všimla, že mám lupiny. Kúpila som si head and shoulders šampón, na lupiny nepomohol a vlasy mám mastné tak za pol dňa z neho🤦 Nemám s tým vôbec skúsenosti, nakoľko som lupiny nikdy nemala. Čo Vám zabralo pri tejto kombinácii tak aby sa vlasy ešte viac nemastili a pomohlo to aj na lupiny?

neson123
27. nov 2023

Mne pomohol Vichy Dercos na mastne vlasy a lupiny, odporucam, Head and Shoulders viac vysusa pokozku aspon umna a na lupiny vobec nezaberal

tetapetra
27. nov 2023

@nikpa po 100rokoch som našla to čo pomohlo mne. Mám tuhý šampón zo striebrom https://www.milinatural.sk/tuhy-sampon-na-norma... a potom peeling, ten je síce dráhy, ale dlho vydrží, nedáva sa ho veľa https://www.kapyderm.sk/p/kolagenova-emulzia
Nič iné mi nepomohlo

vanilkovazmrzka
27. nov 2023

No mozno by ti nezaskodilo ist k dermatologovi

vakatko
27. nov 2023

Skús pridať pár kvapiek Tea Tree oleja do šamponu. Kúpiš ho v lekárni.

zuzubb007
27. nov 2023

Head and shouders som si kupila len raz v zivote, tolko lupin co sa mi z neho spravilo kokos som nechapala riadny bordel ten sampon, NIZORAL mu kup v lekarni topka

lucinka62
27. nov 2023

Ja som dnes od kožnej dostala vzorku, dnes si s nim skúsim umyť hlavu,povedala som mam slabú seboreickú dermatitídu ,svrbí ma hrozne hlava a po umytí mam stále lupiny ,mam využívať zinkorot 2 balenia a nejakú emulziu mi dala ešte čosi čo neviem rozlúštit, dnes pôjdem vybrat a uvidím,snáď mi to zaberie a budem zas v poriadku,trápim sa s tým už hadam aj 2 rok 🙄

nikpa
autor
27. nov 2023

@lucinka62 mňa hlava práveže vôbec nesvrbi, keby som nemala tmavé vlasy tak ani neviem, že sa mi spravili lupiny. No skúsim niečo z toho čo tu baby radia a keď to nepomôže, vyberiem sa aj ja kožnej.

lucinka62
27. nov 2023

@nikpa bud rada,hrozný pocit ked mas chuť si vyškrabať kožu z hlavy 😅,vybrala som recept a bola na ňom kortikoidná vodička Belosalic,normálne sa bojím ju použiť 🫣,zajtra mám ísť ku mojej dr tak rozmýšľam že jej ráno zavolám či mám počkať s aplikáciou v prípade že by mi brala krv lebo ram bude určite skreslený výsledok .